OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 04. 20:20

Ármin, megkerested magadnak a bajt. :D Ha ezt egy nyilvános helyen mondanád (Stadion, Kocsma/Bár) akkor szépen agyonvernének :D :D de ne kételkedj! Higyj bennük. Hogy megy az, hogy én Román állampolgár létemre Magyarokkal vagyok, de te meg kételkedsz bennük?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 04. 21:43

Ismerem annyira a magyar kultúrát, hogy egy ilyen kijelentésért hol vernének agyon (mindenhol). És azt hiszem nem követtem el bűnt azzal, hohy kételkedem a magyar futballválogatott sikereiben.
Az pedig tiszteletre méltó, hogy te is a magyaroknak szurkolsz, bár ha én lennék erdélyi, akkor én se drukkolnék a románoknak. De erről most nem szeretnék vitát kirobbantani.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 04. 22:05

Mindegy. Én megértelek. A mai meccsük során.... Inkább ittuk volna el a jegy árát! - én igy állok a mai meccshez :lol: (Azaz a tegnapi :P )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 04. 22:12

Arminho írta:De ha most lemondott, akkor mire megyünk a nagy sikereivel? No meg, én a játékosok teljesítményével nem vagyok megelégedve, nem az edzőkével. Persze, én is drukkolok a magyaroknak, de ettől függetlenül nem változik a véleményem a magyar focival kapcsolatban.
Azokért a meccsekért pontokat kaptunk, amivel akár kijuthatunk az EB-re. Erre megyünk vele.

Gonzales: Lehet román állampolgár vagy, de attól még magyar vagy, csak húztak egy gúnyhatárt és ezért lettél "román". De örülök, hogy te így gondolkodsz. Sok külhoni magyar szarik ebbe bele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 05. 06:00

VoorstedelijkeViking írta:Azokat is rühelled akik nem szurkolnak a magyaroknak? :D
Van különbség a között, hogy lenézed a csapatodat és a között hogy nem szurkolsz nekik.

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 09. 05. 07:10

Jap olyan a csapatunk amilyen. Legalább van csapatunk. Míg a meccs ment, legalább elterelte a figyelmemet, azakról a gondolatokról, hogy csapatunk még van, de Hazánk már nem sokáig, mert eláraszt mindent az a sok Szaladin.
A takarító brigád meg pont most vett ki szabadságot...
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 05. 08:19

Rockstar69 írta:
Gonzales: Lehet román állampolgár vagy, de attól még magyar vagy, csak húztak egy gúnyhatárt és ezért lettél "román". De örülök, hogy te így gondolkodsz. Sok külhoni magyar szarik ebbe bele.
Köszönjük Trianon.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 05. 13:13

Szomorú, hogy nem tudtuk legyőzni Romániát. De legalább nem kaptunk ki... ez is pozitívum. Azt meg rohadtul nem értem, miért cserélték le Dárdai Palit erre a külföldi akárkire, teljesen jó edző volt. Amúgy meg ahogy azt tegnap is láthattuk, ahhoz képest hogy a román válogatott sokkal jobb helyen van a világranglistán, gyakorlatban szinte semmivel nem voltak jobbak a mi válogatottunknál. Oké, a labdát többet birtokolták valamivel, de nekünk nagyobb helyzeteink voltak, mint nekik és összességében szerintem (minden elfogultságtól eltekintve) jobban játszottunk és jobban megérdemeltük volna a győzelmet azzal a jó kis első félidei Szalai bombával.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 05. 13:46

dani.szentgali írta:Szomorú, hogy nem tudtuk legyőzni Romániát. De legalább nem kaptunk ki... ez is pozitívum. Azt meg rohadtul nem értem, miért cserélték le Dárdai Palit erre a külföldi akárkire, teljesen jó edző volt. Amúgy meg ahogy azt tegnap is láthattuk, ahhoz képest hogy a román válogatott sokkal jobb helyen van a világranglistán, gyakorlatban szinte semmivel nem voltak jobbak a mi válogatottunknál. Oké, a labdát többet birtokolták valamivel, de nekünk nagyobb helyzeteink voltak, mint nekik és összességében szerintem (minden elfogultságtól eltekintve) jobban játszottunk és jobban megérdemeltük volna a győzelmet azzal a jó kis első félidei Szalai bombával.
Dárdait nem cserélték le, a Herthánál edző és sajnos a Hertha vezetősége nem engedte hogy egyidőben irányítsa a Herthat és a Magyar válogatottat. Dárdai minden szempontból jó volt, kezdtünk végre magunkhoz térni, de sajnos semmi sem tart örökké.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 05. 21:15

Wanderer írta:Jap olyan a csapatunk amilyen. Legalább van csapatunk. Míg a meccs ment, legalább elterelte a figyelmemet, azakról a gondolatokról, hogy csapatunk még van, de Hazánk már nem sokáig, mert eláraszt mindent az a sok Szaladin.
A takarító brigád meg pont most vett ki szabadságot...
Nemsokára már az Egyesült Európai Kalifátusoknak szurkolhatunk...
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 06. 01:19

Sziasztok!

Tudom, most egy kicsit eltérek a témától, de ez nagyon fontos lenne. Gondolom, mindenki hallott már a Ki Mit Tube-ról. Hamarosan lezárul a szavazás, és ezért szeretnék megkérni mindenkit, hogy szavazzatok a Peter's football channelre. Ők nagyon kedves ismerőseim, már régóta ismerem őket, főleg, hogy ugyanabban a faluban élnek, ahol én is. Szóval, a lényeg annyi, hogy nagyon hálásak lennének a srácok, hogyha szavaznátok rájuk. Szerintem nagyon tehetségesek, és jól tudnak focizni. A YouTube-csatornájukon rengeteg focis videójuk van, nézzétek meg. ;)

Itt lehet szavazni rájuk:
http://kimittube.hu/produkcio/peters-fo ... os-lovesek

A nevükben is köszönöm a szavazatokat!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 09. 06. 07:52

Rockstar69 írta:
Wanderer írta:Jap olyan a csapatunk amilyen. Legalább van csapatunk. Míg a meccs ment, legalább elterelte a figyelmemet, azakról a gondolatokról, hogy csapatunk még van, de Hazánk már nem sokáig, mert eláraszt mindent az a sok Szaladin.
A takarító brigád meg pont most vett ki szabadságot...
Nemsokára már az Egyesült Európai Kalifátusoknak szurkolhatunk...

Ja. Nem akartam soha elutazni a közel keletre, talán az arab emirátusokba, sose gondoltam volna hogy közel kelet jön ide hozzám sajnos nem csak látogatóba. Szóval megszívtuk még a cigányság is mert így most már osztozniuk kell a segélyen a szír-szar rokonaikkal.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
The Polar Heavy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. 02. 24. 13:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Polar Heavy » 2015. 09. 06. 09:52

Ne csesztessétek már őket. Úgy kilencvenöt százalékuk nem is akar az országban maradni, akkor minek pattogni? Ahelyett a rémhírterjesztés helyett, amit a kormány csinál simán ki lehetne terelni őket Ausztriába, ahova be is fogadják őket (speciel busszal viszik őket ki innen). Nem kerítés kellene, hanem egy halom regisztrációs pont, ahonnan rendszeres járatokkal a felső határokra viszik őket. Ott kiléptetőpontokat nyitni, és felvásárolni államilag egy halom raktárat. Azokat úgy berendezni, hogy egy-egy csoport pár napig megélhessen, amíg nem indulnak a transzportok. Ez egy egyszerű és olcsó megoldás, nem biztosít súrlódási pontokat a magyarok és a menekültek között, amellett a problémát hamar és tisztán megoldja.
Erről mi a véleményetek?
I don't need a knife to torn your lungs out! - the Polar Heavy

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 06. 13:24

The Polar Heavy írta:Ne csesztessétek már őket. Úgy kilencvenöt százalékuk nem is akar az országban maradni, akkor minek pattogni? Ahelyett a rémhírterjesztés helyett, amit a kormány csinál simán ki lehetne terelni őket Ausztriába, ahova be is fogadják őket (speciel busszal viszik őket ki innen). Nem kerítés kellene, hanem egy halom regisztrációs pont, ahonnan rendszeres járatokkal a felső határokra viszik őket. Ott kiléptetőpontokat nyitni, és felvásárolni államilag egy halom raktárat. Azokat úgy berendezni, hogy egy-egy csoport pár napig megélhessen, amíg nem indulnak a transzportok. Ez egy egyszerű és olcsó megoldás, nem biztosít súrlódási pontokat a magyarok és a menekültek között, amellett a problémát hamar és tisztán megoldja.
Erről mi a véleményetek?

Ez mind szép és jó, de nehogy azt hidd, hogy az osztrákok egy percig is be fogják fogadni őket! Azok, akik ezt hiszik és ebben a reményben utaztak a két lábukon ekkorát, óriásit fognak koppanni! Mert az, hogy az osztrákok nem fogják tárt karokkal fogadni őket, holtbiztos! Jó, talán néhány százukat befogadják, de a bevándorlók nagy részét visszaküldik a közel keletre, ahonnan jöttek. Az osztrákok mondanak mindenfélét, aztán ha majd ott is randalírozás lesz meg veszélybe kerülnek az ott élők és dolgozók munkahelyei, ők is elküldenek mindenkit a picsába.
Nem akarom bántani a bevándorlókat és valahol sajnálom is őket, mégsem tartom célravezető megoldásnak az általuk művelt vándorlásokat. Még ha be is fogadják őket valahol, sohasem lesz többé igazi otthonuk, örökké megtűrt idegenekként fogják kezelni őket. Továbbá ezekkel a keleti népséggel az a gond, hogy ég és föld választja el a vallási világukat az európai népekétől. És mivel ők a legtöbb európai népnél is sokkal rögeszmésebben követik a vallásuk tanait, így lehetetlenség lenne a békés vallási együttélés. Tudom, hogy az országaikban katasztrofális helyzet van a háborúk meg a szegénység miatt, amit mint korábban mondtam, őszintén sajnálok, de előbb-utóbb, miután mindenhonnan visszautasították őket, ők is be fogják látni, hogy még a fegyverek ropogása között, a lemészárolt szeretteik holttestei között is több esélyük van az újrakezdésre, mint bárhol máshol az egész világon.

"A nagy világon e kívül
Nincsen számodra hely,
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell!"
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Polar Heavy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. 02. 24. 13:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Polar Heavy » 2015. 09. 06. 14:59

Az osztrákok pedig éppen azt teszik. Meg fogják bánni később, az lehet, de éppen mindenkit befogadnak.
Az ott élők munkahelyei nem kerülnek veszélybe. Az sehol sem kerül veszélybe a menekülők miatt. Ha csak a helyi politikára figyelsz, akkor is két hírt kapsz: a menekültek (akik egyébként ténylegesen a gyűlöletkeltés miatt gazdasági bevándorlókként ismeretesek) nem dolgoznak és segélyből akarnak élni, vagy a menekültek elveszik a munkát. Az a baj, hogy Magyarországon már nem a menekültek, de az állam rombolja a munkalehetőségeket. Az, hogy képesek kidobni téged az állásodból, hogy feleannyi fizetésért közmunkában végezd el az előző munkakörödet nem a menekültek hibája lesz.
A randalírozásról pedig annyit, hogy toleránsabb környezete válogatja! A minap felvettem egy "gazdasági bevándorlót" a nyugatinál a gyerekével. Két férfi odajött hozzám, és beüvöltöttek az ablakomon, hogy laposra vernek emiatt. És rengeteg helyről lehet ezt hallani.
Félreértés ne essék, én nem szeretem a bevándorlókat. Sajnálom őket, mert az országukban háború van, és sajnálom őket, mert nem értik meg sehol sem, hogy min mennek keresztül. Akik menekülnek pont nem olyan vallási fanatikusok, mint akikről te beszélsz. Ha már fanatikusságról van szó, akkor a vasárnapi zárvatartás egy az egyház világi részét képviselő törpepárt zavaros fejtegetése miatt kell rengeteg kellemetlenséget elviselni. Amiatt a rendelet miatt például több ezer ember veszítette el az állását, és rengeteg cég ment el az országból. De ez nem kormányellenes fejtegetésnek indult.
Amit mondani akarok az az, hogy annak ellenére, hogy nem szeretném őket itt látni inkább segítenék nekik, mint üldözném őket. Akikkel eddig találkoztam közülük nem voltak erőszakosak, garázdák, nem pájáztak a munkahelyemre, és a tiedre sem fognak. Egyszerű emberek akik menedéket keresnek.
A himnuszt idézni tényleg nagyon nemes dolog valaki olyantól, akinek már hetven éve nincs háború az országában egy olyanról, akinek viszont egy semmit nem kímélő vallási terror pusztít el mindent a saját hazájában.
Mielőtt azt gondolnád, hogy én is a baloldali struccpolitikát erősítem, miszerint nincs probléma, leszögezem (a lehető legpolitikamentesebben), hogy nagy probléma van. És nagyon utálom mind a két pártot akik ezt előidézték. Egyik oldalon a kormánypárt tényleg csak negatív uszító politikával megteremti a problémát (és nekünk, magyaroknak aztán tényleg gyűlölködő természetünk van), míg az MSZP azt sugározza, hogy nincs semmi baj, és csak egyet tehetünk. Ahol az emberek úgy érzik, hogy probléma van, ott tényleg VAN probléma, mert teremtettek egyet. A "baloldal" ezt nem akarja látni, a kormánypárt és a jobboldal pedig erre csak ráerősít. Valójában minden párt a saját reputációját akarja emelni, önmagát építeni. Itt esély van rengeteg szavazó meghódítására, megszerzésére, vagy gyűlölködéskeltéssel, vagy pedig azzal a túlzott liberális humbuggal, ami lehetővé teszi a szolidaritást mindenkivel szemben, akkor is, amikor ez már túlzás és értelmetlen.
Szóval ennyit mondanék a menekültekről. Nem kell őket utálni, nem akarnak rosszat, de egy háborúból egy olyan közegbe csöppentek, ahol előre, anélkül, hogy bármi rosszat tettek volna máris utálják, kiközösítik és minden rossznak elmondják őket. Tényleg rémisztő, hogy hányan vannak, hogy egyre csak jönnek, de nem ők tehetnek róla. Most abbahagyom, mielőtt valami hülye megint liberálisnak nevez.
I don't need a knife to torn your lungs out! - the Polar Heavy

Válasz küldése