OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 10. 08:55

dani.szentgali írta:Én tanulás közben nem hallgatok semmit. Talán ezért nem olyan jók a jegyeim, mint amennyire neked. Úgyhogy lehet lopom a szokásodat és én is berakok valami tracket miközben tanulok. :D
Én sem szoktam. Amikor viszont olyat "tanulok", ahol nem kell agyban "ott lennem" -pl szótárazás- akkor simán szólhat valami. :) Egyébként viszont zavar engem is. Mivel mostanában vannak szótárazós feladatok, így düböröghet valami, miközben pötyögöm a klaviatúrát ismeretlen szavak után keresgélve. :)

Ha zavar a zene, akkor semmiképp se válts rá. Nem tartom jó ötletnek. Nem ezen múlik a sikeresség. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 10. 18:21

Gondoltam, én is inkább csak poénnak szántam a zenés dolgot. :) Amúgy szeretek zenét hallgatni, csak pont nem tanulás meg sulis dolgok intézése alatt/közben. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 10. 18:54

Dettó. :) Nekem is feszt füles van a fejemen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 15. 17:20

Néhány érdekesség március 15-ről:

1. Nem létezett Pilvax kávéház. Abban az időben ugyanis azt a helyet, amelyet mi Pilvax-ként ismerünk "Fillinger"-nek hívták, Fillinger János tulajdonos után.

2. Miközben "Petőfi" (vagy valaki más) felolvasta/elszavalta a nemzeti dalt, csak egy dolog zavarta meg a hazafias érzelmeket: egy tehéncsorda, melyet éppen akkor hajtottak a piacra.

3. Táncsics, kiszabadítását követően annyira fáradt volt, hogy elaludt, és senki sem tudta felébreszteni őt. Az eset kevésbé lett volna emlékezetes, ha emiatt nem marad le a tiszteletére rendezett darabról.

Néhány éve meg szoktam ezt osztani az ismerőseimmel. Sok más ilyen létezik egyébként. :D , de március 15-tel kapcsolatban talán ezek a legszembetűnőbbek. Ja.. meg talán az, hogy aznap semmiféle "forradalom" nem történt. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 16. 12:09

Luszie írta:Néhány érdekesség március 15-ről:

1. Nem létezett Pilvax kávéház. Abban az időben ugyanis azt a helyet, amelyet mi Pilvax-ként ismerünk "Fillinger"-nek hívták, Fillinger János tulajdonos után.

2. Miközben "Petőfi" (vagy valaki más) felolvasta/elszavalta a nemzeti dalt, csak egy dolog zavarta meg a hazafias érzelmeket: egy tehéncsorda, melyet éppen akkor hajtottak a piacra.

3. Táncsics, kiszabadítását követően annyira fáradt volt, hogy elaludt, és senki sem tudta felébreszteni őt. Az eset kevésbé lett volna emlékezetes, ha emiatt nem marad le a tiszteletére rendezett darabról.

Néhány éve meg szoktam ezt osztani az ismerőseimmel. Sok más ilyen létezik egyébként. :D , de március 15-tel kapcsolatban talán ezek a legszembetűnőbbek. Ja.. meg talán az, hogy aznap semmiféle "forradalom" nem történt. :D
Ezek érdekes tények, egyikről sem tudtam. :D Egyedül arról hallottam pletykákat, hogy valójában nem is Petőfi szavalta el a Nemzeti dal-t, de a többi érdekességről most hallok először. Köszi a kis magyar töri leckét. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2018. 04. 26. 14:53

Helócsá, mi a helyzet? Történt valami érdekes?
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 26. 18:11

Rohadjak meg, de néhány napja jutott eszembe, hogy jól eltűntél, mint szar a lefolyóban. Mi újság van?
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 26. 19:11

Igazatok van srácok, kicsit el lett hanyagolva a topic. No meg én is eltűntem a fórumról, de most visszatértem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 26. 20:21

Nem tűnt el itt senki, csak nem volt miről beszélni, így nem írtunk.... :D

Mi van veletek, fiúk?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 27. 07:38

Semmi, csak a szokásos. Suli, nemsokára vizsgaidőszak, alapvizsga, kevés szabadidőben meg az új God of War. Dióhéjban ez van velem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 27. 09:30

Én kari fele akarom megvenni, remélem addig lemegy valamennyit az ára.

Vagy akár meg is oszthatod velem, akkor nem kell megvenni. :P viccelek
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 27. 19:02

XD.

Szerintem amúgy ne várj vele karácsonyig, ha nem muszáj, az még nagyon messze van. :D Ha esetleg korábban is megengedheted magadnak, akkor érdemes minél előbb beszerezni, mert ez az új GOW eléggé év játéka szagúra sikeredett. :D Ugyan még nem toltam végig, de a fő sztorinak már a vége felé járok. Eszméletlen az egész játék. Neked egyébként különösen tetszene, mert az egész játékot "unchartedesítették" meg "last of us-osították" több téren is, tehát a Naughty Dog munkásságának stílusjegyei eléggé erőteljesen felismerhetők mind a játékmenetben, mind a történetmesélésben, mind a karakterek kidolgozottságán éééésss... ez az első GOW, amiben érzelmek is vannak - mármint igazi érzelmek, és nem csak az "I will have my revenge" és társai. Szóval ja, ez egy teljesen új GOW, sokkal átdolgozottabb karakterekkel, jellemfejlődéssel, egy komplex, szinte már-már open worldre hajazó világgal, gyűjtögethető cuccokkal, rejtvényekkel, felfedezhető régiókkal... és még sorolhatnám, de ehelyett csak annyit mondok, hogy ha Rockstar idén ősszel végre tényleg kiadja az RDR2-őt és meg akarják vele szerezni az év játéka címet, akkor bizony elég rendesen fel kell kötni az alsóneműt már csak ahhoz is, hogy az új GOW nyomába érjenek. A Last of Us 2-nek is bele kell húznia, akármikor is jelenik meg, mert az új GOW-ban egy elég kemény házon belüli vetélytársat kapott, mivel sok, jól működő elemet a Naughty Dog-tól nyúltak a Santa Monica stúdió dolgozói.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 27. 19:15

Elfogult vagyok a Tlou-val, ezért úgy gondolom, hogy überelni mindenképpen nehéz lesz. Akármilyen is lesz a 2. rész.

Hát, én egy játékra max 10 ezret vagyok hajlandó költeni... :D ameddig nem megy le annyira az ára, nem veszem meg. Főleg úgy, hogy nincs saját PS-em. Havi 2 nap játékért nem lenne értelme 20 ezerért megvenni jelenleg.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 27. 19:38

Luszie írta:Elfogult vagyok a Tlou-val, ezért úgy gondolom, hogy überelni mindenképpen nehéz lesz. Akármilyen is lesz a 2. rész.

Hát, én egy játékra max 10 ezret vagyok hajlandó költeni... :D ameddig nem megy le annyira az ára, nem veszem meg. Főleg úgy, hogy nincs saját PS-em. Havi 2 nap játékért nem lenne értelme 20 ezerért megvenni jelenleg.
Hát igen, így valóban nem éri meg. :D Viszont így szerintem eléggé sokára fogod csak tudni kipróbálni, mert szerintem egy ekkora játék, ami már egy hét alatt nagyon komoly eredményeket ért el és nem sűrűn jelennek meg új részei, nem fog egyhamar a leárazás áldozatává válni. A GTAV is a ritkasága meg a népszerűsége miatt még mindig embertelenül drága ahhoz képest, hogy egy lassan öt éves - úristen, milyen gyorsan telik az idő?!?! - játék, szóval szerintem a GOW sem fog 10-re vagy az alá menni karácsonyig. De hátha. ;)

Igen, tudom, hogy elfogult vagy a tlou-val szemben, épp ezért írtam azt, hogy az új GOW neked különösebben bejön, mert a játék irányítása - főként a váll feletti kamera meg kicsit a közelharc is - eléggé "last of us-os" lett, ráadásul itt is vannak komolyabb érzelmek, emberi kapcsolatok, jellemfejlődések, kidolgozott karakterek, mint a tlou-ban. Azt, hogy milyen lesz a második rész, überelni fogja-e majd az elődöt vagy akár az új GOW-ot, nem tudjuk még és mivel nemigen találok infót a neten arról, hogy mikor jelenik meg a játék, így az is benne van a pakliban, hogy idén már nem is tudjuk meg. De majd minden kiderül idővel. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 06. 07. 19:43

Nos, végre, finally, în sfârsit, finalement, sikerült leülnöm és az első perctől az utolsóig megtekintetem, tényleges mesterműként rajzolódva ki, és pontosan így fog megmaradni 2013 egyik dráma filmje, a Wall Street farkasa. Már régóta terveztem a megtekintését. És mellette pedig egyértelműen, a Visszatérőt is ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése