OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 02. 11:47

Utólag is Isten Éltessen Gonzales! :D Ha minden igaz idén karácsonykor veszek egyéves PS Plus-t és végre tudunk majd multizni. :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 02. 19:32

Csodásabb szülinapi ajándékot képzelni sem tudok. Köszi Dani ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 11. 02. 22:24

Utólag is boldog születésnapot.
YUNG $LICK UNIVERSAL írta:
Az eredeti sem egy sekszpír, de hogy ezt így lefordították, még butábbnak tűnik. Nagyon sok nehezen lefordítható "finomság" és szleng van benne, ami itt simán elveszett. A legendás "Now she want's f with my crew"- t pedig lefordították "Nem bszik a csapatommal"-ra. Szép volt.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 02. 22:50

Láttátok a Razer által bejelentett és fejlesztett új, kifejezetten nekünk, vagyis gamereknek készülő bivalyerős androidos gamer okostelefonját? Ha nem, akkor érdemes megnézni, mert elég brutál lesz...: https://www.youtube.com/watch?v=LzC_kkbFTHQ , https://www.youtube.com/watch?v=hKz1d8dnOWs

Itt van róla egy rövid mobilarenás hír is, amiben kicsit részletezik a specifikációt:
https://mobilarena.hu/hir/bemutatkozott ... phone.html

Mondjuk azt ne kérdezzétek, hogy minek egy telefonba 8 GB RAM... :D Bár ha jobban belegondolunk, akkor azért elképzelhető, hogy hamarosan komolyabb eresztések is jönnek majd okostelefonokra, komolyabb gamek képében. Annak idején egy hír alatti hozzászólásomban azt írtam, hogy az oké, hogy egy GTA San Andreas-t el tud vinni egy mai okostelefon, de a GTAIV 2018-ban esedékes tízéves jubileumára még nem lesz olyan készülék, ami egy felújított, vagy akár telefonra igazított GTAIV-t el tudna vinni. Úgy látszik, a Razer most megcáfol, ha jobban megnézitek ennek a telónak a specifikációit nem kizárt, hogy ezen elfutna egy androidra optimalizált GTAIV.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 03. 07:41

dani.szentgali írta:Láttátok a Razer által bejelentett és fejlesztett új, kifejezetten nekünk, vagyis gamereknek készülő bivalyerős androidos gamer okostelefonját? Ha nem, akkor érdemes megnézni, mert elég brutál lesz...: https://www.youtube.com/watch?v=LzC_kkbFTHQ , https://www.youtube.com/watch?v=hKz1d8dnOWs

Itt van róla egy rövid mobilarenás hír is, amiben kicsit részletezik a specifikációt:
https://mobilarena.hu/hir/bemutatkozott ... phone.html

Mondjuk azt ne kérdezzétek, hogy minek egy telefonba 8 GB RAM... :D Bár ha jobban belegondolunk, akkor azért elképzelhető, hogy hamarosan komolyabb eresztések is jönnek majd okostelefonokra, komolyabb gamek képében. Annak idején egy hír alatti hozzászólásomban azt írtam, hogy az oké, hogy egy GTA San Andreas-t el tud vinni egy mai okostelefon, de a GTAIV 2018-ban esedékes tízéves jubileumára még nem lesz olyan készülék, ami egy felújított, vagy akár telefonra igazított GTAIV-t el tudna vinni. Úgy látszik, a Razer most megcáfol, ha jobban megnézitek ennek a telónak a specifikációit nem kizárt, hogy ezen elfutna egy androidra optimalizált GTAIV.
Engem nem igazán hoz lázba. A telefon nem játékra való, nem lehet rajta normálisan játszani komplexebb játékokat. Ráadásul a Razer-t ismerve rendesen túl lesz árazva.
NikitaDragovich írta:Boldog születésnapot, Gonzales! :D :D :D Kép Kép Kép Kép Kép
Mellőzhetnéd az ilyen hangulatjelek beszúrását. Akárhányszor belépek ebbe a topikba kiírja, hogy probléma van az oldallal.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 03. 14:02

Igen? Ezt nem tudtam. :o :shock: :S Rendben, legközelebb akkor nem teszek ki ilyen hangulatjeleket. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 03. 15:15

Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de elég gyanús, hogy csak itt írja ki. Lehet csak a Yodás smileyval van baj, ahogy nézem csak azt nem használtad eddig.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 03. 19:46

Ezentúl akkor nem lesz több Yodás smiley. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 04. 08:49

Igazából nem nagy gáz, csak kapok egy ilyen üzenetet, mikor belépek ide.

De most jut eszembe, hogy ez a böngésző szeret "vaklármázni", szóval ne foglalkozz vele. :D Használd nyugodtan.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 04. 14:38

Rendben. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2017. 11. 05. 16:41

Sziasztok, skacok! :) Mit szólnátok ahhoz ha azt mondanám visszatértem? (Ismét)
Rengeteg dolgom volt/van az utóbbi időben, és főleg gamelni alig van idő, de hiányzik azért időnként ez a közösség. Azt gondoltam, hogy ha nem is rendszeresen, de amikor csak lehet, fel-felnéznék a fórumra hozzátok.
Remélem mindenki megvan és az elmúlt közel 2 évben sok jó dolog történt veletek! :)
Béke :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 17:35

Üdv.

Nekem csak a neved dereng, de ha visszaolvasnék a 15'-ös kommentek között, biztos leesne konkrétabban is, hogy ki vagy. Az utóbbi néhány évben túl sok embert ismertem meg, szóval ezt közelebbi ismerősökkel is eljátszom, ne vedd magadra.... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2017. 11. 05. 18:13

Pedig az elsők között voltam anno akik örültek a te visszatérésednek is! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 05. 19:51

Üdv újra köreinkben drága Stan98! :D Örülök, hogy újra itt vagy! ;) :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 05. 20:19

Jó látni téged Gábor !
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése