OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 16. 11:09

Ez szerintem azért nem minden esetben igaz, hogy a kalóz verzióknál mindenképpen rosszabbat kapsz. Persze előfordulhat sajnos, de azért szerintem ez a ritkább eset. Megjegyzem, hogy nem igazán értek a Steam-hez meg egyáltalán a PC-s gaminghez, de az elég szomorú lenne, ha a kalózverziók valóban jobbak, teljesebbek lennének, mint a pénzért vesztegetett, eredeti játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 16. 11:23

Senki nem mondta azt, hogy kalózverziónál mindenképpen szarabb a minőség. Ez csak általánosságban van így.



A Heroes VII kalózveriója pl. játszhatatlan.. eredetiben viszont már megér egy misét. Bár azért még az eredetiben is akadnak bugok bőven.. (ami eléggé szégyenletes).
A GTA játékoknál nincs viszonyítási alapom. Annyit tudok össz-vissz, hogy a bugok száma nem sokban tér el.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 16. 11:36

Alapból nincs sok bug a GTA-kba, bár a GTAV első egy évében még elég sokszor megesett, hogy eltűntek járművek a garázsból, meg ezenkívül még jó pár bug volt. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 16. 13:22

Attól függ, mihez viszonyítunk. Egy Heroes VII-hez képest valóban nem. Azért ha keresel, találnál bőven. :D SA-ban pl van egy rakás bug.. csak egyik sem "kruciális", tehát nincs nagy kihatással a játékmenetre. (Kivéve néhányat).
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 16. 15:52

De, megvannak csonkítva. Az SA-ból meg a VC-ből is kiszedtek egy csomó zenét. Ráadásul a Steam annyiban rosszab, hogy nem csak akkor szednek ki számokat, mikor felrakják és mondjuk valamelyik zenének akkor már lejárt a jogdíjja, hanem utána is kiszedik egy frissítéssel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 16. 17:52

NikitaDragovich írta: Először is, szerdán elütötte az egyik szürke macskámat az autó. Még múlt vasárnap eltűnt, aztán szerdán megtaláltam őt az úttesten feküdve, haldokolva. :( Amikor megláttam, hogy az úttesten fekszik, tele volt legyekkel és az egyik szeme tiszta véres volt. Szerencsére még lélegzett, ezért gyorsan hazavittem őt. Azt hittem, hogy túl fogja élni az éjszakát, és akkor reggel az állatorvos beoltja majd, de már túl késő volt. Négy órán keresztül szenvedett és haldoklott, míg végül meghalt. A halála előtt végig rángatózott és dobálta magát, majd meghalt.
Köszi a részletes beszámolót. Az életkedvem is elment.

Am RIP cica.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 09. 16. 20:21

Ne értsetek félre. Én a régi gta játékok steames verziójáról beszéltem. A steames kiadások 99%a teljesen rendben van.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 17. 17:10

Nyugodj békében, kis cica! :( :( :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2017. 10. 24. 19:09

my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 10. 31. 06:55

dani.szentgali írta:Sőt, az ember lassan már csak a videojátékok világában élheti ki magát szabadon,
Miért ez eddig, hogy volt? engedték, hogy láncfűrésszel kettévágj egy embert az utcán? :D Vagy mi?

Pont ezért találták ki a videójátékokat, hogy kikapcsolhass olyan módon, ahogyan a "való életben" nem lehetne/nem szabadna. Nem kell ilyesmiféle dolgokon így meglepődni. Bár értem, hogy TE miért mondod ezt, és belegondolva a helyzetedbe, megértelek. De azt hiszem, alapvetően ebben nincs semmi különös. Már legalábbis abban, hogy egy videójáték valószínűleg olyan élményt nyújt, amelyet a való élet ilyen értelemben nem tud. Ez viszont fordítva is igaz... :) "élni" is tudni kell, hogy jobb élményeket összeszedjen az ember, mint amelyeket videójátékokban tapasztalt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 31. 14:21

Persze, én sem teljesen úgy értettem a dolgot, ahogy leírtam. A szabadságot inkább nem is a játékon belüli dolgokban értem, mint a láncfűrészes példád, hanem sokkal inkább úgy, hogy a játékokat a szabadidődben (ami nyilván kevés van, mert a suli/munka vagy egyéb kötelességek rendesen behatárolják az ember szabadságát) legalább saját kényed-kedved szerint játszhatod. Tehát azzal a játékkal játszol annyit és ahogy csak akarsz, stb. Ezt csak azért írtam, mert az előző témában NikitaDragovich nem tudta eldönteni, hogy mivel játsszon és arra kért minket, hogy mondjuk meg hogy játsszon e az általa már megunt játékkal vagy ne. Vagy valami ilyesmi volt. :D És erre reagáltam még egy-két fórumozóval, hogy játszani azzal kell, amivel a kevés szabadidődben kedved van. :) A szabadságot meg azt, hogy a játékokban élheti ki magát az ember, azon belül meg nem konkrétan az erőszakra/gyilkosságra vagy negatív hatású dologra gondoltam kizárólag, hiszen vannak olyan játékok is, amikben a légynek nem ártasz, de a valóságban anyagi vagy egyéb okok miatt (pl.: betegség vagy fogyatékosság) nem tudnád megcsinálni (profi labdarúgás, hokizás, kosarazás, autóversenyzés stb.). Igazából én erre gondoltam a "játékokban való kiélés" alatt, csak ezt nem részleteztem külön. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 31. 18:34

Boldog születésnapot, Gonzales! :D :D :D Kép Kép Kép Kép Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 10. 31. 21:28

Köszönöm harmadszorra is drága Róbert ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 31. 21:35

Boldog Szülinapot Gonzi!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 02. 07:34

Boldogabb nem is lehetne. Köszi szépen Feri !
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése