OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 16. 09:38

Nincs mit tenni ellenük.. :D egyszer azt is említettem, hogy Erdély az magyar föld. Na, a reakciójukat láttátok volna. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 03. 16. 10:18

Azért az a poén valóban odatett. :D Te jó isten. Amúgy már te vagy a második, aki itt a fórumon írta, hogy magasabb az átlagnál. Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy itt mindenki égimeszelő....
193
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 16. 11:37

Hát... Én 185 centi körül vagyok. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 16. 16:22

Én nem tudom, milyen magas vagyok, mert már kb. 4 éve nem mértem, mert nem is valószínű, hogy nőttem. :D Sajnos elég alacsony maradtam, bár az is igaz, hogy a csípőm miatt nem is tudom normálisan kihúzni magam, görnyedten a botomra támaszkodva járok, szóval régen mindig fekve mértem magam úgy, hogy vagy a húgom vagy valamelyik haverom húzták a lábaimat meg tartották a csípőmet, hogy viszonylag pontos értéket kapjunk. :D Végül persze ez sosem sikerült igazán. XD Amúgy amikor legutóbb mértem, fekve kb. 168-170 cm között voltam, de mivel állva jóval alacsonyabb vagyok, így kb. 165 cm lehettem anno, és szerintem most sem vagyok magasabb. :D Szóval én finoman szólva nem vagyok egy égimeszelő. Igaz, ha a csípőmmel meg a lábaimmal nem lenne gond, valószínűleg jóval magasabb lennék, de szerintem még akkor sem lennék 180 cm-nél magasabb. Bár ezt már sose tudom meg. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 16. 17:38

Én kereken 200 cm vagyok. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 16. 17:45

Jaj, ezt szörnyű hallani Dani.
Viszont tényleg jópár égimeszelő akad itt. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 16. 17:54

Hát... annyira azért nem szörnyű. :D A magasságom a legkevesebb gondjaim közé tartozik, amit az állapotomnak köszönhetek. :) Persze ciki néha, ha nálam jóval magasabb emberek mellett kóricálok a botommal a kezemben, de ez sose volt igazán zavaró. A magasságom inkább azért volt idegesítő, mert eddig a legutóbbit leszámítva az összes exbarátnőm magasabb volt nálam. :D Na mindegy. Szívesen lennék kicsivel magasabb, de azért 190 cm fölött szerintem én már nem érezném túl jól magam. Szerencsétlen infótanárom is 200 cm fölött van, és akár kocsiban, akár lakásokon belül nehézkesen mozog, majdnem mindig beveri a fejét valamibe, ez meg nekem nem hiányozna. :lol: Persze az se jó, ha túl kicsi az ember. Én az átlagmagasságot preferálom - pontosabban preferálnám, ha egészséges lennék és nem lennék jóval az átlag alatt. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 16. 18:12

163. "Törpicurnak" tűnik, de igazából ez átlagmagasság.

(Bár egy 185-190-hez képest persze, hogy alacsony. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 25. 18:39

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!! RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!

Remélem ma este jól játszik majd a csapatunk és Ronaldót megint elkapja majd az agyfasz mint tavaly nyáron. :D :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 03. 25. 21:30

Egyelőre sajnos nem úgy tűnik, de van még esély az egyenlítésre. Hajrá Magyarok!
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 26. 10:46

Boldog születésnapot, MateL! :D :D :D Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 03. 26. 11:01

Köszi, utólag is. Amúgy akkor gondolom wantoo-nak is mert egy napon volt a születésnapunk. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 26. 18:06

Igen, boldog születésnapot wantoo-nak is. :D :P Bár az ő életkora nincs feltüntetve a profilján, ezért nem tudhattam, hogy neki is mostanában volt a születésnapja. :lol: :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 26. 19:31

dani.szentgali írta:HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!! RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!

Remélem ma este jól játszik majd a csapatunk és Ronaldót megint elkapja majd az agyfasz mint tavaly nyáron. :D :lol:
Ezt nem tudom hogyan gondolhattad komolyan. :D



Erről egy kép ugrik be:
"Magyarország nem fog kikapni a VB-n......mert ki sem jut".. :D :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 26. 20:30

Luszie írta:
dani.szentgali írta:HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!! RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!

Remélem ma este jól játszik majd a csapatunk és Ronaldót megint elkapja majd az agyfasz mint tavaly nyáron. :D :lol:
Ezt nem tudom hogyan gondolhattad komolyan. :D



Erről egy kép ugrik be:
"Magyarország nem fog kikapni a VB-n...... ha ki sem jut".. :D :D
Miért ne gondolhattam volna komolyan? A tavaly nyári döntetlen után miért ne reménykedhettem volna? Ha egyszer sikerült jól szerepelni, még egyszer miért ne sikerülne/sikerülhetett volna? Jó, persze egy komolyabb vereség is benne volt bőven a pakliban, elvégre idegenben játszottunk a tavalyi Európa-Bajnokkal. De a labda gömbölyű, így bármi megeshet a futballban. Persze az volt a papírforma, hogy kikapunk, de a tavaly nyári EB meccsen volt szerencsénk is, meg azért jól is játszottunk. Most se szerencsénk nem volt, se a jó játék sem jött össze. Mondjuk az első 15 percben azért jók voltunk. Aztán kaptunk két gyors gólt és teljesen összedőltünk. A tegnapi meccsen arra jöttem rá, hogy ezzel a magyar csapattal az a legnagyobb baj, hogy amint hátrányba kerül, azonnal leszarja az egész meccset, elfelejt koncentráltan játszani, megijed és olyan szinten összezavarodik, mint én matekórán. Jó, persze amúgy sem vagyunk szupercsapat, de szerintem sokkal többre lehetnénk képesek, ha ezen a hozzáálláson változtatnának a játékosok. Nem kéne a kapott gól/gólok után meghalni. Jó, nyilván szar érzés gólt kapni és nehéz felállni utána, de azért meg lehet csinálni. Na mindegy, most már szinte biztos, hogy nem jutunk ki a VB-re. De nem is baj, ahogy te mondtad, legalább kikapni sem fogunk. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése