OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 30. 21:06

dani.szentgali írta:Bár most inkább már ott kezdődik a baj, hogy alig bírok leülni tanulni. :D
Aranyér?

Egyébként nálunk se volt komolyabb kis érettségi, bár én ugye nem rendes iskolába járok. Matekból a tanárral együtt oldottuk meg a korrábi érettségiket év vége fele, angolból szinte egész évben a korábbi érettségiket daráltuk önállóan meg feleltünk, magyarból meg töriből meg megkellett írni néhány korábbi érettségit. De estin nincs nagy tétje, nagyjából csak azért írtuk meg ezeket, hogy legyen elég jegyünk meg a tanár lássa, hogy hogy állunk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 30. 23:48

Luszie írta:Hát, ha nagy filmezős vagy, akkor a 62 gb l*f*sz. Beruházhatnál nagyobb pendrive-ra. Én 1 terrás HDD-n oké, tudom, hogy nem pendrive, de külső adathordozó, oké?! :D tárolom a filmjeimet, játékokat, ehhez hasonlókat....bár lassan kezd betelni. :D (Pedig nem vagyok nagy filmezős/játszós/stb-s..)
Igazad van, de én úgy csinálom, hogy a 64Gb-s pendriveon csak az éppen aktuális filmek vannak fent, amiket meg akarok nézni. Az összes film meg fent van az 1 terrás laptopomon. :D Aztán ha meg akarok nézni egy filmet, berakom a pendriveot, letörlök egy vagy több olyan filmet, amit már korábban megnéztem és felrakom azt ami a gépemen pihenve várja a pendrivera kerülést és a TV-n való megnézést. :D Én így csinálom. Játék meg sok nincs se a gépen, se a pendriveon. Előbbin azért, mert nem elég erős a legtöbb mai szemmel nézve normális grafikájú játékok futtatására, a pendrive-ra meg feleslegesen nem pakolgatok játékokat vagy mentéseket. :D Esetleg ha egyszer betelik majd az 1 terrás PS4-em, akkor majd rárakok pár mentést, ha nem akarok letörölni semmit a konzolról, de ez finoman szólva eléggé a jövő zenéje. :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 31. 08:18

Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Bár most inkább már ott kezdődik a baj, hogy alig bírok leülni tanulni. :D
Aranyér?
:lol: :lol: :lol:
dani.szentgali írta:
Igazad van, de én úgy csinálom, hogy a 64Gb-s pendriveon csak az éppen aktuális filmek vannak fent, amiket meg akarok nézni. Az összes film meg fent van az 1 terrás laptopomon. :D
Jaaaa, értem.. Így mindjárt más.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 01. 18:56

És... akkor nem is tudsz a torrenten meg az online filmnézésen túl más alternatívát? :D :$ :roll:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 06. 01. 21:59

>Holnap vizsga, most már tényleg tanulni kellene
>Csak gyorsan átnézem a leveleimet előtte
>5 perc múlva:

>help me
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 02. 07:31

Azért se nézem végig, mert nekem is vizsgára kell tanulnom.... :D :D :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 02. 17:54

Ez meg mi? :shock: :S
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 03. 13:29

Nem tudom. XD

Amúgy ma rajtam kívül megnézi valaki a Bajnokok Ligája döntőt? És kinek szurkoltok? Juventus vagy Real Madrid? Én személy szerint nem igazán tudok dönteni. Szurkolok a Juventusnak, mert egy nagyon szimpatikus csapat, sok jó, tehetséges, fiatal játékossal meg néhány fantasztikus veteránnal. És ugye ott van a jó öreg Buffon is, aki az egyik kedvenc kapusom. Nagyon örülnék, ha ennyi év kitartó szolgálat után végre a magasba emelhetné a trófeát, szerintem abszolút megérdemelné. Másrészről viszont ott van a Real Madrid, amelynek meg elsősorban Zidane miatt szurkolok, aki játékosként is fantasztikus volt, de edzőként meg egyenesen fenomén. Ez az első csapata, amit ő irányít edzőként és menedzserként, és máris nagyon komoly eredményeket és győzelmeket, valamint aránylag kevés komolyabb vereséget könyvelhet el. Szerintem neki is kijárna a trófea, hogy edzőként is a magasba emelhesse. A Real játékosait viszont egyre kevésbé csípem, Ronaldótól meg egyenesen kaparom a falat az utóbbi időben, úgyhogy ha csak a játékosokat nézem, a Juve most jobban megérdemelné a győzelmet szimpatikusabb játékuknak meg hozzáállásuknak köszönhetően. De Zidane-t akkor is sajnálnám. :( :S :lol: Úgyhogy akármi lesz a vége, az egyik szemem sírni fog, a másik meg nevetni. Abban viszont nagyon bízom, hogy egy gólgazdag, látványos döntőt fognak produkálni a csapatok. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 03. 13:34

Úúúúúh, hallottam én is, hogy valami BL döntő lesz. :D

Juve-Reál? Ajajj... Néhány éve is volt nem? :o olyan ismerős nekem ez a rangadó.. Talán pont tavaly, nem? (Oké, lusta vagyok utánakeresni, de úgy emlékszem.)


Hát... a Reált úgymond "sose szerettem", mert ameddig követtem a focit, addig mindig is Barcás voltam..de az olasz focit meg nem szeretem... :D így igazából nem igazán érdekel :D Legyen a Reál....az legalább spanyol liga.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 03. 13:40

Én nem emlékszem tavalyi Juve-Real meccsre, de lehet én emlékszem rosszul. :D De végül is mindegy. Este kiderül, ki fog nyerni. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 03. 13:49

Utánanéztem.. elődöntő volt, 15-ben. Hát, majdnem.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 04. 10:53

Ha a keddi vizsgámon megbukok, már tudom, hogy közöljem hatásosan....


:D :D :D

"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 04. 12:27

Nem fogsz megbukni. A múltkorira se nagyon tanultál, mégis ötös lett. Kicsit amúgy hasonlítasz az uncsitesómra, aki szintén lány és elég jó tanuló. :D Ő is mindig mondja, hogy nem fog menni/nem ment az adott dogája és meg fog bukni, aztán amikor meg kiderül az eredmény közli, hogy az egészben kb. két hibája volt, így simán megírta 98%-osra az egészet. :D Úgyhogy nyugi, ismerem az ilyen "nem fog menni és fel vagyok készülve a szar eredményre, közben meg úgyis ötöst írok" típusú lány tanulókat, szóval tanulj egy kicsit és meglátod, hogy a keddi vizsgád sima ötös lesz. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 06. 04. 12:31

Arra a vizsgára hónapokat készültem szorgalmi időszakban...csak vizsgaidőszakban volt rá relatíve kevés időm. 8 drámát kellett elolvasni a vizsgára mind angolul mind magyarul. (Tehát 16-ot) Mivel vizsgaidőszakban én nem akartam ezzel szórakozni, elolvastam év közben. Élveztem egyébként. :D Kicsit hiányzik is, hogy külső kényszerből most nem kell ilyesmiket olvasni már..


Az kemény syntax, szóval beérem a 3-assal is. Annyi remélem meglesz. Többre nem számítok. Erre ténylegesen csak 3 napom volt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 04. 12:44

Hát jó, te tudod. :)

Amúgy jó volt a tegnapi meccs, kár, hogy a Juventus elbaszta a második félidőt. Az első játékrész abszolút kiegyenlített volt, voltak lehetőségei mindkét félnek és két gyönyörű gólt is láthattunk, amelyek közül a Juve gólja volt a legszebb ebben az egész idényben. Aztán a félidőben kiderült, hogy a két edző közül melyik képes jobban motiválni a csapatát, így a második félidőben Zidane szavainak és edzői munkájának köszönhetően a Real szó szerint keresztülgázolt a zebrákon. A második CR7 gól után már magyar válogatotthoz hasonló módon egyszer csak elment a kedve a játéktól a Juventusnak és onnantól kezdve már csak az volt a kérdéses, hány góllal nyer a Real. Azután a gól után már csak nézték a játékot Buffonék, tenni nem nagyon tudtak/akartak semmit.

Összességében jó kis meccs volt, sajnálom, hogy Allegri ennyire rossz edző Zidane-hoz képest és nem volt képes felrázni a csapatát a szünetben 1-1-es állásnál. Jóval látványosabb meccs is kerekedhetett volna ebből, meg a Juventusnak is lett volna esélye. Na mindegy. Azért Zidane miatt örülök a Real győzelmének, meg annak is, hogy Zizou a legsikeresebb újdonsült edzővé vált a futballban, megérdemelte. Fantasztikus érzéke van az edzősködéshez is. Buffont meg sajnálom, ha az egész szezont meg a karrierjét nézzük simán megérdemelte volna, de ezen a meccsen ő sem teljesített jól, így a végén nem járt neki a trófea.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése