OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 21. 15:24

Tudom, nagyon beteg gondolat, de én az I. és II. világháborúba mennék vissza, ha lehetséges lenne az időutazás. A sok borzalom és tragédia + Trianon ellenére ez a két időszak "tetszik" legjobban a történelemben. Szívesen megnézném a nagy csatákat, de leginkább azoknak a tábornokoknak az életébe és főként stratégiájukba kukkantanék bele, akik emögött a két világot átformáló konfliktus mögött álltak. Már alig várom, hogy töriórán végre vegyük ezt a két grandiózus korszakot (bár a tanárom azt mondta, hogy erre még sajnos várni kell, nem is keveset).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 21. 19:52

72. Perc; 4-0
I don't know what the fuck just happen,
But I dont really care
Fuck this shit i'm out.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 21. 22:14

Az osztályomban mindössze egy Real szurkoló van (legjobb haverom), mindenki őt cseszteti, ha kikap a Real, vagy ha egyáltalán csak valaki rosszul játszik vagy kihagy egy helyzetet a meccsen. Az én bevett szokásom, hogy minden Barca gólnál, illetve kihagyott Real helyzetnél (amiből van néhány) felhívom, és az orra alá dörgölöm, hogy most is kiszopott a Real! :D Mellesleg, Bayern drukker vagyok. És a Boca Juniors is tetszik.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 21. 22:37

Én is PSG; Bayern München rajongó vagyok. :D Csak egy El Classico-n inkább Real Madrid, mintsem Barcelona.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 22. 09:25

dani.szentgali írta:Tudom, nagyon beteg gondolat, de én az I. és II. világháborúba mennék vissza, ha lehetséges lenne az időutazás. A sok borzalom és tragédia + Trianon ellenére ez a két időszak "tetszik" legjobban a történelemben. Szívesen megnézném a nagy csatákat, de leginkább azoknak a tábornokoknak az életébe és főként stratégiájukba kukkantanék bele, akik emögött a két világot átformáló konfliktus mögött álltak. Már alig várom, hogy töriórán végre vegyük ezt a két grandiózus korszakot (bár a tanárom azt mondta, hogy erre még sajnos várni kell, nem is keveset).
Amúgy én is ezt akartam írni, de mondom biztos betegnek néznek :D De nekem is az a korszak a kedvencem. Mondjk élni nem mennék vissza abba a korszakba, nagyszüleim mesélték milyen volt.
Arminho írta:Az osztályomban mindössze egy Real szurkoló van (legjobb haverom), mindenki őt cseszteti, ha kikap a Real, vagy ha egyáltalán csak valaki rosszul játszik vagy kihagy egy helyzetet a meccsen. Az én bevett szokásom, hogy minden Barca gólnál, illetve kihagyott Real helyzetnél (amiből van néhány) felhívom, és az orra alá dörgölöm, hogy most is kiszopott a Real! :D Mellesleg, Bayern drukker vagyok. És a Boca Juniors is tetszik.
Gonzales írta:Én is PSG; Bayern München rajongó vagyok. :D Csak egy El Classico-n inkább Real Madrid, mintsem Barcelona.
Az derék. Régen mikor még néztem focit, én is Bayern szurkoló voltam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 22. 16:27

Hát, nem tudom. Én nem nagyon szeretem a focit. Nem tudom, hogy mások miért szeretik ennyire.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 22. 17:23

Mert a világ legnépszerűbb sportja, mert mindenki ismeri, így bárki tudja játszani, nem kell hozzá más, mint egy labda és a két lábad, szóval bárhol tudod űzni, és akkor is sikeres lehetsz benne, ha béna vagy, mivel csapatjáték. Valamint meg lehet sántítani közben a másikat, bár ez utóbbi csak személyes indok.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 22. 17:50

Nem, ha csapatjáték, akkor sem lehetsz sikeres, mert ha elbaszod a támadást/ védekezést akkor csak egy óriási lebaszást fogsz kapni mindenkitől---> Szóval a Gonzales Tétel alapján:
Egy mellérúgás + labda eladás + kicsi szerencsétlenség + önbizalom hiánya = Mindenki lecsesz = mindenki kiröhög = megszégyenülsz = mindenkinek megmarad a szemében, hogy "jéé ez az a szerencsétlen" = nem lesz párod = nem lesz gyereked = egyedül leszel = depresszió = beteg leszel = meghalsz.

Tanulság: Tanulj meg focizni.
persze a Gonzales tétel csak akkor érvényes, hogyha nem tudsz focizni, de űzni akarod ezt a sportágat.

Na meg le/beleszólogatásokat tartsátok meg magatoknak.
Kuss legyen THALESZ, PITAGORAS, HERODOTOS ÉS A TÖBBI JÓMADÁR
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 11. 22. 19:10

Hát nem tudom, de én is utálom a focit, nem vagyok jó benne és nem is akarok az lenni. még csak nézni se szeretem mert untat és hidegen hagy, sőt a focis játékokat sem szeretem. számomra ez a legundorítóbb sport...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 22. 21:51

Újabb hegyi beszédet igénylő veszekedés a szüleimmel, jee! Ezúttal az iskolai teljesítményem egyre fosabbra fordulása volt a téma. A legfontosabb persze az volt, hogy már két tantárgyból is 4,5-re merek állni. Miután kiélveztem anyám 15 perces szeretetteljes sárgaföldiglehordását, apám is elmondta a véleményét 1 perc alatt, majd feladta, és visszament nézni az ATP Finals-t (imádom ezen tulajdonságáért). Ezután anyám felemelt a sárga földről, majd megint lehordott (most csak 10 percig tartott), viszont ezúttal egy csodálatos RKO-val fejezte be munkáját. Én ezalatt végig a Family Guy legjobb poénjaira gondoltam, ugyanis egyszerűen már nem érdekel, amit mond. Belefáradtam már abba, hogy naponta 3-szor, 4-szer vitatkozunk valamin (vagyis inkább ő leüvölt, én meg lesz@rom), valami kis apróságon, ami mellett szerintem mindenki más elsiklana. Felkapja mindenen a vizet, minden neki nem tetsző aprócska mozdulatomon, arcmimikámon megsértődik, parázik, ha egy 4-est merek hazahozni, és még a végtelenségig sorolhatnám. De pár nappal ezelőtt eldöntöttem, hogy innentől fogva nem fog érdekelni az üvöltözése, a vitáink, stb, hanem a saját kezembe veszem az életemet, és úgy alakítom, ahogy én akarom, és senki más nem fog befolyásolni. Nem fog érdekelni a szüleim szidása, az osztálytársaim kiközösítése, úgy fogom élni az életemet, hogy én akarom, és ebben senki nem fog megállítani. Istenem, csak jöjjön már el a 9. osztály, és mehessek el innen a picsába!
Mellesleg, elnézést, hogy a magánéletemmel szemetelem tele a fórumot, viszont nincsen más hely, ahol kiönthetném a szívem.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 22. 22:33

Rockstar69 írta:
dani.szentgali írta:Tudom, nagyon beteg gondolat, de én az I. és II. világháborúba mennék vissza, ha lehetséges lenne az időutazás. A sok borzalom és tragédia + Trianon ellenére ez a két időszak "tetszik" legjobban a történelemben. Szívesen megnézném a nagy csatákat, de leginkább azoknak a tábornokoknak az életébe és főként stratégiájukba kukkantanék bele, akik emögött a két világot átformáló konfliktus mögött álltak. Már alig várom, hogy töriórán végre vegyük ezt a két grandiózus korszakot (bár a tanárom azt mondta, hogy erre még sajnos várni kell, nem is keveset).
Amúgy én is ezt akartam írni, de mondom biztos betegnek néznek :D De nekem is az a korszak a kedvencem. Mondjk élni nem mennék vissza abba a korszakba, nagyszüleim mesélték milyen volt.
Nem tudom mi lenne borzalmasabb: átélni ezt civilként, vagy katonaként. Egyik "jobb" lehetett, mint a másik... Főleg egy megszállt országban volt mesés az élet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 22. 22:57

DAMN RIGHT ÁRMIN, DAMN FUCKIN RIGHT. Full igazad van, mindenki bekaphatja. Még a szüleid is. Ismerős helyzet, de kitartás. Még néhàny évig el kell türnöd őket, de utána szabad vagy, mint a madár. Sajnos sok szülő tulfilózza ezt az egész jegy ügyet, mert tudat alatt a saját kudarcaira gondolnak, meg a sok gyerekkori vágyra, amit nem teljesítettek, szval midlife crysis a köbön.
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne a jegyek meg a tanulás miatt, jo tanulo vagy meg full ertelmes szval veled vagyok, jard a sajat utad. Peace homie
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 22. 23:37

Ismerős érzés. Velem is hasonló a helyzet, mint Arminhóval, csak nálam nem a jegyek miatt kiabálnak. Amúgy nem értem, hogy a szüleid miért kiabálnak veled azért, mert négyeseket írsz. Elvárják tőled, hogy mindenből ötös legyél? Hát a négyes már nem is jó? :lol: Hidd el, középsuliban te is fogsz rontani egy kicsivel. Biztosan lesznek majd hármasaid, négyeseid, ötöseid, és neadjisten egyeseid vagy ketteseid. Nem értem, hogy miért bántanak téged. A négyes tök jó jegy. Nem értem, hogy miért erőltetik rád, hogy mindenből ötösöket írj. Túl konzervatívak és szigorúak a szüleid. (Bocs, hogy ezt mondom.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 23. 06:02

Drukkoljatok! Dolgozat írás ma. MATEKBŐL (dam daam daaaammmm) :D
Amugy velem is ilyen a helyzet. Ma reggel is nagyba készülődök, hogy egy fél órával hamarabb érjek be a suliba. Tusoltam, ettem, bepakoltam, ágyat vetettem (meg kéne már öntöznöm..) eközben anyum feljött nagy komásan, köszöntem neki, Ő csak bólogatott 3s nyögött valami érthetetlenet.. Mindegy is. Én fogtam neki elrakni a ruháim amiket az este ledobtam ide-(Y)oda. Épp a végén járok, pár zokni meg boxert felraktam a polcra mondván magamban, hogy majd a végén azokat elrakom. Erre jön anyám (erre persze egyből felébred.)
- ÁDÁM MI A FASZT KERESNEK OTT AZOK? NEKEM NEHOGY OTT MERÉSZELD HAGYNI!
De természetesen tudta jól, hogy el fogom azokat majd rakni, csak persze minden kis semmiség miatt le kell baszni. Mert ez neki öröm
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 23. 07:21

Veled vagyok Gonzi, küldöm a pozitív energiákat :D Elég gáz, hogy sokan osztozunk hasonló problémán. Ebből látszik nem mi, hanem a szüleink generációja van egy kissé elcseszve :P Szerintem is csak élvezik a csesztetést, mivel más nagyobb haszna nincs különösebben. Kell valami, amin levezessék a csalódásokat meg a sok feszültséget.(*mély pszichológia*) Meg az is kicsit cinkes, hogy mindig nekik van igazuk, akkor is, amikor nem, meg még sorolhatnám. Nembaj, én már tudom milyen szülő NEM leszek :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Válasz küldése