OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 01. 21:10

Az informatikát ne hagyd ki. A legkönnyebb érettségi. Mondom ezt úgy, hogy a word feladat nekem anno megszabotálta az egészet, és csak négyes lett végül.

Kit akarok hüjitteni valójában nincsen érecségim. Már montam h igazábol nem vok olyan sok éves mint ami a profilomon szerepel és valoszinüleg nem lesz sose éretségim mert anyukám szerint nem biztos hogy olyan hosszú távra eljutok iskola ügyileg :( Bocsi srácok h mindig hazudok nektek csak igy joban érzem magam h másnak adom ki magam. sory még1x...
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 01. 21:17

Tudtam én, hogy csak egy imposztor vagy. :D Nem kell magyarázkodnod... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 02. 07. 21:02

.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 07. 21:18

Már azt hittem, azt a bizonyos kulturvideót fogod megosztani, amit R* mutatott néhány perce. :D Szerencsére nem.

Simán mehetett volna ON-ba, elvégre GTA. Az mondjuk érdekes, hogy honnan találták ki ezeket a címeket, és hogy mi alapján döntötték el, hogy mely részek lesznek a képen, és melyek nem. Ha már ott van a GTA IV Complete edition, akkor már illendő lett volna a VCS-t, LCS-t, és az összes többi részt felsorakoztatni..

Ki érti őket? :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 08. 16:40

GG. Szép volt. Gratulálok media markt. Ha beírják google-be, hogy liberty city stories, akkor kiadta volna a tényleges borítót. Biztos, hogy erre gondoltak, mert kronológiailag úgy helyes. Akkor honnan jön az episodes from liberty city borító?
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 08. 19:31

Nekem is az szúrta a szemem. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 08. 21:01

És a GTA Trilógia? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 09. 11:07

Az is hagy némi kívánni valót maga után, de ugye ez a kiadás a 3-at, a vc-t, és az sa-t tartalmazza, és csak a 3 nincs felsorolva a trilógián kívül, tehát az jóváírható a GTA 3- nak.

Amúgy ránéztem az oldalukra, és eléggé elcsodálkoztam. 11k ps3-ra a gta5, valamint 20k ps4-re. Xbox360-ra a gta IV 8k, a San Andreas 10k. Ennyi pénzért valaki megveszi ezeket a játékokat? Steamen a gta5-ön kívül mindegyik részt úgy dobálják utánad fillérekért. Komolyan mondom, a játékok ára miatt már drágább konzol játékosnak lenni, mint a pcmr- be tartozni. Ha nem tetszenének a ps4 exkluzív játékok, akkor soha az életben nem fordulna meg a fejemben a konzol vásárlás.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 09. 11:39

Nem. A Trilógia az első a második és a harmadik részt tartalmazza.

Amúgy ne a MediaMarktból indulj ki. Ott túl van árazva kb minden. A konzolboltokban nézz szét, meg PS Store-on szinte minden hónapban akciósak a Rockstar játékok.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 09. 13:43

Most nézem, hogy igazad van. Én úgy tudtam, hogy egy gta trilogy nevű kiadás van, az pedig ez.

Annyit láttam a ps store-ból, amennyit a vita-m engedett, és néha valóban voltak okés leárazások, de azért nagy részt el voltak szállva az árazásokkal. Nem egy gaben szint.

Most megnéztem pár konzolboltot, és rákerestem a Bloodborne-ra a konzolokszervize, konzolvilág, 576, videojatekbolt oldalán, és nem találtam jó árat igazából. Ps store-ból 20 dollár. Ezen például jót röhögtem. A használt játékot drágábban szeretnék eladni, mint az újat.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 09. 15:44

Igen ám, és cseles is mivel az új "nincs raktáron".. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 09. 15:47

Szép. :D De mondom, inkább az akciókat figyeld PS Store-on. Alap áron mocskos drágák a játékok. A GTA V 20 000 felett volt, mikor a vadiúj dobozos is 13-14 k volt. Persze akciósan sem lesz egy Steam szint.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 12. 21:57

Ha offoltok miért nem ahhoz illő témában teszitek? :D
dani.szentgali írta: NikitaDragovich: Hát nálunk most lesz a szalagtűzés. Amúgy én sem értem, hogy miért most kell ezt megrendezni. Jobb volna, ha nálunk is úgy működne, hogy decemberben vagy legkésőbb januárban letudjuk ezt az egész perpatvart, utána meg februárban lehetne koncentrálni csak a felvételire meg a továbbtanulásra. Így most jelenleg ott tartok, hogy még nem adtam le a jelentkezési lapomat, ráadásul mivel nem kaptam meg csak a félévi bizonyítványaimat, ezért holnap be kell másznom a tanáriba az év végiekért, mert fejből ugyan beírtam pár eredményemet, amiben 90%-ban biztos vagyok, de azért ez mégiscsak egy fontos, hivatalos dokumentum, úgyhogy jó volna ha le tudnám ellenőrizni. Szóval kívánjatok szerencsét az elkövetkezendő időszak túléléséhez! :D
Azért a szalagtűzés szimbolizál valamit, aminek illik megadni a módját. Még ha sokakat ez nem is érdekel. Voltam olyan szalagozón ahol a tanár szó szerint csak felb*szta mindenkire a szalagokat, és aztán volt tombola meg egy-két hülyeség.. Így szerintem nincs értelme a dolognak.

Nálunk január végén volt, bár okosak voltunk, mert a felvételit (és az ezzel kapcsolatos macerákat) már hetekkel korábban megcsináltuk..Soha nem jó ezeket a fontos dolgokat az utolsó napokra hagyni. Ahogy kifagy olykor a modulo ösztöndíj-igénylésnél, úgy bezony a felvi is meg tud halni elég könnyen.. Ez pedig túlságosan jelentőségteljes dolog ahhoz, hogy az utolsó pillanatra hagyja az ember.

Tyűha..Ez is már 2 éve volt.. Hogy repül az idő. :o :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 13. 19:20

Jó persze, nyilván aki a végére hagyja az magára vessen, csak nem mindenkinek olyan könnyű kitalálnia azt, hogy mi érdekli és mit szeretne továbbtanulni. Ráadásul nekem még azon is vacillálnom kellett, hogy menjek-e emelt angol érettségire vagy nem, mivel a tanár konkrétan megmondta, hogy ő mindenkit csak középszinten fog felkészíteni, emeltre meg nem fog segíteni lófaszt se. Úgyhogy beismerem, hogy nem kellett volna a végére hagyni, de szerintem te azért egy minimális tanári segítséget kaptál az érettségidhez, én meg nem kapok valami sokat, ezért nem tudtam olyan gyorsan eldönteni, hogy menjek-e egyetemre vagy ne. Mert ugye minden állami szakhoz már kell legalább egy emelt szintű érettségi, ha meg államira nem vesznek fel, akkor szopás van, mert költségtérítéses részen embertelen mennyiségű pénzt kérnek ki a tanulóktól. Amúgy meg én nem online küldtem el a jelentkezésemet, hanem kinyomtattam a felvi.hu-s jelentkezési lapot és azt postáztam, pont azért, hogy az online felület rendszerlefagyását meg egyéb szarságot elkerüljem.

Jó persze, én értem, hogy ennek az egész ceremóniának hagyománya van, el is fogadom, de attól még nem muszáj egyetértenem vele. Szerintem azért az jóval fontosabb, hogy felkészítsék az embert normálisan az érettségire, hogy legyen valami esélye bejutni az egyetemre. Egy ilyen bulis-táncolós hóbelebancot bármikor meg lehet tartani, a továbbtanulás meg az érettségi eredmények viszont egy életre megbélyegezhetnek valakit, ha a hülye szalagavatózást nyomatják helyette.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 14. 12:41

SOS!!!

Valaki tud olyan programot, amivel egy függőleges tengelyén keresztül elfordított képet egyenesbe tudok hozni? Bár gondolom a legtöbb válaszolónak a photoshop lesz a válasza, úgyhogy amíg valaki válaszol, addig letöltöm azt...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése