OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 08. 31. 19:40

CloneCommanderCody írta:jah star wars mánia (is) van az életemben :D az a kiesés emg....durva lehetett...
Én a The Force Unleashed II-őt várom ezerrel :D És ja nemkívánom senkinek se azt a puffanást meg sikoltozást :shock:
Nobody fucks with my family!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2010. 09. 02. 18:12

Hannibal írta:ezt hogy érted te is kiestél az emeletről? :o :shock:
Nem az emeletről, hanem anno még 8-9 évesen egy majálison estem ki egy valami haligali nevű szörnyedelemből úgy, hogy az egyik oldalon beton, a másik oldalon fák... pont a fák mellé egy kb 1 négyzetméteres rőzsekupacra estem, így egy kis agyrázkódással (értsd: nem tudtam hogy egy esemény előző nap vagy előző hónapban volt) megúsztam. Máskülönben lehet hogy most nem írnák ide... :| Nem tudom tudod-e melyik az, képet nem találtam róla.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
CloneCommanderCody
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010. 05. 10. 18:21
Tartózkodási hely: pont ott

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: CloneCommanderCody » 2010. 09. 02. 18:57

úh, elég szerencsétlen eset lehetett :( A TFU II-t má énis nagyon várok, de addigis EFLC ;)
"Welcome to America" - Niko Bellic

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2010. 10. 07. 18:06

Mit tudtok a táblaPcről? Mennyibe kerül egy olyan?(legalább windows XP vel)
futnak rajta ugyanúgy a játékok? 250000ből kijövök?? Mert erre beruháznék...
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2010. 10. 07. 18:20

Hirtelen ezttaláltam neked. Bár attól is függ, hogy milyen kategóriában akarsz, pl 5ezres kínai, vagy 200k-s iPad.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

DT-boy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010. 05. 15. 06:12

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: DT-boy » 2010. 10. 20. 15:45

Hello, nekem gondom akadt a Games for Windows - Live kliens programmal, ugyanis indításkor felajánl egy XP frissítést, és lezárja önmagát. Na de mivel az oprendszerem magyar a frissítés nem tudja telepíteni önmagát úgyhogy sehogy sem tudom a GFWL-t futtatni. Valaki tudja hogy ezt hogyan lehet orvosolni?

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2010. 10. 20. 17:18

Próbáld meg a hivatalos webhelyről a megyar frissítést (service pack?) feltéve, ha eredeti.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 10. 20. 19:10

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=hu

Itt megtalálod. Válaszd ki a magyar nyelvűt, ha nem az lenne, vagy amilyen nyelvű a Windows XP operációs rendszered. Vagy ha magyar a rendszer és nem akarsz kattintgatni össze-vissza alant bemásolom a teljes linket, amire ha rákattintasz azonnal elindul a letöltés.

http://xpsp.dlservice.microsoft.com/dow ... 86-HUN.exe

DT-boy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010. 05. 15. 06:12

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: DT-boy » 2010. 10. 21. 16:21

Feltelepítettem a frissítést, de a GFWL még mindig nem indul el. :(

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 10. 21. 17:12

Nálam Windows XP rendszeren a Hotfix-et is kérte, csak az volt a dologban a poén, hogy hiába telepítettem fel a szlovák operációs rendszeremre az nem fogadta le. Esetleg elképzelhető, hogy más Micorosft program verziója nem megfelelő, például a NET Framework-ből ha jól emlékszem 3.5 SP1 kell.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2010. 10. 24. 18:48

Dancsy:
Miért akarsz TabletPC-t? :D A 21. század leghülyébb találmányai közé lehetne sorolni, kb annyit ér, mint egy "okostelefon". Lehet rajta futtatni Windows-t, de csak szívnál vele, mert még PC-n sem jó, nem hogy TabletPC-n, arra aztán végképp nem való, de nyilván a pasziánsz boldogan elfutna rajta. Vannak direkt TabletPC-re készített rendszerek, rendszerint Linux alapúak (Android is az) és a TabletPC fogyatékosságához képest elég sok mindent kihoznak belőle, nem értem miért kell a Windows-hoz olyan területeken is ragaszkodni, ahol már végképp nem indokolt, sőt nem is ajánlott. De, ha nagyon TabletPC-re vágysz, akkor szerintem mindenképpen egy Dell Latitude XT2-t vegyél, mert az ér is valamit, mai játékok elfutnak rajta, köztük a GTA IV is, de nem max. grafikán, az Intel GMA 4500MHD-nek köszönhetően és hála a normál vassá való átalakíthatóságának tudsz rajta Judeasoft Windows-t is faján futtatni, mert mi mást... Ja és egy tipp: iPad-et szerintem végképp ne vegyél, attól, hogy ott van az elején az "i" betű még ugyannyit ér, mint egy 100 ezres ócskaság, csak rajta van egy megrágott alma. De, ha javasolhatok mégvalamit, akkor 250 ezerből veszel inkább egy pofás PC-t amin aztán az égvilágon minden játékot elfuttathatsz, mert mi másra is való egy PC... Hordozható számítógépeket nem játékra találták ki (PC-t sem) habár van olyan, amit igen (Dell Studio XPS, Dell XPS, összes AlienWare) de ezekre még a gatyád is rámegy.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Toni Cipriani 2011. 02. 01. 03:48-kor.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 10. 24. 20:08

Nem akarok vitát nyitni erről, de sztem a Windows 7 után nem kellene annyira szidni a Microsoft termékeit. Az új X360 is jónak mutatkozik, meg azért a Kinect szabadabb a Move-nál. Én például teljesen megvagyok elégedve a Windows 7-tel, nemtom mennyi ideig próbáltad. Hibája mindennek van, a lehetőségek viszont egész jók és a sebessége is sokkal jobb, mint az eddigieké. Viszont a Windows-t és a Linux-ot nem szabad egy kalapba tenni, mert más réteget próbálnak megfogni, ezért nem akarok vitát nyitni. A GTA IV viszont a GMA 4500-on aligha fut, mert nem támogatja az Intel videokártyáit, de alapból az integráltakat sem. Az Episodes from Liberty City már jobban lett optimalizálva, de ott a ReadMe fájlban meg is mondják, h nem támogatja. Tapasztalatból mondom, h a teljes minimumon is olyan lassan fut, h el sem tudom már képzelni hogyan játszottam vele 3FPS-szel, mégha az GMA X3100 is volt, a 4500HD-n max 10 FPS-szel fut a YouTube videók alapján.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2010. 10. 25. 14:37

Lehet, hogy a Windows 7 előrelépés az előző M$ op.rendszerekhez képest, de szerintem nem szempont a mai világban az, hogy egy rendszert még használni is lehet, legalábbis számomra nem. Teszteltem még anno 1 hónapot, mert annyira jónak mondták, gondoltam kipróbálom, de én nem dobok hátast attól, hogy az M$ lelopta egy az egyben a KDE 4 paneljét és már nem kell neki 4 GB RAM, hogy "élvezhetően" elfusson maga a rendzser, továbbá kapott egy tényleg nagyon szép kinézetet. Ennyi. Tudok ennél jobb rendszert is, szebb kinézetet is rá. Meg a Windows nálam elvi kérdés, nem szívesen támogatom a zsidókat. Ami meg a GMA 4500MHD-t illeti, tény, hogy nem egy játékra termett videókártya, de mielőtt megírtam az előző hozzászólásomat, azelőtt YouTube-on én is néztem róla 1-2 videót, hogy hülyeséget ne mondjak, és tényleg, játszhatóan elfut a GTA IV. (1; 2) Nem kell aláfrapselni.

Szerk.:
Itt van még két videó amin Fraps mellett fut slideshow effektus nélkül a GTA IV: 1; 2. Ezek ráadásul csak sima 4500-asok, nem HD, mégis az első videón a leírás alapján átlag 30 FPS-t produkál. De mielőtt még félreértenél: Nem azt mondom, hogy Intel-es integrált cuccal kell játszani, de jobbat nem tudok TabletPC-ben, és ezen elfut.

Szerk2.:
X360-al soha semmi problémám nem volt, nem is szidtam.

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2010. 11. 12. 21:00

1. kérdésem: Látom nagyon rosszul ugyan, de elfut a GTA IV>és nekem már ez is elég...(nem vagyok egy nagy grafika b*zi XD)...Szóval milyen játékok futnak még el ezen a Dell Latitude XT2-n (4500HD) ???

2. kérdésem: Hogy a fenébe lehet irányítani? Meg egyáltalán telepíteni?

3. kérdésem: Mi a véleményetek erről az új Leonar3Do -nevű cuccról ( http://www.youtube.com/watch?v=GAHgzn5toyY ) ?

(am síelni megyek, úgyhogy most egyenlőre nem lesz pénzem ilyenekre..., Ráadásul a matekom TZ->1, + 2, meg 3 egyes kisdoga :S)
Töri: egy nagyon szar témazáró (még nem kaptuk ki de nem számítok semmi jóra, plusz egy fizika 1-es) (töriből meg fizikából ez az egy jegyeim vannak, általában minden évben nagyon szarul kezdem, de félévre meglett a hármas, remélem most is...:(:S )
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2010. 11. 12. 21:22

1. Sok mai játék fut rajta minimumon, de mivel nem tudom milyen játékok állnak közel az ízlésedhez, ezért inkább bele se kezdek a sorolgatásba, mivel én meg FPS mániás vagyok, amikhez nem tudom hogy viszonyulsz. Viszont a Mafia 2 élvezhetetlen még minimumon is.

2. Amit eddig láttam ezekből, azok alapján azt tudom mondani, hogy kapsz egy kis pálcikát amivel böködheted a képernyőt és ezzel is írhatsz. Játékra alkalmatlanok azok a TabletPC-k amik nem átalakíthatóak.

3. Orvosok nyílván nagy hasznát veszik, otthonra szerintem felesleges.

Szerk.:
Nem tudom számít-e, de az Intel a GMA4500-asát úgy hírdeti, hogy játékra optimizálva, ebből lehet következtetni szerintem arra, hogy mennyi játék fut el vele. Viszont én gyanítom, hogy ez csak sima marketing szöveg, de valamivel el kell adni magukat.

Szerk.2:
Pár játékot mégis leírok, azok közül amik futnak:
Doom 3; Wolfenstein; Quake 4; Enemy Territory: Quake Wars; Left 4 Dead 1-2; BioShock; Penumbra (összes); Cryostasis; Condemned: Criminal Origins; F.E.A.R.; Borderlands; Half-Life 2; Team Fortress 2; Clive Barker's Jericho; The Suffering; Unreal Tournament III; Crysis; Nexuiz 2.5; Warsow 0.5; OpenArena 0.8.5; Alien Arena 2010; World of Padman 1.2
Régebbieket szerintem felesleges is lenne leírni. Ennyi szerintem bőven elég arra, hogy behatárold a 4500M tudását.

Válasz küldése