Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 11. 20. 20:32

Ú, ez nagyon durva, haver. Átérzem helyzetedet, hisz tavasszal én is sok baromságot csináltam. Bezavartam egy gyereket a WC-be, csokit küldtem és írtam egy verset egy lánynak, aki visszautasított és leégetett mindenki előtt, aztán összevesztem az összes lánnyal az osztályomban, illetve kiröhögtek az utolsó tanítási napon, mert Trónok harcás zenét tettem be énekórán a YouTube-ról. Ja és ha ez még nem lenne elég, akkor két osztály megutált engem. (Saját osztályom meg az A-sok.) + Október 3-án nagyon leégtem, mert elszóltam magam, s mindenki rajtam röhögött a gimnáziumban, úgyhogy megértem, hogy most szarul érzed magad. Vigasztaljon a tudat, hogy pár nap és mindenki elfelejteni. A gyerekek hamar túllépnek a dolgokon, csak nálam az a baj, hogy a mai napig is hülyének néznek az osztálytársaim és az A-sok. Utálnak. Hidd el: minden jóra fordul majd. Szerintem hasonlítunk egymásra.

Fel a fejjel ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 20. 20:35

Ez érdekes szituáció :| Szerintem is mindenképp mondd el az igazat,ha bíznak benned,el fogják hinni,ha nem akkor meg sajnos nem lehet mit tenni. Te tudod mi történt,ez a lényeg. Próbálj meg ne rájuk figyelni ha téged hibáztatnak mindenért. Egyébként a tanulság: többet ne poénkodjatok ilyenekkel.. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2014. 11. 22. 14:34-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 20. 21:02

NikitaDragovich írta:illetve kiröhögtek az utolsó tanítási napon, mert Trónok harcás zenét tettem be énekórán a YouTube-ról.
Levágjam a lábukat a Rains of Castamere -re? :D
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 11. 20. 21:04

VoorstedelijkeViking írta:
NikitaDragovich írta:illetve kiröhögtek az utolsó tanítási napon, mert Trónok harcás zenét tettem be énekórán a YouTube-ról.
Levágjam a lábukat a Rains of Castamere -re? :D
Ja! :D Jó lenne! Szemét seggfejek! Én a Rains of Castamere-t meg a Trónok harca főcímdalát tettem be, s leszarozta mindenki az énektanárom kivételével. Aztán nagyon meglepődtek, mikor szeptemberben az új töritanárom mondta nekik, hogy ő nagy Trónok harca rajongó. :D Legalább most rájöttek ezek a hurkalevek, hogy a Trónok harca igenis jó sorozat! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 04. 16:34

10/10

Megvan az Xbox 360-am és mellé a GTA V + még alapból volt rá telepítve 2 minijáték. Egyenlőre még csak kipróbálhattam, mert csak karácsonyra kapom meg, de megéri kivárni. GTA Vice City-ben megvettem a Malibu Club-ot és úgy tervezem, hogy valamelyik hétvégén végigviszem a GTA London 1961-et. Egész héten itthon voltam egy kisebb vállbetegség miatt, nagy szerencsémre nem kell műteni (egyenlőre), holnap pedig megyek unokatesómékhoz. Csupa jó ez a hét. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 22:49

10/6-7
Kicsit aggaszt, hogy van egy púp a tarkómon és nem tudom honnan.. O.O....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 22. 22:53

Gonzales... ugye nem... te vagy Quasimodo?! :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 22. 22:54

Nem, én nem..

Vagy nem tudom, nem emlékszek :D :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 23. 09:36

Lehet, hogy csak nyirokcsomó megnagyobbodás. Nekem is ilyen volt két hete a vállamon, kaptam rá gyógyszert, aztán egy hét múlva olyan beteg lettem, hogy nem igaz. Magas láz, köhögés, stb. és azt mondták, hogy a kettő összefüggött.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 01. 25. 09:15

10/10 = Tegnap este megszereztem az összes trófeát az inFamous 1-ben, tehát van még egy platinám. Összesen négy platinát szereztem meg: inFamous 1, GTA V, Uncharted 2 és Assassin's Creed II. Kép :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 01. 25. 09:42

10/4 ..
Kiakaszt ez a k**rva Last of us factions :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 25. 12:10

10/10

Holnap gyakorlat. :D Azért ilyen jó a kedvem, mert iszonyú nagy arc a tanár. Mindig röhögünk az óráin. :lol:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 02. 01. 09:20

Most nagyon fel vagyok b*szva, mert csak nyugodtan nézegettem ACU Dead kings trailereket, amikor oldalt megláttam ezt a címet: Assassin's Creed Unity ending - ***** Death scene. És kitalálhatjátok, hogy nem csillagok voltak odaírva >:(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 01. 09:28

Én sosem tartottam fontosnak, hogy semmiképpen sem tudjam a játék történéseit, amíg nem jutottam el odáig. Sőt, legtöbbször előre megnézem a befejezés(eke)t, mert egyszerűen nem tudom kivárni, hogy eljussak odáig és kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni. No meg a sztori megértésére, a részletek összerakására is szolgál ez a módszer, azért tudok én ennyi mindent a történetről. De úgy tűnik, csak én csinálom így.

De hogy valami ideillőt is írjak: a kedvem most 3 a 10-ből. Sokat kell pótolnom, mert több, mint egy hetet kihagytam a betegeskedés miatt, ráadásul két témazárót, valamint még egy tucatnyi röpdogát se írtam meg, holnap suli, rengeteg versenyem lesz februárban. Hej, legalább még tart a hétvége.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 02. 01. 09:45

Americanviking írta:Most nagyon fel vagyok b*szva, mert csak nyugodtan nézegettem ACU Dead kings trailereket, amikor oldalt megláttam ezt a címet: Assassin's Creed Unity ending - ***** Death scene. És kitalálhatjátok, hogy nem csillagok voltak odaírva >:(
Én sejtem, hogy ki volt az az illető, aki meghalt. Megjegyzem, nem játszottam az Unityvel, viszont az AC Wikiről tudom, hogy egy bizonyos személy meghal. :( :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése