OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 10. 09:45

realostew írta:Nem gondolom, hogy Gonzales a felsőoktatás/felnőttoktatási rendszerre kérdezett rá.. :D Nappalis kisiskolások/gimisek azért eléggé hasonlóan járnak szerintem suliba mint a környező országokban.
A kérdéséből nem derült ki, hogy pontosan mire értette.

Gonzales, bunkón fog hangzani, de ne vedd annak: Google is your friend. Nem vagyok otthon ebben. Talán mások sem. Biztos találsz elég sok infót. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 10. 10. 10:01

Én szakközép iskolában tanulok és nálunk általában napi 8 óra van most 10.-ben. Minden második hét hétfő az, amikor csak 7 órám van + minden második hét csütörtök nem kell bemenni. A gyakorlat nálunk úgy van elosztva (legalábbis nekünk így volt), hogy 9.-ben hetente 4 óra gyakszi és most tizedikben kéthetente 8 óra (+ nyári gyakorlat). Emiatt van, hogy minden második hét csütörtök nem kell bemenni. Én mechatronikai technikusnak tanulok, ami nem áll távol a mechanikától Gonzales, úgyhogy szerintem neked is hasonlóképp lesz (ha te is szakközépbe mész és nem szakiskolába). Ennyit tudtam hozzátenni ehhez a témához, remélem segítettem.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 10. 10. 11:00

Nekem gimnáziumban 11. osztályban heti 37 órám van, de lehetne 32 is ha nem lenne pl.: etika, +tesi, művészettörténet
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 10. 14:02

Nekem elég változó. 0. óra 7:15-tõl , a rendes tanítás nyolctól kezdõdik, és 13:40 és 14:35 között szokott vége lenni (most 8.-os vagyok).
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 10. 10. 14:54

Luszie írta:
realostew írta:Nem gondolom, hogy Gonzales a felsőoktatás/felnőttoktatási rendszerre kérdezett rá.. :D Nappalis kisiskolások/gimisek azért eléggé hasonlóan járnak szerintem suliba mint a környező országokban.
A kérdéséből nem derült ki, hogy pontosan mire értette.

Gonzales, bunkón fog hangzani, de ne vedd annak: Google is your friend. Nem vagyok otthon ebben. Talán mások sem. Biztos találsz elég sok infót. :)
Igen, de rémlett, hogy ő a fiatalabb bázist erősíti az oldalon, így nekem könnyebb volt kilogikázni. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 10. 10. 21:42

Luszie írta: Két féle óra van: szeminárium és előadás. Mindkettő típus másfél órás, szünet nélkül. Előadásokra nem kötelező bejárni, de azokból január-februárban vizsga van, míg szemináriumokra be kell (max 2-3-at lehet hiányozni, utána már érvénytelen belőle a féléved)
Nálunk az előadások 2 és fél órásak, általában 1db 10 perces szünettel. :D A szeminárium viszont szintén 1,5 órás. És elvileg kötelező bejárni előadásokra is, azonban csak programozáson van katalógus. :D Ennek megfelelően a második héttől kezdve minden előadáson hétről-hétre csökken a jelenlévők száma, kivéve progon, ugye. Bár ott is rengetegen a gépet nyomkodják (játék, facebook, stb.). :D

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 10. 22:11

Luszie írta: Én most pl floorballozok, péntek reggelente. :)
Most lehet, hogy kibújt belőlem a creepy és indiszkrét magánnyomozó, de innentől már csak egy gyors ETR keresés és tudom ki vagy. :D
Amúgy témába vágva nekem az előadások 90 percesek, és csak 1 kötelező. Viszont érdemes bejárni, mert közben lehet másra tanulni figyelemelterelő szórakoztató elektronika nélkül. A gyakorlatok már kötelezők, általában 45 perc és két tárgyból minden héten írunk.
Eközben egy gyors EHA kereséssel már a fényképed és az emailed is megvan. Komolyan kezdek megijedni magamtól. :D
Ha valakinek kell egy olcsó magánnyomozó szóljon.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 11. 11:31

A Star Wars BattleFront csak next gen-re jön? És csak szerintem unrealisztikus az, hogy a bétában Darth Vader tud futni...?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 11. 12:50

Miért lenne az?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 11. 13:07

Mivel Anakinnak lehetetlen a futás abban a ruhában :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 11. 15:14

De miért...? És kérjük, hogy ne szólítsd Anakinnak. Arról mindenkinek a "középső új" trilógia főszereplője jut az eszébe.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 11. 19:17

MateL írta:
Luszie írta: Én most pl floorballozok, péntek reggelente. :)
Most lehet, hogy kibújt belőlem a creepy és indiszkrét magánnyomozó, de innentől már csak egy gyors ETR keresés és tudom ki vagy. :D
Eközben egy gyors EHA kereséssel már a fényképed és az emailed is megvan. Komolyan kezdek megijedni magamtól. :D
Ügyes. Akkor hát tudod, ki vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 11. 21:02

VoorstedelijkeViking írta:De miért...? És kérjük, hogy ne szólítsd Anakinnak. Arról mindenkinek a "középső új" trilógia főszereplője jut az eszébe.
Elnézést. :D
De amugy igy lett ez kitalálva. A nagykönyvekben is ugy van megírva, hogy:
"Képtelenség lenne ebben a ruhában futni."
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 12. 15:48

Hazugság! A vállát védi páncél, nem a lábait.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 17:12

Gonzales: Sajnos igen, csak Xbox One, PlayStation4 és PC platformokra érkezik a Star Wars Battlefront. :(

Hozzászólva a gyorsfutó Darth Vader témához: először is Anakin egyáltalán nem egyenlő Darth Vaderrel. Vagyis valamilyen szinten mégis, de közben mégsem. :D A futós dologról meg annyit, hogy egyáltalán nem "unrealisztikus". Te valószínűleg nem játszottál a régi Battlefront részekkel (Battlefront 1&2), így nem tudhatod, hogy Darth Vader ott is tudott sprintelni. Amúgy az is igaz, hogy konkrét páncél csak a vállát védi, de mivel Obi Wan a lábait is levágta és azokat is robotlábakra cserélték ki, így elsőre talán tényleg logikusabb lenne, hogy nem tud futni, de ha jobban belegondolunk, akkora az Erő jelenléte a testében, hogy "műlábakkal" is simán meg tudja oldani a sprintelést. Nah, ennyire azért nem akartam belemenni a részletekbe, de a lényeg, hogy egyáltalán nem légből kapott dolog, hogy Darth Vader tud futni a Battlefrontban, hisz a régi részekben is tudott. Meg azért egy olyan pörgős játékban, mint a Battlefront elég bosszantó hátrány lenne, ha Vaderrel (meg a többi filmbeli főhőssel) nem lehetne nagyokat sprintelni a pályán.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése