OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 22. 18:41

Én is 280 órát játszottam az első mentésemben. :D A második végigjátszásban 220 órát, a mostaniban pedig 110 órát. :D Emellett a GTA Online-ban most vagyok 440 vagy 480 óránál. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 22. 21:37

dani.szentgali: Én a GTA IV-el nemhogy órákig voltam el a singleplayer után, hanem évekig. A Vice City-t egy évig, a San Andreas-t 3 évig, a GTA IV-et 3 évig játszottam napi szinten. A GTA V singleplayer módjával alig játszottam. Az AI meg gagyi. Ez tény, holnap egy videóval is alátámasztom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 22. 22:51

Rockstar69 írta:Holnap egy videóval is alátámasztom.
Na, tényleg? :D Erre kíváncsi leszek. Már tűkön ülve várom! ;) :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 22. 23:23

Én már 1000 òra felett is vagyok a Gta Onlineban... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 23. 14:20

Rockstar69 írta:dani.szentgali: Én a GTA IV-el nemhogy órákig voltam el a singleplayer után, hanem évekig. A Vice City-t egy évig, a San Andreas-t 3 évig, a GTA IV-et 3 évig játszottam napi szinten. A GTA V singleplayer módjával alig játszottam. Az AI meg gagyi. Ez tény, holnap egy videóval is alátámasztom.
A San Andreas-t én is három évig toltam, de csak haverommal. Jó, akkor annyival kiegészítem és kijavítom magam, hogy ha egyedül játszik az ember és nem ül mellette a haverja, akkor mindegyik GTA-t meg lehet unni a sztori meg a többi feladat után pár óra alatt. Legalábbis én így vagyok vele. Persze minden ember más.
Rendben van, várom a videódat! Kíváncsi vagyok, mi olyan gagyi a mesterséges intelligenciában, mert nekem a rendőrök agresszivitásán kívül tetszett. Ráadásul én is szidhatnám mondjuk a GTAIV AI-ját. Megyek egy autóval, az előttem lévő autós le akar kanyarodni, látja hogy repesztek mögötte és előbb leszek ott a kereszteződésnél mint ő, de ő gond nélkül bekanyarodik, én belemegyek, erre ő meghal a rommá tört autójában és csodálkozik, hogy nincs szerencséje. Vagy amikor egy gépfegyveres rendőr hátat fordít nekem és elkezd szaladni, mire én gond nélkül leszedem hátulról.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 23. 18:14

Ezeket csak tegnap este, illetve ma reggel rögzítettem néhány óra alatt. Rekonstruáltam néhány bugot, ami hirtelen eszembe jutott, de biztos sokat kihagytam még. Az a baj, hogy a Lost MC-s részt leszámítva mindegyik idegesítő. Kicsit hosszú lett, próbáltam minél rövidebbre vágni, de mindegyikről több felvételt csináltam, nehogy valaki azt gondolja, hogy egyedi eset.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 23. 18:49

Jajj, ez feldűhitett valamièrt. :D
Viszont tetszik a Piros Banshee.

De milyen vicces, hogy Off témàban off-olunk.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 23. 19:13

Tök jó videó lett. Durva, hogy ennyire szar az AI a GTA V-ben. Mellesleg erről a Lost MC-s bugról eddig még nem is hallottam. Tényleg vicces. Majd kipróbálom. :D ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2016. 07. 23. 21:03-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 23. 20:15

Semmi sem lehet tökéletes. Néhány dolog tényleg hagy némi kívánni valót az AI viselkedésében, de azért szarnak nevezni erős túlzás.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 23. 22:19

Gonzales írta:Jajj, ez feldűhitett valamièrt. :D
Viszont tetszik a Piros Banshee.

De milyen vicces, hogy Off témàban off-olunk.
Kössz. De mi dühített fel?
NikitaDragovich írta:Tök jó videó lett. Durva, hogy ennyire szar az AI a GTA V-ben. Mellesleg erről a Lost MC-s bugról eddig még nem is hallottam. Tényleg vicces. Majd kipróbálom. :D ;)
Csak kövesd a pihenőből kihajtó motorosokat (az az útszéli hely, amit meg is lehet venni, nem jut eszembe a neve), főleg délután próbáld.
A mocsok oltalmazója írta:Semmi sem lehet tökéletes. Néhány dolog tényleg hagy némi kívánni valót az AI viselkedésében, de azért szarnak nevezni erős túlzás.
Annak fényében, hogy konkrétan ezek a hibák nem voltak a GTA IV-ben, (ahol szintén az Euphoria motor dolgozott) nem túlzás.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 24. 12:39

Mi az az euphoria?
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 24. 15:58

A mocsok oltalmazója írta:Mi az az euphoria?
A mesterséges intelligencia motorja.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 24. 21:48

Rockstar69 írta:Ezeket csak tegnap este, illetve ma reggel rögzítettem néhány óra alatt. Rekonstruáltam néhány bugot, ami hirtelen eszembe jutott, de biztos sokat kihagytam még. Az a baj, hogy a Lost MC-s részt leszámítva mindegyik idegesítő. Kicsit hosszú lett, próbáltam minél rövidebbre vágni, de mindegyikről több felvételt csináltam, nehogy valaki azt gondolja, hogy egyedi eset.
Erre a videóra ugyanezt a választ tudom adni, mint amit az előttem hozzászóló is adott:
A mocsok oltalmazója írta:Semmi sem lehet tökéletes. Néhány dolog tényleg hagy némi kívánni valót az AI viselkedésében, de azért szarnak nevezni erős túlzás.
A GTAIV-gyel meg lehet ide jönni nyugodtan, de amint múltkor is mondtam, abban is vannak hibák. Az egy teljesen más játék, régebbi is, másról is szól, szóval ott meg másféle hibák és hiányosságok vannak, amik lehet hogy téged egyáltalán nem zavartak, de másokat meg igen. Szóval nem a legjobb az AI, de az valóban túlzás, hogy gagyi. Vannak hibái, ez tény, de ettől még abszolút játszható a játék. Ennyi hiba a GTAIV-ben is van, csak nem AI hanem más téren. Bár AI téren is tudnék hibáról beszámolni. Például elég hülyén néz ki a Francis International Airporton a két mozgó repülőgép, amelyből az egyik csak a kifutópályán céltalanul bolyong, míg a másik meg körbe repüli a szigeteket, kiengedett futóművekkel megközelíti a repteret és a leszállópályát ahol a másik gép keringőzik, majd mivel miatta nem tud leszállni, ezért folytatja újra az útját és ez így megy egész végig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 25. 06:42

dani.szentgali: Akkor én is ugyanazt a választ adom: Annak fényében, hogy konkrétan ezek a hibák nem voltak a GTA IV-ben, (ahol szintén az Euphoria motor dolgozott) gagyi. És még kiegészítem annyival, hogy: Nem szabad a GTA IV hiányosságit azt 5-höz viszonyítani. Az alapvető dolog, hogy 5 év alatt fejlődnie kell egy játéknak, viszont fordított esetben már elég gáz a dolog. Mindig az előző részhez kell viszonyítani, és a GTA IV-ben jobb volt az AI, mint a San Andreas-ban. Tehát ilyen téren fejlődött a sorozat az előző részhez képest, nem.elmaradt, mint a GTA V esetében. És vegyük figyelembe azt is, hogy a GTA IV 3 év alatt készült új platformokra, új technológiákkal, új eszközökkel, és ezt nem csak az AI esetében kell figyelembe venni, így érthető, hogy a San Andreas-hoz képest voltak hiányosságok. Viszont, ha azt nézzük, hogy a GTA V-öt 5 évig fejlesztették ismert platformokra, ismert technológiákkal, ismert eszközökkel rohadtúl gáz, hogy ilyen lett a GTA V. A GTA IV-es repülők meg teljesen másak. Azok előre scriptelt dolgok, nem valami random dolog, amit "magától" csinál az AI.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 25. 10:57

Jó, elismerem, van igazság abban amit mondasz, de szerintem akkor is erős túlzás legagyizni az AI-t. De mindegy, az tény, hogy a GTAV tele van hibákkal és erősen túl lett hypeolva, valamint a GTA Online-nal totálisan el lett baszva az egész. Az már más kérdés, hogy a sok szar dolog meg kiaknázatlan lehetőség ellenére nekem még így is jobban tetszik, mint a IV, de ez már csak az ízlés kérdése. Azt a tényt nem vitatom már egy ideje, hogy a GTAV egy túlértékelt játék, amiben sok a hiba.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése