OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 26. 20:33

Azért a tavalyi EB csapatot ne nagyon hasonlítsuk ehhez. Eleve az, hogy Király nincs a csapatban, már hatalmas veszteség a magyar válogatottnak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 26. 20:47

Jó, persze, ez is igaz, de azért az ember mindig reménykedik egy-egy jobb eredmény után. Király nyilván meghatározó vezéregyénisége volt eddig a válogatottnak, de attól még lehet jól játszani, mert más a kapus. Persze Gulácsiról is tudjuk, hogy nem egy túl jó kapus, de azért lehettek volna bravúrjai. Na mindegy. Egy szó mint száz, nyilván nem lepődtem meg annyira a tegnapi vereségen meg előtte is számítottam rá, hogy esetleg kikapunk, de mindig a remény hal meg utoljára és mint mondtam, a meccs elején a kapott gólokig teljesen jól játszottunk. Nyilván sokkal gyengébb csapatunk van, mint Portugáliának, de mivel egyszer sikerült megszorítani őket, volt esély rá, hogy ismét sikerül. Ezúttal nem jött be, így jártunk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 29. 20:03

NikitaDragovich írta:Én csak sajnálni tudlak benneteket, mert nekem van a legjobb dolgom. Én már 2014 óta diszkalkuliásnak lettem nyilvánítva, tehát felmentésem van matekból. :D Én nem fogok érettségizni matekból, hanem helyette földrajzot fogok csinálni két szóbelivel. :P :cool: :lol:
Na, folytassuk itt. Szóval... Neked nem származik majd ebből hátrányod?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 29. 22:47

dehogynem, biztos fog. Öcsém is megszívta ezzel... felmentették matekból, aztán mikor meg érettségit kellett rakni, kereshetett egy plusz tantárgyat a matek helyett. + rengeteg komolyabb munkahely hátránynak veszi ezt a dolgot, nem véletlenül.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 30. 18:33

Érettségin annyi a hátránya, hogy másból kell érettségiznie. És igen, sok munkahelyen előfeltétel a matek érettségi. :( Többek közt ezért sem tudom, mihez kezdek majd magammal, ha nem fogok tudni leérettségizni matekból. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 30. 18:41

Hát, ha kevesebbet játszol, és többet matekozol, "talán" görbülni fog az a jegy.. :D
1 hónap van az érettségiig. Annyit igazán megéri ráteperni..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 30. 18:50

Nem nagyon szoktam játszani. Gyakorlok a matek érettségire, ahogy a többire is. Nálam sajnos nem ezen múlik. Egyszerűen nagyon gyenge vagyok belőle, sík hülye vagyok hozzá, amint már mondtam is. Csináltam egy csomó érettségi feladatsort. Az első részből a max pontom az asszem 23 volt, a nehézből 10. Mondjuk ez már pont kettes, de akkor is izgulok, hogy élesben esetleg nem fog olyan jól menni.

Te amúgy hányasra érettségiztél matekból (ha nem vagyok indiszkrét, ha meg igen, akkor privátban is elküldheted, de ha ott se akarod, azt is megértem).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 30. 19:19

dani.szentgali írta:Földrajzból az írásbeli alól is fel vagy mentve? Ember, te aztán tudsz élni... :D Én is választottam volna szívesen a matek helyett a földrajzot, csak ott meg az a baj, hogy térképekről nem nagyon tudok tájékozódni, illetve a vaktérképek megoldása finoman szólva nem az erősségem. :D
Igen, az írásbeli alól is fel vagyok mentve. Most februárban kaptam felmentést a földrajz írásbeliből, mert ott vannak számolások. Szóval úgy tűnik, hogy két szóbelit fogok húzni júniusban.

Amúgy a többieknek annyit válaszolnék, hogy lehet, hogy később lesz ebből hátrányom, de engem nem zavar. Inkább legyen felmentésem, minthogy megbukjak matekból. Ha nem kaptam volna felmentést, valószínűleg már régen megbuktam volna. Érdekes mondjuk, hogy jövőre szőlész-borász szakra fogok menni, ahová viszont kell a kémia és a fizika, én pedig kémiából és fizikából is fel vagyok mentve, de ott csak a számolásokból. Sajnos nem fogják ott figyelembe venni a felmentésemet, úgyhogy ott is kell majd számolásokat csinálom. Ez van. Meglátjuk, hogy mi lesz majd. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 30. 20:48

dani.szentgali írta:Nem nagyon szoktam játszani. Gyakorlok a matek érettségire, ahogy a többire is. Nálam sajnos nem ezen múlik. Egyszerűen nagyon gyenge vagyok belőle, sík hülye vagyok hozzá, amint már mondtam is. Csináltam egy csomó érettségi feladatsort. Az első részből a max pontom az asszem 23 volt, a nehézből 10. Mondjuk ez már pont kettes, de akkor is izgulok, hogy élesben esetleg nem fog olyan jól menni.

Te amúgy hányasra érettségiztél matekból (ha nem vagyok indiszkrét, ha meg igen, akkor privátban is elküldheted, de ha ott se akarod, azt is megértem).
Ilyen eredményekkel nem értem miért aggódsz.
NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta:Földrajzból az írásbeli alól is fel vagy mentve? Ember, te aztán tudsz élni... :D Én is választottam volna szívesen a matek helyett a földrajzot, csak ott meg az a baj, hogy térképekről nem nagyon tudok tájékozódni, illetve a vaktérképek megoldása finoman szólva nem az erősségem. :D
Igen, az írásbeli alól is fel vagyok mentve. Most februárban kaptam felmentést a földrajz írásbeliből, mert ott vannak számolások. Szóval úgy tűnik, hogy két szóbelit fogok húzni júniusban.

Amúgy a többieknek annyit válaszolnék, hogy lehet, hogy később lesz ebből hátrányom, de engem nem zavar. Inkább legyen felmentésem, minthogy megbukjak matekból. Ha nem kaptam volna felmentést, valószínűleg már régen megbuktam volna. Érdekes mondjuk, hogy jövőre szőlész-borász szakra fogok menni, ahová viszont kell a kémia és a fizika, én pedig kémiából és fizikából is fel vagyok mentve, de ott csak a számolásokból. Sajnos nem fogják ott figyelembe venni a felmentésemet, úgyhogy ott is kell majd számolásokat csinálom. Ez van. Meglátjuk, hogy mi lesz majd. :(
Csak nem közötök van a Bock borhoz? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 31. 15:50

Hát, ha úgy vesszük, akkor igen. :D Tudod, a Bock borok tulajdonosa, Bock József valójában anyám apjának a bátyja. Sajnos ez az ember nem ismer minket, mert anyám már kiskora óta nem tartja az apjával a kapcsolatát. (Ez igazából családi ügy. Erről itt nem beszélnék.) Szóval Bock József anyámnak a nagybátyja, de ő nem ismeri a mi családunkat. Azt sem tudja, hogy létezünk egyáltalán. Így lényegében csak messzi rokonai vagyunk Bock Józsefnek. :P
Érdekes mondjuk, hogy anyám apai nagyszülei, Schäffer Mária és idősebb Bock József németek voltak, akik bevándoroltak Magyarországra a második világháború után. Ők itt telepedtek le, és itt is alapítottak családot. Sajnos már 30 éve meghaltak. Anyám egyébként még emlékszik rájuk, mert kislány volt, amikor meghaltak az apai nagyszülei. Érdekes történet, nem? :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 31. 17:02

Az bizony! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 31. 21:02

Igen :D Csak azt nem értem, hogyha anyai ágon vannak ilyen felmenőid, neked hogy-hogy Bock a vezetékneved?
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 01. 11:32

Azért Bock a vezetéknevem, mert én anyám nevét viselem. Én és a testvéreim anyánk vezetéknevét viseljük. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 04. 01. 12:05

Hogy-hogy? (Már ha nem túl indiszkrét kérdés. Jobban bele gondolva eléggé az...)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 01. 15:30

Áh, ezt inkább nem mondom el. :P Ez nagyon magánügy, ezért nem beszélnék róla, bocsi. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése