OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 16. 19:35

Miért akarod elrejteni? Szerintem tök jó, mikor írnak neked a születésnapod alkalmából. Legalábbis én nagyon szeretem! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 16. 20:39

Sokan nem szeretik. Nem is elvárható, hogy mindenki ugyanazt szeresse. Ha zavarja, hogy szülinapján megannyi értesítést kap, akkor szíve joga tenni ellene. Nem egy nagy dolog.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 17. 12:22

Jó, ebben igazad van. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 18. 13:11

Arról meg nem is beszélve, hogy akkor tudod igazán kiszűrni, hogy kik az igazi barátaid/kinek vagy igazán fontos a szülinapodon, ha ki van kapcsolva ez a szülinapjelző funkció. Úgy még egy vadidegennek sem nagy szám felköszönteni téged vagy akárkit, ha a telefonja vagy a számítógépe Facebookon meg emailben kijelzi, hogy éppen szülinapod van. Nekem amúgy nincs bajom ezzel a funkcióval, mindig bekapcsolt állapotban tartom, de ha jobban belegondolunk, nem az az "ismerősöd" az igazán rendes, akinek a Facebook értesítés miatt ugrik be a szülinapod, hanem akivel a Facebookon kívül is igazi barátok vagytok és tudja különösebb figyelmeztetés nélkül is, hogy mikor van a szülinapod. De ez csak az én véleményem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 11. 18. 14:12

Ezt én is kipróbáltam egyszer, akkor történt az, hogy egyetlen ember köszöntött fel, az is az anyám volt. Azóta inkább visszakapcsoltam. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 18. 18:10

Ezzel én sem tudok vitatkozni. Igazatok van. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 19. 00:00

Szerintem ez hülyeség. Valaki hülye a dátumokhoz, de azért jelentesz neki annyit, hogy felköszönt. Én kb 5 éves koromig a saját születésnapomat sem tudtam mikor van. :D A szüleimét / nagyszüleimét is az utóbbi pár évben sikerült megjegyezni, pedig szeretem őket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 19. 12:05

Rockstar69 írta:Szerintem ez hülyeség. Valaki hülye a dátumokhoz, de azért jelentesz neki annyit, hogy felköszönt. Én kb 5 éves koromig a saját születésnapomat sem tudtam mikor van. :D A szüleimét / nagyszüleimét is az utóbbi pár évben sikerült megjegyezni, pedig szeretem őket.
Jó, persze, a te álláspondod is meg lehet érteni, a te mondanivalódban is van igazság. De én azért akkor is úgy vagyok vele, hogy akinek fontos vagy, az Facebook vagy bármilyen egyéb reminder nélkül is felköszönt. Persze a mai rohanó világban elég sok dolgot kell az embernek a fejében tartani, így a te véleményedet is elfogadom és megértem. Ha meg valaki nem jó a dátumokban, az középsulis történelmi tanulmányai során javíthat rajta, ha le akar érettségizni. :D Mondjuk mondom ezt én, aki szintén kevés szülinapi dátumot tud megjegyezni. XD :P :lol: Na mindegy. Igazából mindenkinek igaza van, nézőpont kérdése, hogy ki mit gondol erről a dologról. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 19. 12:44

Annak ellenére, hogy én diszkalkuliás vagyok, nagyon jó memóriám van és könnyen megjegyzem az évszámokat. :D Én a családomban mindenkinek tudom a születésnapi dátumát, és a közeli ismerősökét, osztálytársakét, iskolatársakét és tanárokét is tudom. Ráadásul itt a GTA Place-n is sok mindenkinek tudom a születésnapját. :P
Aztán a GTA V-ben és a GTA IV-ben is tudom, hogy az adott napokban mit csináltam, meg hogy kit öltem meg. Elég csak arra gondolni, hogy mindig számoltam a GTA V-ben, hogy hány hét telt el az első küldetés óta, és hogy Johnny Klebitz hány hete halt meg. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 19. 14:27

A magasabb fokú opció még az is lehet, hogy egy random dátum van az igazi születésnapod helyett. Ilyenkor a felköszöntőknek lesülhet a bőr az arcocskájukról. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 19. 16:15

Helyes, még alázzuk is meg azt, aki veszi a fáradságot és felköszönt, ha megtudja, hogy szülinapod van. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 20. 20:44

NikitaDragovich írta:Annak ellenére, hogy én diszkalkuliás vagyok, nagyon jó memóriám van és könnyen megjegyzem az évszámokat. :D Én a családomban mindenkinek tudom a születésnapi dátumát, és a közeli ismerősökét, osztálytársakét, iskolatársakét és tanárokét is tudom. Ráadásul itt a GTA Place-n is sok mindenkinek tudom a születésnapját. :P
Aztán a GTA V-ben és a GTA IV-ben is tudom, hogy az adott napokban mit csináltam, meg hogy kit öltem meg. Elég csak arra gondolni, hogy mindig számoltam a GTA V-ben, hogy hány hét telt el az első küldetés óta, és hogy Johnny Klebitz hány hete halt meg. :lol:
Előre is elnézést, nem akarok semmiféle előadást tartani, de szerintem attól még, mert valaki diszkalkuliás, az nem függ össze semmilyen szinten azzal, hogy valakinek rossz vagy épp jó legyen a memóriája. :D A diszkalkulia - már amennyire én értelmezem - arról szól, hogy egy matek vagy egyéb számítási feladatnál leblokkol az ember agya, és akkor sem képes megérteni a megoldáshoz vezető út menetét, logikai összefüggéseket meg számokkal való műveleteket, ha értelmesen és lassan próbálják megmagyarázni neki (vagy gyakorlatilag akárhogy). Továbbá nem lát át semmiféle matematikai összefüggést, nem tud jól fejben műveleteket elvégezni meg papíron/számológéppel se, stb. Szóval szerintem a diszkalkuliának semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki jól meg tudjon jegyezni évszámokat meg egyéb dátumokat. Például az én volt töritanárom nem érettségizett matekból, mert elvileg neki is volt valami diszkalkuliához hasonló problémája, a dolgozatok pontszámait sem volt képes soha normálisan összeadni se fejben se géppel, mégis töritanár lett, ami azt jelenti, hogy elég sok dátumot kell(ett) a fejében tárolnia. :D Szóval tényleg nem akarok okoskodni, de ha jobban belegondolsz, akkor te is rájössz, hogy a diszkalkuliának nincs semmi köze a memóriához, kvázi az is képes tökéletesen, napra pontosan megjegyezni évszámokat, aki képtelen leérettségizni matematikából. És ez fordítva is igaz, mert lehet, hogy valaki nagyon jó matekból, keni-vágja az összes összefüggést meg képletet és bármit kiszámol fejben, viszont nem bírja megjegyezni, hogy a mohácsi csata 1526. augusztus 29-én volt (ez természetesen csak egy példa).
Gonzales írta:A magasabb fokú opció még az is lehet, hogy egy random dátum van az igazi születésnapod helyett. Ilyenkor a felköszöntőknek lesülhet a bőr az arcocskájukról. :P
Jaj, de kis gonosz vagy. :D Amúgy ezzel adtál egy jó ötletet, lehet idén megcsinálom. :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 21. 18:43

Igazad van, Dani. Most is egyetértek veled ezzel a diszkalkuliás dologgal kapcsolatban. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 28. 09:34

Gonzales írta:Well, fook. Teljesen elfelejtettem az elsődleges account-om bejelentkezési adatait. :D legalábbis az e-mail címet, amivel Gonzales31_HUN-ként regisztráltam, a jelszóval nincs gond.
Annyira nem nagy negatívum ez, hisz otthon be vagyok jelentkezve mindig, csupán a tegnapi nap folyamán próbáltam belépni a Ps app-ba, nem nagy sikerekkel. Rá kell jöjjek ASAP. Igazán kár lenne elveszteni a sok éves progress-em. :(

Én Skype-pal jártam így. A dolog azért cinkes, mert rövidesen eléggé szükségem lenne rá...
De a Microsoft nem engedi visszaállítani a fiókomat, újraregisztrálni sem enged, és emlékeztető e-mailt sem küld.
Erre szeretném azt mondani, hogy a ................. -t.
Egyébként tudom mi a jelszó. Megvan az a lehetséges 2-3 féle jelszó, amit használok. Fura módon egyiket sem fogadta el... most meg már annyiszor próbálkoztam, hogy semmivel sem enged be. Már többször jártam így, ezért van kb 3-4 Skype fiókom :D Egy idő múlva kénytelen vagyok újat csinálni, mert az előzőbe nem enged be.. bár itt nyilván velem van a gond, bár ez eléggé bosszantó.

Ötlet, hogy mit tegyek?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 28. 20:06

Passz. Csinálj új fiókot egy másik gépen. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése