OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 15. 19:37

Egy dolog a pénz, de az Activision elvei messze eltérnek a Take-Two elveitől. Anno volt egy hír, amiben ha jól emlékszem, Zelnick mondta, hogy ők nem olyanok, nem adnak ki minden címből évente egy új részt. Egyébként mégha meg is érné, szerintem a Take-Two most köszöni szépen, jól van.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 02. 15. 20:32

Én nem így gondolom, az Activision magasan a legkapitalistább játékfejlesztő/kiadó vállalat, akik gyakorlatilag a lelküket is eladnák egy kis plusz bevételi forrás reményében. Ha (-val nem kezdünk mondatot) fel akarják vásárolni a T2-t, akkor egészen biztos, hogy minden követ meg fognak mozgatni. Én el tudom képzelni, hogy belemennek és leányvállalatként, független irányítással gyakorolják a saját elveiket. Ez a T2-nek és az Activison-nek is jó, előbbi kap egy stabil hátteret és folytatja addigi tevékenységét, az utóbbi pedig kap egy Rockstar Games-t. Más kérdés, hogy ennek gondolatától és az Activision Blizzard párostól is undorodom. A részvényárfolyam is eléggé ingatag.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 02. 21. 18:16

Boldog szülinapot Rathel!
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 02. 26. 17:49

A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 03. 09. 19:59

Sziasztok. Látom már jó ideje nincs új téma, viszont én most szeretnék belekezdeni egybe, ami egyáltalán nem a GTA-hoz kapcsolódik. De igazából, erre van az OFF topic :)

Tehát, az volna tőletek a kérdésem, ti mennyire hisztek az ilyen paranormális dolgokban (UFO-k, szellemek, stb.)

Ami miatt igazából ez eszembe jutott, az nem más mint ami tegnap hajnalban történt velem. Az volt, hogy felébredtem éjjel, amit nem sűrűn szoktam, és kimentem WC-re, amint szintén nem sűrűn szoktam. Amikor épp végeztem hirtelen lekapcsolt a lámpa. Először úgy gondoltam, sima áramkimaradás, de ami a legfélelmetesebb az egészbe, hogy nem csak simán lekapcsolt, hanem a kapcsoló is le volt kapcsolva :? . Nem kicsit befostam, alig aludtam éjjel. Az a gond, hogy nem igazán tudom mivel magyarázni magamnak. :?

Veletek történt már hasonló dolog?
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 09. 21:10

Hmmm... érdekes amit most mondtál. Velem még nem történt ilyen, de az egyik ismerősömmel is hasonló dolog történt. Nála is magától kapcsolódott fel a villany. Érdekesek ezek a dolgok! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 03. 10. 01:18

Áhh köszi...nagyon kell WC-re mennem, de most igy nem fogok merni kimenni, ha most ágybavizelek, akkor bajok lesznek :lol:
Velem, olyan volt, hogy az én szobám az utcára néz és éjszaka kb. egy órán keresztül hallottam, mintha kint az utcán kislányok játszottak volna, ami elég fura az éjszaka közepén, eléggé paráztam és próbáltam nem oda figyelni. Persze az is lehet, hogy ezeket csak álmodtam, csak nem tünt fel...nemtom, de én hiszek az ilyesmiben, meg a legjobb haverom is már egy pár paranormális sztorit mesélt nekem, volt kitől rászoknom erre az izére :?
Amúgy rossz szokásom, hogy általában kiver a hideg az ilyen dolgoktól, de mégis szeretek róla beszélni, meg mások tapasztalatait meghallgatni :D
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 03. 10. 10:31

Steve az utolsó mondatod rám is igaz. :D
Amit most írok, az lehet nem annyira paranormális jelenség, de kurvára fosatós volt akkor. Tehát mentem éjszaka wc-re és amikor kapcsolom fel a lámpát egyszer csak szétdurran a villanykörte. XD

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 03. 10. 11:59

Állítólag nagyon régen nekem is voltak hasonlók. Én már nem emlékszem rá, de a szüleim szerint többször a frászt hoztam rájuk, amikor a világ legnagyobb természetességével mondtam, hogy hogy mászkálnak az emberek a házunkban és a temetőben egy frissen eltemetett ismerős öreg néni hogy ül a nem létező padon meg ilyesmik :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 03. 10. 21:00

Nekem egy ismerősömnél olyan volt, hogy mosogatott és érezte, hogy ott van valaki és egy öreg nénit látott a házban ahogy felmegy a szobájába,gyorsan kirohant hívta a szüleit addig nem ment vissza és amikor megjöttek együtt bementek de nem találtak senkit,meg azóta megáll az óra 9:00kor meg ha jól tudom, 15:00kor

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 03. 22. 21:36

Sziasztok! Szerkesztőkhöz intéznék egy kérés. :) Ha nem nagy fáradság, akkor ezt letudnátok fordítani? http://www.rockstargames.com/newswire/a ... edemp.html
Vagyis csak annyi kéne belőle, hogy hogyan tudok csatlakozni.
Nagyon megköszönném, mivel nem túl jó az angol tudásom. :S

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 23. 11:06

Indítsd el a multiplayert a főmenüből. Ekkor bedob téged a Free Roam-ba. RedDeadDev3, RedDeadDev4, RedDeadDev5, RedDeadDev6 - ezek közül add valamelyiket a barátaid közé, aztán várj, hogy behívjanak egy meccsre.

1. A főmenüben nyomd meg a 'Start' gombot és lépj be az 'Xbox LIVE Multiplayer'-be úgy, hogy megnyomod a kék X gombot.

2. Ha a Free Roam lobby képernyéján vagy, nyomd meg a 'Back' gombot, hogy előhívd az in-game mltiplayer menüt.

3. Nyomd meg 'RB' gombot majd a sárga Y-t, hogy behívd a barátaidat. A zöld A gomb lenyomásával hívd be legalább egy barátodat.

4. Ha már bent vannak a barátaid, nyomj mégegyszer sárga Y-t, hogy belépj a játékos (Players) menübe, majd jelöld ki őket a zöld A gombbal, hogy 'Propose New Posse' vagy 'Send Posse Invite'.

5. Ha készen álltok, indítsátok el azt a játékmódot, amelyben a Rockstar is játszik. Ezt a chat-ben tudod figyelemmel követni.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2012. 03. 23. 11:58

Nagyon, nagyon, nagyon köszönöm!!!!!!!!!!! :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 04. 01. 13:58

Kérlek titeket, ha van egy kis időtök, lájkoljátok a Vörösmarty Színház facebook oldalán a "Valahogy mindig félúton" c. kisfilmet! Köszönöm szépen. :$ http://www.facebook.com/​vorosmartyszinhaz

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 04. 02. 21:33

Oké én likeolom ;-).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése