OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 17. 23:20

Mekkora könyvtár lehet Robi fejében.. :roll: :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 17. 23:28

Köszi, Gonzales. :D Leslie nem olyan régen ment el a Rockstartól, és pont ma volt a születésnapja.
http://happybday.to/Leslie-Benzies
Január 23-án lesz az egyik kedvenc színészemnek, Jack Reynornak a születésnapja. Írni fogok majd neki a fentebb látható oldalon keresztül, hátha visszaír majd - a remény hal meg utoljára. :insecure: :|
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 18. 16:19

NikitaDragovich írta:Köszi, Gonzales. :D Leslie nem olyan régen ment el a Rockstartól, és pont ma volt a születésnapja.
http://happybday.to/Leslie-Benzies
Január 23-án lesz az egyik kedvenc színészemnek, Jack Reynornak a születésnapja. Írni fogok majd neki a fentebb látható oldalon keresztül, hátha visszaír majd - a remény hal meg utoljára. :insecure: :|
Sajnos már nem lesz több szülinapja. Megöltem, és lefényképeztem a hulláját, öreg. ;)
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 18. 17:15

Csak szerintem vagy túl nárcisztikus öreg? vagy pesszimista. Mittudomén'
Lehet, hogy az egész csak irónia/szarkazmus, nem tudom miért csinálod. Ennek ellenére lehet jókat röhögni a hozzászolásaidon, de túlzásba azért ne ess. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 01. 18. 17:46

Gonzales írta:Csak szerintem vagy túl nárcisztikus öreg? vagy pesszimista. Mittudomén'
Lehet, hogy az egész csak irónia/szarkazmus, nem tudom miért csinálod. Ennek ellenére lehet jókat röhögni a hozzászolásaidon, de túlzásba azért ne ess. :lol:
Szerintem, te inkább hallgass, mert mi is eltűrjük a sok hülyeséget amit te írogatsz nap mint nap...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 18. 18:22

Gonzales írta:Csak szerintem vagy túl nárcisztikus öreg? vagy pesszimista. Mittudomén'
Lehet, hogy az egész csak irónia/szarkazmus, nem tudom miért csinálod. Ennek ellenére lehet jókat röhögni a hozzászolásaidon, de túlzásba azért ne ess. :lol:
Ez csak vicc. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 18. 18:26

Gonzales írta:Csak szerintem vagy túl nárcisztikus öreg? vagy pesszimista. Mittudomén'
http://idegen-szavak.hu/n%C3%A1rcisztikus
http://idegen-szavak.hu/pesszimizmus

Ja és kiutalok egy tapsot.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 18. 18:35

kekesi írta:
Gonzales írta:Csak szerintem vagy túl nárcisztikus öreg? vagy pesszimista. Mittudomén'
Lehet, hogy az egész csak irónia/szarkazmus, nem tudom miért csinálod. Ennek ellenére lehet jókat röhögni a hozzászolásaidon, de túlzásba azért ne ess. :lol:
Szerintem, te inkább hallgass, mert mi is eltűrjük a sok hülyeséget amit te írogatsz nap mint nap...

Ohh, ennek hallatára még többet fogok. Kösz, hogy említetted :)
Viking, ne hidd, hogy nem néztem utána. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 01. 18. 18:55

Pedig hiszem.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 18. 19:06

Az volt az első dolgom miután megirtam a kommentet. :) az már egy másik dolog, hogy nem javitottam ki. De akkor se kell kritizálni egymást. Én sem eme célból irtam a fenti hsz-t. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 18. 19:38

Én vagyok az egyetlen, aki a Thelostduck helyett mindig Thunderstruck-ot olvas?
Tequi-La-La írta:Amúgy mesélj Ármin, mi volt? :D
A matekot úgy elcsesztem, ahogy csak lehet, a magyar se lett jó. Szóval ha bármilyen csoda folytán bekerülnék a kecskeméti gimibe, hálát adok az égnek.

Szerk.: nem idéztem képet. Bocsi. :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 18. 20:17

Thelostduck: Köszi, megtisztelő, hogy nézegetted a Snapmaticos képeimet. :D Mellesleg jót röhögtem a kommenteden. :lol: :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 01. 18. 22:16

Arminho írta:Én vagyok az egyetlen, aki a Thelostduck helyett mindig Thunderstruck-ot olvas?
Tequi-La-La írta:Amúgy mesélj Ármin, mi volt? :D
A matekot úgy elcsesztem, ahogy csak lehet, a magyar se lett jó. Szóval ha bármilyen csoda folytán bekerülnék a kecskeméti gimibe, hálát adok az égnek.

Szerk.: nem idéztem képet. Bocsi. :D
:D most Pepe megharagudott.

A matekot én is úgy elbasztam, hogy nagyon. Tisztára összeszartam magam, nem értettem, hogy mi van leírva, minden teljesen összefolyt. Aztán otthon megnéztem és hát majdnem elsírtam magam, hogy milyen egyszerűeknél szartam be. 30 pont, ha szerencsém van.

A magyar nekem jó lett, nem okozott különösebb gondot, 45-nél rosszabra nem számítok. Bár volt néhány faszság, szerintem a tömpét a 90% azt se tudta, eszik-e, vagy isszák. :D

Annyi szerencsénk van, hogy a matekot relatíve sokan elrontották, szóval szerintem idén alacsonyabbak lesznek a ponthatárok. Szóval egy jó szóbelivel még lehed esélyed/esélyünk.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 01. 18. 22:36

Arminho írta: A matekot úgy elcsesztem, ahogy csak lehet, a magyar se lett jó. Szóval ha bármilyen csoda folytán bekerülnék a kecskeméti gimibe, hálát adok az égnek.

Szerk.: nem idéztem képet. Bocsi. :D
Végül hova is jelentkeztél? Katona?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 19. 07:14

A Református Gimnázium maradt.
Well look who's back

Válasz küldése