OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 09. 06. 15:34

The Polar Heavy írta:Ne csesztessétek már őket. Úgy kilencvenöt százalékuk nem is akar az országban maradni, akkor minek pattogni? Ahelyett a rémhírterjesztés helyett, amit a kormány csinál simán ki lehetne terelni őket Ausztriába, ahova be is fogadják őket (speciel busszal viszik őket ki innen). Nem kerítés kellene, hanem egy halom regisztrációs pont, ahonnan rendszeres járatokkal a felső határokra viszik őket. Ott kiléptetőpontokat nyitni, és felvásárolni államilag egy halom raktárat. Azokat úgy berendezni, hogy egy-egy csoport pár napig megélhessen, amíg nem indulnak a transzportok. Ez egy egyszerű és olcsó megoldás, nem biztosít súrlódási pontokat a magyarok és a menekültek között, amellett a problémát hamar és tisztán megoldja.
Erről mi a véleményetek?
Azt, hogy ez szép is lenne, ha a partnerek lennének ebben a Szír retkek is. De ezek benszülött emberszabásúak, viselkedés zavarral. Ha én egy megtűrt vendég lennék egy olyan ország(okban) ami befogadott engem, mert az enyémben megölnének, ülnék a seggemen és kussolnék, míg megoldódik a jövőm. De ezek...
És még az a véleményem, hogy már most látom veled kár erről beszélnem, mert az én véleményem a szöges ellentéte a tiédnek.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
The Polar Heavy
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. 02. 24. 13:53

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Polar Heavy » 2015. 09. 06. 15:46

Wanderer írta:De ezek benszülött emberszabásúak, viselkedés zavarral.
Ez a véleményed az emberekről? Hát ez tényleg nagyon elszomorító.
I don't need a knife to torn your lungs out! - the Polar Heavy

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 06. 17:05

Tököm tele van a sportigazolásokkal.
Az alaphelyzet az, hogy heti 5 tesiórán mindenkinek részt kell vennie. Ebből kettőt egy sportolói igazolással ki lehet hagyni. Nálunk van két délutáni tesi, amire nem szeretnék járni (délután van, ráadásul 5-8. osztály egybezárva). Én ugye tagja vagyok egy asztalitenisz egyesületnek, vagyis én elmehetnék.
De. Ahhoz, hogy én fel legyek mentve a két délutáni tesi alól kell, egy kérelem az igazgatónőnek, arról, hogy adja meg a felmentést, de a kérelemhez kell egy formanyomtatvány, amit az edző ad, de a formanyomtatványhoz meg kell egy sportolói igazolás, ami most éppen a helyi konditeremben van, mivel így 30% kedvezménnyel kapom a havi bérletet.
Úgyhogy, ma elmentem a konditerembe, elkértem az igazolást, holnap elmegyek vele az edzőhöz, hogy adjon egy formanyomtatványt, amit aztán beküldhetek a kérelemmel együtt az igazgatónőnek, hogy felmentést kapjak két rohadt tesióra alól.
Mi francért kell ilyen bonyolultan megoldani ezt? -.-
Well look who's back

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 09. 06. 18:45

Arminho írta:Tököm tele van a sportigazolásokkal.
Az alaphelyzet az, hogy heti 5 tesiórán mindenkinek részt kell vennie. Ebből kettőt egy sportolói igazolással ki lehet hagyni. Nálunk van két délutáni tesi, amire nem szeretnék járni (délután van, ráadásul 5-8. osztály egybezárva). Én ugye tagja vagyok egy asztalitenisz egyesületnek, vagyis én elmehetnék.
De. Ahhoz, hogy én fel legyek mentve a két délutáni tesi alól kell, egy kérelem az igazgatónőnek, arról, hogy adja meg a felmentést, de a kérelemhez kell egy formanyomtatvány, amit az edző ad, de a formanyomtatványhoz meg kell egy sportolói igazolás, ami most éppen a helyi konditeremben van, mivel így 30% kedvezménnyel kapom a havi bérletet.
Úgyhogy, ma elmentem a konditerembe, elkértem az igazolást, holnap elmegyek vele az edzőhöz, hogy adjon egy formanyomtatványt, amit aztán beküldhetek a kérelemmel együtt az igazgatónőnek, hogy felmentést kapjak két rohadt tesióra alól.
Mi francért kell ilyen bonyolultan megoldani ezt? -.-
Ez minden iskolában így van, nekem csak 1 papír kell, arról hogy egyesületnél vagyok, nem tudom minek nektek 3 helyre menni.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 06. 20:48

Nálunk is csak egy papír kell.
Egyébként ha én már két hónapja járok konditerembe, akkor nem fogok kapni felmentést a két tesióra alól? A konditerem nem számít sportegyesületnek?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 09. 06. 20:50

Nálunk nem, én tornára jarok, csak nem egyesületbe, ezért nem lehetek felmenteve
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 06. 21:00

Heti 5? Basszátok meg, nálunk jó esetben van max 2. :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 09. 06. 21:43

Minden iskolában heti öt tesi van. Ezt ott fönn a nagyokosok találták ki a Parlamentben.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 06. 21:56

The Polar Heavy írta:
Wanderer írta:De ezek benszülött emberszabásúak, viselkedés zavarral.
Ez a véleményed az emberekről? Hát ez tényleg nagyon elszomorító.
A kontinensfoglalókról beszélt, nem általánosságban az emberekről.
NikitaDragovich írta:Nálunk is csak egy papír kell.
Egyébként ha én már két hónapja járok konditerembe, akkor nem fogok kapni felmentést a két tesióra alól? A konditerem nem számít sportegyesületnek?
Azt nem értem, hogy minek kell felmentés, ha valaki jár sportolni? Én sose kértem felmentést.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 06. 22:45

Americanviking írta:Minden iskolában heti öt tesi van. Ezt ott fönn a nagyokosok találták ki a Parlamentben.
Nem Magyaroszágon lakok. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 06. 23:23

Rockstar69: Én csak a két plusztesire szeretnék felmentést, mert akkor csak hat órám lenne nyolc helyett. Egyébként mindenki azért kér felmentést a két plusztesi alól, hogy kevesebb órájuk legyen, mert a nyolc nagyon sok.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2015. 09. 07. 11:00

The Polar Heavy:
Míg elérték az osztrák határt ezek a majomemberek (Szír, Afgán stb.) beszartak, befostak a buszokba, feltépkedték az üléshuzatokat, letörték a karfákat stb., teleszemetelték az utasteret, amerre vonultak ezek a mocskos férgek az út mellett csak a szemetüket hagyták (ruhák, cipők, mindenféle más szemét) maguk után. Ezt az egyik kollégám mesélte a minap, aki vitte ezeket marhapörkölt alapanyagokat. Pont ezek a kultúrálatlan gerinctelen fanatikus hulladékok kellettek Európának. Van ezek nélkül is elég hülye itt.

És ne forgasd ki a szavaimat!
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 07. 12:32

Nikita: a kondi nálunk sem alkalmas felmentés kérvényezésére. Egyik osztálytársamnak még személyi edzője is van, aki tudná igazolni, de mivel nem egyesület...

Rockstar69: eddig én se kértem felmentést, mivel szerettem délutáni tesire járni, viszont idén az egész felső tagozat össze van vonva, és úgy focizni, hogy 40 gyerek van a pályán, belőlük 30 hozzá sem ér a labdához, csak akadályoz, nem annyira fun.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 07. 14:02

Hát de gondolom 12 embernél (ha kis pályán fociztok ) több nincs a pályán
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 07. 14:12

Nem. Sokszor csak úgy tolongunk a pályán, és egyszerűen nem tudunk két lépést megtenni a labdával, mert belebotlunk egy épp ott álldogáló kicsibe, aki azt se tudja, hogy az ijedtségtől behugyozzon vagy befosson.
Well look who's back

Válasz küldése