OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 07. 14:03

A processzor a leggyengébb. Azt vegyél először.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 07. 15:21

És tudnál segíteni benne? Milyen ajánlasz?
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 07. 20:48

Attül függ, milyen erős gépet szeretnél. Még az alaplapod típusát mindenképp írd meg.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 07. 21:07

(Remélem jót írok le).
Az Alaplap neve: MSI MS-7525 (Boston)
Kb. akkora gépet szeretnék, hogy a GTA IV menjen rajta legmagasabb grafikán. (mostanin csak úgy megy, hogy mindent leveszek).
Szerk: Nem is a GTA, inkább a mostani játékok fussanak mind rendesen :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 07. 21:40

Valójában a mostani játékokhoz nem kell olyan erős gép, mint a GTA IV-hez. Core 2 Quad-ot keress, a pénztárcád kapacitásainak megfelelően minél nagyobb órajellel, bár igazából elég régi az alaplap. Talán azt is be kellene újítani. Videokártyából pedig 1GB videomemóriával keresgess. NVidia esetében 300 feletti szériák futnak, ATI-nál 5000-es és 6000-es., NVidiaból pedig 300 felett. Akár NVidia, akár ATI kártyákról van szó, mindig nézd a második számot. Minél magasabb, annál jobb.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 01. 12. 20:09

Visali: Ha már a Max Payne 3-ról is szoktatok híreket írni akkor figyelmetekbe ajánlom ezt a interjút : http://www.gamesradar.com/rockstar-inte ... -3/?page=1 :D
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 12. 20:54

Köszi szépen, holnap vagy amint lesz időm, meg is írom. :)

TheGTAKING: Na erre mondják azt, hogy beküldött egy hírt.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 12. 21:39

Danny írta:
Toni Cipriani írta:Még én sem láttam, viszont ez fake. Rockstartól még nem láthattunk jó grafikával rendelkező játékot. Plusz ott a trailer viszonyításnak.
Fake az tiszta sor ,de
Rockstartól nem láttunk jó grafikával rendelkező játékot?Nézd már meg a teszteket
GTA 3:90%+ grafikára
Vice City:90%+ grafikára
IV:90%+ grafikára
RDR:90%+ grafikára
LA Noire 90%+ grafikára
És ez nem az én szubjektív véleményem ezek egybe hangzó tesztek tehát nem tom miről beszélünk
A RenderWare a San Andreas-nál adott egy némileg továbbfejlesztett Unreal Engine 1 grafikát. A Red Dead Redemption tényleg szép, ezt kifelejtettem. GTA IV viszont úgy néz ki, ahogy a San Andreas-nak kellett volna (ne vedd komolyan, csak egy pillanatra fel akartalak idegelni ;)), tehát kicsit elavult volt már akkor mikor kijött. Felesleges azzal jönnöd, hogy ugyanaz a grafikai motor dolgozik mindkettőben, mivel RDR-re átdolgozták. Az LA Noire meg ugye nem Rockstar fejlesztés (még mindig), meg nem is a legszebb. Az arcszkennelős mechanika túl sok erőforrást zabál, ezért le kellett butítani némileg a többi részt, ezért arra a legnagyobb jóindulattal sem lehet mondani, hogy szép. A látványvilág más tészta, de ez érvényes az összes Rockstar játékra, mivel azt rendre eltalálják, kivétel ezalól a rendre egyszínű GTA III és a IV.
Bár gondolom a Rockstar-os srácok még rózsaillatút is űrítenek.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 12. 22:40

Korrekció: A GTA San Andras alatt a GameByro fut, nem a RenderWare, illetve nem hasonlítanám össze a RAGE-dzsel, ami már egy újabb technológia, és azért van külnbség, ezt főleg PC-n lehet észrevenni, ahogy a textúrák minőségét, a látótávolságot és az effekteket állítjuk. A víz például valami csodálatos, ami mindeddig elég gagyi volt. Az árnyékolást teljesen máshogy oldották meg. Azért tűnik a GTA IV hasonlónak a GTA San Andreas-hoz, mert hasonlóak az objektumok formái, illetve mindkettő DirectX 9-en alapszik, de ha már az effekteket nézzük a RAGE fejlettebb.

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 01. 12. 22:44

Szívesen máskor is! :)
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 12. 23:10

Kösz a korrekciót. :)
„GTA IV viszont úgy néz ki, ahogy a San Andreas-nak kellett volna (ne vedd komolyan, csak egy pillanatra fel akartalak idegelni ;))”
Tehát nem hasonlítottam össze. A RAGE-et sokkal fejlettebbnek tartom az addig használtnál, hülye lennék mást állítani, főleg egy SA 2 RAGE konverzió után. Csak leírtam, hogy akkortájt már ki lehetett volna többet is hozni belőle, mert igazából nem sokban múlja felül a 2006-os Saints Row-t. Ami viszont a lényeget illeti, a GTA IV-nél pont nem érdekel a grafika (máshol sem különösebben), attól, hogy most ez lett felhozva. Nagyon nem tetszik, hogy túl reálisra vették a dolgot. Például kiugrok a kocsiból, akkor sikoltozás, jajgatás stb. Apróságnak tűnik, de ez pl. zavar, felesleges. A látványvilág sem a színek netovábbja. Ez valószínűleg változni fog a következő részre. Plusz a történetvezetés is sokkal nyomottabb, mint az előző részekben. Ezek a fő problémáim a GTA IV-el, nem a grafika, mivel még ma is játszok az előző generációs részekkel. Aztán még az a sanda gyanúm, hogy ez a felfogás az 5. részre sem fog megváltozni, mert nagyon úgy tűnik, hogy ez koncepcióvá vált, és nekem olyan érzésem van ettől az egésztől, hogy a GTA csak nevében maradt meg, normális alternatíva pedig nincs. A Mafia az szerintem teljesen más műfaj. Saints Row szintúgy. The Godfather 2 nem jött be és az is más, Driverek sem igazán, plusz az is teljesen más.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 01. 12. 23:14

Toni Cipriani írta:
Danny írta:
Toni Cipriani írta:Még én sem láttam, viszont ez fake. Rockstartól még nem láthattunk jó grafikával rendelkező játékot. Plusz ott a trailer viszonyításnak.
Fake az tiszta sor ,de
Rockstartól nem láttunk jó grafikával rendelkező játékot?Nézd már meg a teszteket
GTA 3:90%+ grafikára
Vice City:90%+ grafikára
IV:90%+ grafikára
RDR:90%+ grafikára
LA Noire 90%+ grafikára
És ez nem az én szubjektív véleményem ezek egybe hangzó tesztek tehát nem tom miről beszélünk
A RenderWare a San Andreas-nál adott egy némileg továbbfejlesztett Unreal Engine 1 grafikát. A Red Dead Redemption tényleg szép, ezt kifelejtettem. GTA IV viszont úgy néz ki, ahogy a San Andreas-nak kellett volna (ne vedd komolyan, csak egy pillanatra fel akartalak idegelni ;)), tehát kicsit elavult volt már akkor mikor kijött. Felesleges azzal jönnöd, hogy ugyanaz a grafikai motor dolgozik mindkettőben, mivel RDR-re átdolgozták. Az LA Noire meg ugye nem Rockstar fejlesztés (még mindig), meg nem is a legszebb. Az arcszkennelős mechanika túl sok erőforrást zabál, ezért le kellett butítani némileg a többi részt, ezért arra a legnagyobb jóindulattal sem lehet mondani, hogy szép. A látványvilág más tészta, de ez érvényes az összes Rockstar játékra, mivel azt rendre eltalálják, kivétel ezalól a rendre egyszínű GTA III és a IV.
Bár gondolom a Rockstar-os srácok még rózsaillatút is űrítenek.
Elsősorban abban igazad van hogy az LA Noire-ral mellé lőttem mert Team Bondi(R.I.P.) fejlesztés ,DE logikus hogy átdolgozzák fejlesztik a RAGE-t is folyamatosan most nem lehet úgy hagyni ahogy a ping-pongos játékban debütált(lehet szégyen de nem jut eszembe a neve a játéknak )Tehát én azt mondom a grafikával sose volt baj meg nálam a grafika sokadlagos ,ha tartalmas a játék, jó a játékmenet,jó a story akkor iszonyatosan jó egy játék nálam főleg ha a hangok is el vannak találva ,ezért is a San Andreas máig a kedvencem pedig grafika terén hát nem a legjobb de elég sok ilyen játék van csak hogy a személyes kedvenceim közül mondjak párat Amnesia,AoE2,Hitman ezek közül egyik se a grafika miatt szerzett viszonylag tetemes játék tábort viszont az összes többi annyira el lett találva hogy az valami hihetetlen!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 12. 23:40

Nálam is sokadlagos a grafika, csak éppen ez lett felhozva.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 15. 07:14

Boldog születésnapot Shotgun! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 15. 10:07

Boldog Születésnapot Shotgun és további jó munkát a GTAPlacen :)!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése