OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 07. 13:03

Igen, bár a tegnapi meccsen legalább úgy játszottak, hogy megérdemelték a győzelmet. A baj csak azzal van, hogy az előző meccseikről ez egyáltalán nem mondható el. Ergo meg sem érdemelték volna a tegnapi meccset. De hát sajnos ilyen a futball és az élet. Aki becsületes, szép és jó játékkal jut tovább, az a végére nyilván elfárad, aki semmit nem csinál és csak a puszta szerencsének köszönheti, hogy tovább jut, az meg nyilván kipihenten várja a mérkőzést. Az egész EB-n ez volt az első meccs, amit a portugálok nyertek meg. A többit mind a Fortuna szerezte és nyerte meg nekik. Én sem örülök, hogy így alakult, Wales jobban megérdemelte volna a győzelmet és a továbbjutást, ahogy Lengyelország és Horvátország is, de mint mondtam, sajnos ilyen a foci meg az egész élet. Sokszor azok szívnak, akik nem érdemlik meg és azoknak alakul jól a dolguk, akik meg szinte semmit nem tettek érte. Jó, a tegnapi meccsen azért nem voltak olyan rosszak a portugálok, csak az a baj, hogy nem érdemelték meg, hogy eljussanak a tegnapi meccsig. De mindegy, most már kiesett az utolsó "kis" csapat is a bajnokságból, a mai meccsen pedig egy olyan csapat jut tovább - akár Franciaország, akár Németország lesz ez a csapat - aki mindenképp olyan csapat, akik sokkal jobbak a portugáloknál és akik ellen nem biztos, hogy a szerencse majd megmenti Portugáliát. Szóval amondó vagyok, hogy akár a franciákkal, akár a németekkel játszanak majd döntőt a portugálok, minden esélyük megvan rá, hogy beleszaladjanak egy komoly verésbe, olyanba, amit a tegnapi meccs kivételével kiérdemeltek a nulla teljesítményükkel. Persze a mai meccs nagyon kemény lesz, így a portugálok szerencséjére biztos sokat ki fog venni a két lehetséges ellenfélből. Nagyon kiélezett meccsre számítok, az is elképzelhető, hogy rendes játékidőben nem fog eldőlni és ez is természetesen Ronaldóéknak kedvezne... -.- Na mindegy, akárki nyer ma, nagyon remélem, hogy lesz annyi erejük és lélekjelenlétük vasárnap este, hogy megmutassák Portugáliának, hogy két játékossal és egy nagy adag szerencsével nem lehet Európa Bajnokságot nyerni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 07. 21:01

Hogy a tökömbe lehet egy Olasz-Német meccs után egy Olasz bíró a Német meccsen?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 07. 21:58

Ezt nem hiszem el, hogy a nyomorék csigaevők, vagyis inkább Kongó jutott tovább... Meg hogy ilyen nyomorék bíró vezette a meccsett.
Gyenge napok vannak...

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 07. 07. 22:01

No igen... 42. percben 11-est nem illik. :D Szerencse, hogy nem fogadtam, pedig akartam.
Ha Kassai kapja a döntőt legalább lesz egy szimpatikus ember a pályán.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 07. 22:27

Inkább Portugália nyerjen, mint a csigaevő / Kongó válogatott.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 07. 22:36

Nem szeretem a franciákat, de inkább ők nyerjenek, mint a portugálok.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 08. 11:36

A tegnapi meccsen a németeknek balszerencséjük volt. Az első félidőt uralták, azonban zsinórban a második tétmeccsen ismét elkövettek a védelemben egy súlyos hibát. Szóval ez esetben a bíró - bár jogos, hogy hamarabb is kitalálhatta volna, hogy befújja-e vagy sem - végül is jogosan fújta be a büntetőt, ahogy az előző meccsen Kassai is jogosan adta szintén kezezésért azt a tizenegyest. Úgy látszik, két egymást követő mérkőzésen két rutinos játékos is a nagy izgalmak közepette komoly hibát vétett egy beadás után. Nem volt kellemes, hogy pont a félidő végén, a ráadásban fújták be ezt a büntetőt, de a németek - pontosabban Schweinsteiger - valóban szabálytalankodott, így ezt a büntetőt csak annyiból lehet a bíró nyakába varrni, hogy először nem volt elég egyértelmű, nem volt határozott. A második félidőben aztán főleg a vége felé összekapták magukat a németek, sok balszerencséjük is volt (pl. a kapufa), de a második bekapott gól után már látszott, hogy elvesztették minden reményüket. Szóval hiába van igazság abban, hogy Franciaország leginkább kongói és egyéb színes bőrű országból származó focistákkal hozta ezt a meccset is, azért nem mondhatjuk, hogy nem érdemelték meg meg azt sem, hogy nem tettek érte. Ráadásul a két gólt nem egy kongói rúgta be, hanem egy igazi francia. Szóval 2-0-ás francia sikerre én sem számítottam, valamint tényleg sok szerencséjük is volt és sok balszerencséjük a németeknek, azért elmondható, hogy a franciák jogosan vannak döntőben a portugálokkal ellentétben. Én is a franciáknak szurkolok egyébként, de nem azért, mert ők a hazaiak meg nem is azért mert ők a favoritok, de Portugália egyszerűen nem érdemli meg az elmúlt egy hónapban mutatott teljesítménye és hozzáállása alapján azt, hogy Európa bajnokok legyenek. Ha ők nyernének, akkor ennyi erővel a magyar válogatott is simán nyerhetett volna, mert mi jóval többet tettünk ezért az EB-jért, mint a portugálok. De ugyanez elmondható Walesre, Izlandra, Lengyelországra, Horvátországra... egyszóval majdnem mindenkire. Ahogy korábban írtam, Portugália meccseit a tegnapelőtti kivételével mind a szerencse nyerte meg, nem pedig a pályán szerencsétlenkedő játékosok. Szóval ennek fényében csak azt tudom mondani, hogy a sok színes bőrű idegenlégiós ellenére inkább Franciaország nyerjen a döntőben, mert ha a portugálok nyernének, az azt bizonyítaná, hogy egy olyan csapat is nyerhet egy bajnokságot, aki a csoportmeccsek alatt csak túlél, a többi meccsen meg csak bénázik és egy kivétellel szinte minden meccsét csak a szerencséjének köszönheti, és ennyi erővel bármelyik közepesen vagy rosszul játszó csapat is képes megnyerni egy EB-t. Szóval hajrá Franciaország, legalább olyan jól játsszatok, mint tegnap a németek ellen! Portugália a nulla teljesítményének fényében NEM lehet EB bajnok!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 07. 08. 19:33

Eléggé érdekes EB-t írunk. Nem gondoltam, hogy francia-portugál döntő lesz. Őszintén szólva mindketten a mázli miatt vannak ott, ahol. Még a franciák kevésbé, de a portugálok... Minősíthetetlen... Úgyhogy nem is tudom, melyiknek drukkoljak... ja, de...: franciáknak Annyira egyik sem érdemli meg a győzelmet. Na, majd vasárnap eldől, hogy mi lesz....
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 08. 19:48

Napra pontosan két éve volt. Szívesebben láttam volna, hogy a csigaevőket verik el így.
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2016. 07. 08. 21:20

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy érdemtelenül senki sem jut be egy EB döntőbe... Illetve nem értem, mért kell csigaevőzni... :(

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 08. 21:34

A "csigaevőzést" én se értem (a csiga finom), viszont az tény, hogy a portugálokat a szerencse és a sorsolás juttatta be a döntőbe (az utolsó meccset leszámítva). Igaz, a franciák se voltak százszázalékosak, de valamivel jobb és elfogadhatóbb teljesítményt nyújtottak, mint a portugálok. Emellett az is becsületre méltó, hogy a terrorveszély és az általános lázongások ellenére is korrektül lebonyolították az EB-t (ha egy-két kisebb dolog felett szemet hunyunk).
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 07. 09. 05:30

asd14asd írta:Én csak annyit fűznék hozzá, hogy érdemtelenül senki sem jut be egy EB döntőbe... Illetve nem értem, mért kell csigaevőzni... :(
A franciáknak van egy olyan szokásuk, hogy csigát esznek, én meg nem igazán kedvelem őket. (Mármint a franciákat).
Arminho írta:A "csigaevőzést" én se értem (a csiga finom), viszont az tény, hogy a portugálokat a szerencse és a sorsolás juttatta be a döntőbe (az utolsó meccset leszámítva). Igaz, a franciák se voltak százszázalékosak, de valamivel jobb és elfogadhatóbb teljesítményt nyújtottak, mint a portugálok. Emellett az is becsületre méltó, hogy a terrorveszély és az általános lázongások ellenére is korrektül lebonyolították az EB-t (ha egy-két kisebb dolog felett szemet hunyunk).
Azért ez így elég erős túlzás. Az Angol meg az Orosz zavargókkal semmit sem tudtak kezdeni. Illetve emlékezzünk csak a horvát meccsre, amikor a békés szurkolók elé beküldték a készenléti rendőröket, akik szépen felhergelték őket és a meccs is félbe szakadt. Majd miután verekedés tört ki nem mertek bemenni az emberek közé, hogy szétválasszák őket. A franciák meg bunkók. Egyik ismerősöm volt kint a magyar meccseken és mesélte, hogy nem szolgálták ki semmivel az egyik helyen őket, csak az arabokat meg a mindenféle bevándorlókat. De amúgy is mindenhol bunkók voltak. Szóval a vendéglátásuk is egy nagy nulla.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 09. 15:55

Akárki akármit mond, Portugália valóban érdemtelenül lett EB döntős. Szinte semmit sem tettek érte. Pocsékul játszottak, a csoportmeccseken örültek a döntetlennek papíron sokkal gyengébb csapatok ellen, és a legutóbbi meccsüket leszámítva az egész EB-n egy nagy kövér nulla volt a teljesítményük. A franciák sem voltak a toppon, de sokkal jobban teljesítettek és többet tettek a döntőért, mint a portugálok. Szóval akárhogyis csigaevők, meg nem szimpatikusak egyeseknek (nekem sem egyébként) a játékuk és a teljesítményük alapján inkább ők nyerjék meg az EB-t, mint Portugália. Ezt persze ha valamilyen csoda folytán holnap egy fantasztikus portugál teljesítmény szemtanúi lennénk, akkor vissza szívnám, de nem valószínű, hogy látunk majd ilyesmit. Persze a fociban bármi megtörténhet. Na mindegy, én Franciaországnak szurkolok, ha már ők a házigazdák és összességében jobban is játszottak az eddigi mérkőzéseiken mint a portugálok, akkor már inkább ők legyenek az EB győztesek. Ha Portugália nyerne, az azt bizonyítaná, hogy az összes gyengébb csapat közül bárki megnyerhette volna ezt az EB-t, mert többet tettek a sikerért és önmagukhoz képest jobban játszottak, mint a portugálok a saját képességeikhez mérten.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 10. 11:37

Bics plíz.

http://i.imgur.com/PvBMnF3.jpg

Csak, hogy ne az áncsártid témát szemeteljem tele.
je

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 10. 22:20

Hát, Portugália nyert. Be kell ismernem, valamilyen szinten megérdemelték, mert a döntőben jobbak voltak a franciáknál, és Wales ellen is hozták a formájukat. És hiába játszottak 3 döntetlent a csoportkörben jóval gyengébb csapatok ellen, hiába tologatták át magukat a kiesés szakaszban, Fortuna most nekik kedvezett. Remélhetőleg a VB-n a portugálok mellett megmutatjuk mi is, hogy ennél jobbat is tudunk.
Well look who's back

Válasz küldése