OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 27. 13:48

Tudom. Olvastam mindkettejük hozzászólásait.
Le is mentettem ezt a képet...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 01. 27. 18:36

csinálok én király képet csak szój.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 27. 19:41

Keses úr tényleg nagyon érti a dolgát.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 28. 08:50

Teljesen jó így. :) Esetleg, ha tudsz belőle gif-et csinálni... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 01. 28. 17:02

Kihívás elfogadva.

Kép

Sajnos gifekben nagyon gyenge vagyok. Egyszer majd megtanulom a photoshop-ot, és azzal talán képes leszek jó gifeket csinálni. Addig élvezzétek ezt a valamit. A lényeg az, hogy én élveztem a készítési folyamatot, nem pedig a kész termék. :D
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 28. 17:54

De aranyos. :D Az a baj, maga a gif "egészében" nem tetszik. Valami fegyverrel nem tudnád ugyanezt megcsinálni? Csak hogy "GTA-sabb" legyen... :D Persze, a fű sem áll messze a GTA-tól, de én elsősorban az öldöklésre gondolok mindig. (+ hozzám ez az avatar sajnos nem nagyon passzol)
Bocsi és kösziiiii! :D

Szerintem jó lett, nekem tetszik. Örülnék, ha ennyire képes lennék! :)

De am lementettem. Ha nem tudod megcsinálni, akkor is lecserélem. ;)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 01. 28. 18:01

Igazából gondoltam, hogy nem lesz a stílusod. Nem is azért csináltam, hogy kirakd, csak volt egy ötletem, és fun ilyeneket készíteni. Ma már nem állok neki, de a napokban kitalálok valamit, ami hűbb a profilképedhez.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 28. 18:09

Jaaa, értelek.

Ügyi vagy! ;)

Köszi! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 28. 18:51

XD Fasza lett. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 01. 15:39

Szerintetek érettségizzek le infóból? Az elmúlt 1,5 évben úgy tanultunk, hogy abból is érettségizni fogunk, erre ma az orrom alá dugtak egy nyilatkozatot, hogy nem kell érettségiznem belőle, mert van szakmám. Kaptam 1 nap gondolkodási időt...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 01. 15:46

Hát, szerintem könnyű. (mondjuk én mindig is jó infós voltam.. emelt infón gondolkodtam, de aztán végül hagytam..)
Te évek óta admin vagy az oldalon -ahol azért legalább szöveget szerkeszteni és weblapot szerkeszteni tudni kell. :D Ergo az office progamcsomag 7-8 alapprogija közül kettőt már biztosan jól ismersz.
Ha másfél évig érettségire készültél és a tanár sem volt sz*r, akkor bizonyára valamelyest megy az excel és az access is. A powerpointhoz meg a"nem infósok" is szoktak érteni. :)

A szóbeli szerintem száraz.. Én előrehozottan csináltam az érettségit, így csak azt kellett egy időben tanulnom. De lehet neked jobban rááll az agyad.

+ én azért is megcsináltam, mert a 21. században nem tudhatod, az infó érettségi hova lesz még jó. Lehet majd a későbbiekben kell valahova. Ha meg nincs, utólag már nehéz letenni, mert valljuk be: kimegyünk a rutinból a legtöbben. (Legalábbis nem tudjuk a dolgokat a későbbiekben olyan pedánsan, mint akkor ott tudjuk. Ez alól persze kivétel az, amikor ezzel foglalkozik az ember..) Talán ez egy jó alkalom arra, hogy letedd. De ahogy te érzed.

Megj: Bár azt el kell mondanom, hogy amikor 3 éve csináltam ebből az érettségit, akkor több emelt szintű feladatot is beraktak, (nagyon szigorú megoldókulccsal) így csúsztam le az ötösről. :( Nagyon bánt a mai napig, de nem tudok vele mit csinálni. Az egész ország fel volt háborodva...


Szóval, ilyenre lehet számítani, de ha csak arra mész, hogy meglegyen, akkor neked úgy gondolom, simán meglesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 01. 17:00

Rockstar69 írta:Szerintetek érettségizzek le infóból? Az elmúlt 1,5 évben úgy tanultunk, hogy abból is érettségizni fogunk, erre ma az orrom alá dugtak egy nyilatkozatot, hogy nem kell érettségiznem belőle, mert van szakmám. Kaptam 1 nap gondolkodási időt...
Hát... először is jófejek, hogy most jöttek rá, hogy a szakmásoknak természetesen az ötödik választott tantárgy nem kötelező, hiszen nekik már szakmájuk van. Ezt nálunk már szerencsére egy jó ideje elmondták, így akiknek van szakmája, azoknak csak 4 tárgyból kell érettségiznie. Szerintem egyébként érdemes lenne megcsinálnod, ha jól megy az infó és ha szeretnél a jövőben kezdeni valamit az egyre fontosabb és jelentősebb informatikával, meg ha majd valamikor a jövőben szeretnél továbbtanulni. Ha nem akarsz továbbtanulni és az infó nem nyűgöz le annyira, akkor mondjuk használd ki a lehetőséget, mert azért az nagy ajándék lehet, ha csak 4 tárgyból kell érettségi vizsgát tenni. De az az igazság, hogy ezt csak te tudod eldönteni, ne mi mondjuk meg... :D Döntsd el, hogy akarsz-e vagy sem, aztán kész. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 01. 17:28

Én is így gondolom, hogy sok veszteni valóm nincs. 5-ös vagyok infóból, a legrosszabb esetben is összetudnék szedni egy kettest szerintem. Sose lehet tudni mikor jön jól, ha már van rá lehetőség érdemes megcsinálni. Szóval valószínű, hogy inkább megcsinálom. Kössz a tanácsokat! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 01. 17:33

Nincs mit. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 01. 18:49

Igen, szerintem is csináld meg. Egyáltalán nem nehéz. Én tavaly négyesre érettségiztem infóból (9 pont kellett volna az ötöshöz). :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése