OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 17. 21:01

Akkor töltsd le és ismerkedj vele. Jobb felkészülni a legrosszabbra.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 17. 21:04

Mostmár biztos nem fogom. Délelőtt probáltam, de nem nagyon ment a telepítés, úgyhogy inkább nem is foglalkoztam vele.
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2017. 05. 17. 21:28

Rockstar69 írta:
NikitaDragovich írta:
Luszie írta:Egyébként meg ne dimenzionáljátok már túl ezt a sz*ros érettségit, könyörgöm.. Nem a csillagokat kell lehozni a tanároknak...
Egyetértek veled, Luszie. Engem is nagyon idegesít már, hogy ennyien túlreagálják ezt az érettségit. Nem értem, miért kell ettől ennyire félni. Nem nehéz egyáltalán. Meg lehet simán csinálni kettesre. Szerintem már nagyon unalmas folyton azt hallgatni, hogy az érettségi nagyon nehéz, meg fogunk bukni, stb. Az osztálytársaim meg az évfolyamtársaim egyfolytában ezt mondjá
    k, és már rohadtul idegesít! -.- :@
    (Ebben a hozzászólásban nem rátok, fórumozókra gondoltam, hanem úgy általánosságban. Ne sértődjön meg ezen senki. ;))
    Én nem is a bukástól félek (matekot) leszámítva. Hanem azért jó lenne minél jobb eredményt elérni.

    Egyébként elvileg csak Dreamweaver van az iskolai gépeken, úgyhogy ha weblapszerkesztés lesz, akkor szart vág a kerék.
    Mi az, hogy csak Dreamweaver van a gépeken? Jelentkezéskor nem adtak lapot, amin TE választhattad meg, hogy milyen programokkal szeretnél dolgozni? Mondjuk középszintű info érettségiről nem tudok nyilatkozni ilyen tekintetben, de szerintem ott is kellett lennie ilyennek.

    Avatar
    Rockstar69
    Főzelékes Feri
    Hozzászólások: 3670
    Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
    Tartózkodási hely: Debrecen

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 17. 21:35

    Kellett, de ki volt emelve, hogy mit válasszunk. Notepad++-t lehet még használni, de ott ugye tagelni kell.
    Gyenge napok vannak...

    Avatar
    Luszie
    Valedictorian
    Hozzászólások: 3036
    Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 18. 06:46

    asd14asd írta: Mi az, hogy csak Dreamweaver van a gépeken? Jelentkezéskor nem adtak lapot, amin TE választhattad meg, hogy milyen programokkal szeretnél dolgozni?
    Lol. Tényleg..ezt már el is felejtettem.

    Részvétem R*. Akkor reménykedj, hogy a ppt 30 pontos legyen. :) Igazából kb. évente váltakozni szokott. Nekem pl. 2014-ben nem volt weblapszerkesztés. Hanem helyette 30 pontos volt a ppt. Ha meg van html, az csak annyit jelent, hogy a ppt rövidebb, tehát 15 pontos, és a html is annyit ér. Tehát ha nem megy belőle néhány feladatrész, összességében nem buksz sokat, de a legrosszabbra kell utoljára gondolni. :)

    Egyébként nem is értem, minek írom ezt a hsz-t. Ha minden igaz, negyed óra múlva kezditek az infót. :D

    hát, kéz és lábtörést az érintetteknek! :)
    "Whatever." (Ryder)

    Avatar
    Rockstar69
    Főzelékes Feri
    Hozzászólások: 3670
    Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
    Tartózkodási hely: Debrecen

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 18. 11:57

    Kössz! Na weblapszerkesztés volt, de nem sikerült rosszul, ahhoz képest, hogy először használtam a Dreamweaver-t. A legidegesítőbb az volt, hogy szar volt a billentyűzet meg az egéren a görgő. Egyébként úgy van, hogy vagy PowerPoint van, vagy weblapszerkesztés. Tehát most nem volt PowerPoint. Elsőnek volt a Word, 40 pontos, az egész jól sikerült. Aztán volt a weblapszerkesztés, 30 pont, az is egész jó lett. Utána Excel 30 pontért, az nem lett valami jó, és végül volt egy 20 pontos Access feladat, ami gyáz lett. Abban csak annyit csináltam, hogy létrehoztam az adatbázist meg bemásoltam a dolgokat. Valamit tudtam volna abban is csinálni, csak nem volt rá idő.
    Gyenge napok vannak...

    Avatar
    Luszie
    Valedictorian
    Hozzászólások: 3036
    Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 18. 14:21

    Rockstar69 írta: Egyébként úgy van, hogy vagy PowerPoint van, vagy weblapszerkesztés. Tehát most nem volt PowerPoint.
    Akkor ezek szerint ez a 3 variáció van:
    -csak ppt van
    -csak weblapszerkesztés van
    -és van mindkettő

    A harmadik is létezik, mert mi előző évek érettségijeivel készültünk az infóra, és többször is megesett, hogy mini weblapkészítés és mini ppt fogadott bennünket.

    A görgős, billentyűzetes dolog miatt viszont valóban szólnod kellett volna az ügyeletes tanárnak. A suli ugyanis köteles normálisan működő gépet biztosítani.
    "Whatever." (Ryder)

    Avatar
    dani.szentgali
    Régi motoros
    Hozzászólások: 3681
    Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
    Tartózkodási hely: Hungary
    Kapcsolat:

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 18. 21:11

    Az infó nekem is egész jól ment. Ha minden igaz, akkor a weblapot meg a wordöt kimaxoltam (tehát van már eleve 70 pontom, ami már majdnem egy erős hármas), a másik kettő viszont k**va szarul ment. Az Excelben örültem, hogy az adatok bemásolásáig eljutottam, plusz egy-két apróbb formázást megcsináltam. Másra már nem is volt időm. Az Access-ben is többnyire inkább csak próbálkoztam, az összes lekérdezést létrehoztam, plusz a jelentést is megcsináltam, az már más kérdés, hogy ezekből legalább egy jól sikerült-e. :D Na mindegy. Ha szerencsém van, akkor a 70 pontom mellé az Excelből meg az Accessből még hátha össze tudtam szedni egy karcsú 10 pontot, amivel már megvan a stabil 3-masom. A szóbeli tételeket meg úgyis megtanulom, szóval egy nagy adag szerencsével akár 4-es is lehet a dologból. :) Egyébként nem volt olyan nehéz, csak az a baj, hogy gyakorlatban mindig is sokkal gyengébb voltam, mint a beseggelős, elméleti dolgokban, ezért azok nem mennek soha olyan jól.
    "We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

    Avatar
    Luszie
    Valedictorian
    Hozzászólások: 3036
    Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 18. 21:22

    dani.szentgali írta: gyakorlatban mindig is sokkal gyengébb voltam, mint a beseggelős, elméleti dolgokban, ezért azok nem mennek soha olyan jól.
    Komolyan? Akkor majd az egyetem "megnevel"... :D :D
    "Whatever." (Ryder)

    Avatar
    dani.szentgali
    Régi motoros
    Hozzászólások: 3681
    Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
    Tartózkodási hely: Hungary
    Kapcsolat:

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 18. 21:37

    Ezt hogy érted? :D Az egyetemen csak gyakorlat lesz és kitörölhetem a seggem az elméleti tudással, vagy mi? :D
    "We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

    Avatar
    Luszie
    Valedictorian
    Hozzászólások: 3036
    Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 19. 06:51

    Nem feltétlen. De érteni kell, amit "beseggelsz".. és azt gyakorlatban lehet a legjobban megmutatni. :D
    "Whatever." (Ryder)

    Avatar
    NikitaDragovich
    Őrszem
    Hozzászólások: 2311
    Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
    Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
    Kapcsolat:

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 19. 11:51

    Tavaly anno még én is infóból érettségiztem, és 4-es lett. :D (81 pont az írásbelin és 25 pont a szóbelin.) :cool:
    „Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

    Avatar
    dani.szentgali
    Régi motoros
    Hozzászólások: 3681
    Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
    Tartózkodási hely: Hungary
    Kapcsolat:

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 21. 18:31

    Jó neked. Én annak is örülök, ha meglett a 3-mas. :D
    "We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

    Avatar
    Luszie
    Valedictorian
    Hozzászólások: 3036
    Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 27. 10:59

    dani.szentgali írta:Hajrá, remélem, hogy azért sikerült meggörbíteni. :D
    ötös lett. :D
    "Whatever." (Ryder)

    Avatar
    dani.szentgali
    Régi motoros
    Hozzászólások: 3681
    Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
    Tartózkodási hely: Hungary
    Kapcsolat:

    Re: OFF

    Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 27. 11:27

    Na az király! :)
    "We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

    Válasz küldése