OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2013. 06. 01. 22:13

Azért annyira részletesnek nem kell lennie:D
Elvileg elég lett volna 5-6 kérdés.
Ott van a WiiU, csak nem a "Melyik next-gen konzolt veszed" mivel szerintem a WiiU jelenlegi generációs konzol. Attól, hogy megjelenik mondjuk idén egy konzol a PS1 hardverével nem lesz next-gen:)
(persze ez erős túlzás)
A "Milyen módon szerzi be játékait" meg úgy gondoltam, hogy melyet preferálja leginkább. Ez így kicsit persze hiányos, azt hittem, hogy sejthető lesz mire gondolok.
Tehát én úgy gondoltam, hogy azt jelöli meg amilyen módon leggyakrabban teszi. Ha több lehetőség lenne akkor nem lenne pontos az információ, mivel valószínűleg mindenki bejelölhetné mindet. Arra gondoltam, hogy mindenki azt jelölje be amelyiket a leggyakrabban csinálja. Tehát ha 10 játékból 8 használt és nem bolti akkor a "Használtan veszem"-et jelölöd, ha meg 10-ből 9-et le warezolsz és évente veszel 1-et akkor meg a warezt válassza.
Meg ott az egyéb lehetőség, szinte mindenhol.

Valaki egyébként használta már ezt a google docs-ot ilyen kérdőív készítésre? Ha igen az dobhatna egy PM-et mert lenne egy kérdésem.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 06. 03. 21:32

Most regisztráltam twitterre és nem tudom hogy hogy kell profilképet berakni. :( Azt írja ki: " Nem választottál ki képet."
Légyszíves segítsetek! :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 10:24

Franklin írta:Most regisztráltam twitterre és nem tudom hogy hogy kell profilképet berakni. :( Azt írja ki: " Nem választottál ki képet."
Légyszíves segítsetek! :)
Sajnos nem vagyok Twitteren, ezért nem tudok segíteni. :(

Srácok, egyébként ma éjjel lesz az E3! Tudom, hogy GTAV-öt nem sűrűn fogunk látni rajta (legalábbis nagy valószínűséggel), de azért kíváncsi vagyok a show-ra és egy-két játékra. :) Aztán lehet, hogy majd az E3 után nemsokkal küld valami életjelet a R* a GTAV-ről, hogy beolvasson a többi fejlesztőnek, ahogyan szokta. :D Mindenesetre reméljük érdekes, izgalmas és jó játékokban bővelkedő esténk lesz, bár tartok tőle, hogy az "óriási tudású" nextgeneket fogják hypeolgatni. -.- Bár lehet, ha így lesz, akkor végre mutatnak belőlük valami komolyabb dolgot is, bár őszintén szólva az Xbox Egytől nem várok túl sokat, mert nagyon úgy fest, hogy még a 360 is teljesen ingyenes konzol lesz hozzá képest a fizetős multi ellenére, de a PS4 még lehet jó, csak ne azt vezessék elő, mint amit a Meetingen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 10. 12:14

A M$ nagy játékbemutatókat ígért a konzoljára, meg nagy játék bejelentéseket, szerintem most nem a kozolokról fog szólni a dolog, hanem az exluzívokról, egyéb érdemeleges játékmegjelenésekről.
A M$ ígérgetéseire biztosan reagál majd a Sony is és hoz magával egy csomó mindent játéktéren, valamint biztosan láthatunk egykét független fejlesztőgárdát is, megmutatják mit tudnak :) Meg platformtól függetlenül is lesznek tuti bejelentgetések.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 10. 19:43

Ma van a 0. nap, és egészen csütörtökig tart az Electronic Entertainment Expo (E3). Ez egy nagy E3 lesz. Részletesebben bemutatják a következő generációt. Mellesleg egy halom jó cím jön az év vége felé, és ezeket is bemutatják. Számíthatunk AC és Watch_Dogs gameplayre is, meg még van egy HALOM jó játék, amit még rendesen bemutatnak. Alig várom azt, hogy a Youtube-on végignézzem a lényegesebb részeket :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 10. 19:47

dani.szentgali írta:
Franklin írta:Most regisztráltam twitterre és nem tudom hogy hogy kell profilképet berakni. :( Azt írja ki: " Nem választottál ki képet."
Légyszíves segítsetek! :)
Sajnos nem vagyok Twitteren, ezért nem tudok segíteni. :(

Srácok, egyébként ma éjjel lesz az E3! Tudom, hogy GTAV-öt nem sűrűn fogunk látni rajta (legalábbis nagy valószínűséggel), de azért kíváncsi vagyok a show-ra és egy-két játékra. :) Aztán lehet, hogy majd az E3 után nemsokkal küld valami életjelet a R* a GTAV-ről, hogy beolvasson a többi fejlesztőnek, ahogyan szokta. :D Mindenesetre reméljük érdekes, izgalmas és jó játékokban bővelkedő esténk lesz, bár tartok tőle, hogy az "óriási tudású" nextgeneket fogják hypeolgatni. -.- Bár lehet, ha így lesz, akkor végre mutatnak belőlük valami komolyabb dolgot is, bár őszintén szólva az Xbox Egytől nem várok túl sokat, mert nagyon úgy fest, hogy még a 360 is teljesen ingyenes konzol lesz hozzá képest a fizetős multi ellenére, de a PS4 még lehet jó, csak ne azt vezessék elő, mint amit a Meetingen.
Befogják mutatni magát a konzolt és hoznak 40 játékot! Mármint a Sony! (A Microsoft valami GT koppintást mutogat éppen)
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 19:51

A GT koppintás az valószínűleg a Forza 5 lehet. Amúgy te hol nézed? Tudnál nekem egy linket adni, ahol én is megnézhetem? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 10. 19:59



Már vége van. Vagy nem? Nem tudom!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 20:01

Rockstar69: Köszönöm szépen! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 10. 20:12

Szívesen! Ez már csak felvétel. Már nyolckor vége lett!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 20:16

Igen, látom, de nem gond. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 06. 11. 16:13

Szrintetek ,lessz gta san andreas iPhone 4-re ??

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 11. 16:17

Nem.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 11. 16:19

Szerintem jövőre fog jönni a legmodernebb telefonokra 10th year anniversary SA.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 11. 16:51

Hát, ha jön is, szerintem csak a nagyobb képernyős telefonok fogják támogatni, hiszem a SA-nak már kicsit komplexebb az irányítása, túl sok gombot kéne kitenni a képernyőre. Esetleg a tabletek azok, amiken kényelmes is lesz igazán.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése