OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 30. 00:18

Igazából arra gondoltam hogy az oldal megint ki van halva, de értelek. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 30. 10:05

Arminho írta:Való igaz. Már kb. hatodszorra voltam vendégségben az osztályfőnököm családjánál. Úgy érzem magam, mint egy zombi által megevett ember, akit kihánytak, majd újból megettek, végül kiszartak.
Hú, nagyon erős kép.
Guess who's back!

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 12. 30. 19:23

Arminho írta:Való igaz. Már kb. hatodszorra voltam vendégségben az osztályfőnököm családjánál.
Szabad tudni miért? :D

BTW: tervezem eladni a PS3-mam. Mennyiért rakjam föl, hogy el is tudjam passzolni? :D ( alig több mint 2 éves, 500GB-os SuperSlim változat)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 30. 23:10

Mert a két család kurvára össze van melegedve. -.-

BMW: én 40 ezerért adtam el, mellé még hat régebbi játékot. Sokkal többért szerintem nem is lehet. Mire költözöl át? Next-gen vagy PC?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 30. 23:35

Hahahahahah
Én 95-ért (ft) passzoltam el :D :D

AUDI: 900 lej
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 31. 09:18

95-ért? Azt hogy faszba? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 31. 10:08

Unokatesójának adta el, akit szerintem átbaszott a picsába. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 31. 13:50

Damn it feels good to be a gangsta. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 31. 14:08

Gonzales, NikitaDragovich és a többiek: Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki 27-én gondolt rám! :D Bocsi, hogy csak most reagálok rá, de az elmúlt napokban eléggé el voltam havazva. :S Szóval még egyszer köszönöm mindenkinek a születésnapi jókívánságot, igazán kedvesek vagytok! :)

Ha már Star Wars 7-ről is volt szó itt néhányotoknál, akkor én is elmondom, hogy ezen a héten hétfőn (28-án) végre én is láttam moziban az Ébredő Erőt. Azt kell mondjam, nagyon tetszett! Valóban nagyon hosszú film, de szinte minden percét élveztem. A látványról nem írnék sokat, hisz ezt mindenkinek a saját szemével kell látnia, hogy elhiggye. Egyszerűen csodásan néz ki a film, a készítők nem spóroltak semmin. Minden a legapróbb részletekig ki van dolgozva, ráadásul viszonylag elég kevés a CGI vagy egyéb számítógépes megoldás, a készítők szinte mindent megépítettek, ami a filmben van, ergo nem csak valóságosnak érződő filmeffektek, hanem ténylegesen, valójában ott vannak a filmvásznon. A színészek - bár Harrison Ford kivételével egyiket sem ismertem - szinte kivétel nélkül nagyszerű munkát végeztek. Apait-anyait beleadtak, nagyon hitelesen játszották el az adott karaktert. A történet nem volt rossz vagy gyenge, de ha minden más rossz lett volna, önmagában szerintem képtelen lett volna elvinni a hátán a filmet. Szóval jónak mondható a sztori, de ahogy előttem írták, itt-ott valóban kissé izzadtságszagúra sikerült, de azért a forgatókönyvírók mindent megtettek annak érdekében, hogy ez ne érződjön, és azt kell mondjam, a színészek és a grafikusok segítségével ez sikerült is nekik. Összességében nagyon tetszett a film, voltak benne jó, múltba visszatekintő jelenetek, például amikor megjelent a jó öreg Han Solo és Csubakka, meg később Leia is, vagy amikor a Sitheknél a kétségek közt őrlődő Kylo Ren nagyapja, Darth Vader maszkjának maradványaihoz beszél, vagy amikor megtalálják Luke kardját, vagy amikor C3PO és a film végén R2D2 is visszatér az immár szintén megöregedett Luke Skywalkerrel egyetemben. Mondjuk Han Solo-t én is nagyon sajnáltam, elég epic jelenetben halt meg, és mivel Kylo Ren egy teljesen bizonytalan "idegroncs", így nem volt annyira kiszámítható, hogy mi fog történni. Persze valahol nyilván logikusabb volt az (főként a végső csata miatt), hogy végül Kylo megöli az apját, de mivel szegény Adam Drivernek eléggé buzis nyomorék feje van, amikor épp nem visel maszkot, és mivel ugye Kylo Ren-ben még legbelül valahol ott volt a "jóság", így az utolsó pillanatig úgy voltam vele, hogy bármi megtörténhet. Szóval volt néhány nagy fordulat is, mint az előbb említett jelenet, vagy akár az, amikor a film elején társa halálának hatására Finn elhatározza, hogy elhagyja a Biroda... vagyis az Első Rendet és az Ellenállás szolgálatába áll, vagy amikor visszatér a halottnak vélt Ellenállás oldalán harcoló pilóta. De a film végén is volt bőven fordulat, például amikor Luke kardja Kylo Ren helyett Rey kezében köt ki. Szóval tényleg nem unatkoztam egy pillanatig sem, nagyon jól sikerült a film! Mindenkinek csak ajánlani tudom, akár régi motoros Star Wars rajongó, akár újdonsült Star Wars fan, de még olyannak is nyugodt szívvel tudom ajánlani (ha esetleg az oldalon van ilyen ember), aki sohasem szerette túlzottan a sorozatot, mivel az én haverom, akivel megnéztük a filmet, pont ebbe a kategóriába sorolható, de az Ébredő Erő annyira tetszett neki, hogy mosolyogva és elégedetten állt fel mellőlem a film végén és azt mondta, nem bánta meg, hogy megnézte. ;)
Arminho: A kérdésedre válaszolva: Kylo Ren biztosan nem halt meg. Hisz mondta a Sith nagymester (tudod, az a ronda Voldemort fejű hologramos csávó), hogy hozzák elé Kylo Ren-t, hogy befejezzék a végleges kiképzését. Plusz ez egy jó okot adhat a folytatásra, ami több mint valószínű, hogy lesz. :D Én azt tudom elképzelni, hogy mint anno a Sithek bosszújában Darth Vader-t is megmentették, úgy Kylo Ren-t is sikerült megmenteni az utolsó pillanatban, csak míg a Sithek bosszújában ezt a jelenetet a film végére hagyták, addig szerintem ez majd a következő rész elejére lesz besűrítve. De majd meglátjuk! ;)

Ja, és ha már itt vagyok, akkor Boldog Újévet kívánok minden kedves GTAPlace tagnak, adminisztrátornak, moderátornak, GTA Online tagnak, támogatónak, egyszóval mindenkinek! Legyen sikerekben, szeretetben, bűnözésben, autólopásban, lövöldözésben gazdag az Újesztendő! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 31. 14:55

Dani most mindenhova írt, van mit olvasni. Egyébként a fénykard nem Anakin-é volt? Mert ha jól emlékszem, úgy emlegetik. Amúgy, van még valaki az oldalról rajtam kívül, aki csődtömegnek érezve magát, a konzollal/PC-vel fogja tölteni a szilvesztert?
Well look who's back

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 12. 31. 15:08

Hát csődtömegnek nem érzem magam, de nem megyek bulizni.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 31. 15:27

Az, igen Anakin lézerkardja volt, könnyű felismeri a markolatáról :P
Amugy nem, én romantikus estét töltök majd a Ps4-el kettesben.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 12. 31. 15:29

Én azt csinálom, mint minden évben. Szüleimmel nézek TV-t :D ... :(
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 31. 15:47

Én se megyek sehova, de legalább vettem tűzijátékot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 12. 31. 16:17

Én is itthon maradok és itthon bontom a pezsgőt. Tűzijátékkal én sajnos nem tudok foglalkozni a panelházak között, de ettől még jó lesz a szilveszter és nem felejtek el éjfél után feljönni az oldalra boldog új évet kívánni. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése