OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 11. 21:10

3 olimpiai aranyérmem van abból a sportágból.
Örülök, hogy egy kicsi életet vittem ma este a fórumba. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kiskrisz1234
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. 11. 08. 19:41

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: kiskrisz1234 » 2015. 11. 11. 21:15

TANÍTS MESTER!! :D
,, Nothing is true, everything is permited'' -Assassin motto

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 11. 22:58

Az én *khm* kézgyakorlataimról inkább ne is beszéljünk :P
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 11. 23:03

kiskrisz1234 írta:Amúgy van valaki aki judozik?? Vagy csak én vagyok az egyetlen a fórumon aki judozi. (Tudom fura kérdés :D )
Én kb 12 éve judóztam. Egyszer egy versenyen 2. lettem a háromból. Utána nem sokkal ott is hagytam, úgy gondoltam jobb a csúcson abbahagyni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 12. 07:48

Tequi-La-La írta:Az én *khm* kézgyakorlataimról inkább ne is beszéljünk :P
Abba nem hinném, hogy csak te vagy jó. :P :lol: :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 12. 15:11

Arminho írta: Nem írtál? Hogyhogy?
Nekem sem kellett írnom felvételit 2-3 évvel ezelőtt. :P Nem minden iskolában kell. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 12. 15:50

Arminho írta:
Luszie írta:Én nem írtam. :D
Nem írtál? Hogyhogy?
Abban a suliban tanultam tovább, ahova eredetileg is jártam, és oda nem kértek felvételit. (Asszem pont abban az évben törölték el, amikor 8.-os voltam.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 12. 17:38

Luszie írta:Töri és angol.

Törit nem vettem fel sosem emelt szinten. Volt belőle fakultáció, de igazából nem amiatt lett jó az érettségim, mivel azon eléggé általános dolgokat vettünk..

Angolt meg utolsó évben "vettem fel" szintúgy. Bár nyelvi tagozatra jártam, szóval fogalmazhatunk úgy, hogy tulajdonképpen 5 évig erre készítettek.. de ez nem igaz, mert gyengébb suliba jártam, ráadásul igazgatóváltás is volt, és az új igazgató nem foglalkozik/foglalkozott az oktatás színvonalával.. így jócskán pórul jártunk. Azért így sem lett rossz az érettségim, csak angol lehetett volna jobb is.
Aha.

Ezek szerint töriből középszintű érettségid volt eredetileg, csak mivel az "könnyen" megvolt, ezért utána másik suliban letetted az emelt szintűt is? Bocs, hogy itt értetlenkedek, csak most kicsit szétszórt vagyok. :shock: :$

Micsoda véletlen, én is nyelvi előkészítős voltam és én is jövőre (utolsó középiskolás tanévemben) szeretném felvenni emelt szinten az angolt. Töriből szerintem nem megyek fakultációra, sem pedig emelt szintre, mert bár imádom és jó is vagyok belőle, nem tudom mihez kezdenék vele mert én veled ellentétben nem készülök tanári pályára.
Amúgy ahogy látom, van itt még néhány hasonlóság kettőnk közt. :D Én is egy gyengébb suliba járok, ahol sem az igazgató, sem pedig a tanárok nem foglalkoznak eléggé az oktatás színvonalával. Szóval valószínűleg én is sokat fogok szívni. Bár azért bízom benne, hogy önszorgalommal azért én is eljutok majd egy magasabb szintre, mint te. :) Azt mondjuk még speciel nem tudom, pontosan hová akarok majd menni, de a Metropolitán fősuli elég ígéretesnek tűnik... mondjuk addig még meg kell tanulnom a matekot, hogy valamilyen csoda folytán átmenjek az értettségin. :D

Megjegyzés: Amúgy köszi, hogy bejelöltél Facebookon, remélem, azért nem volt nehéz megtalálni GTAV-ös borítóképpel. :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 12. 17:53

Tequi-La-La írta:Az én *khm* kézgyakorlataimról inkább ne is beszéljünk :P
Gondolom itt arra gondolsz, hogy napi rendszereséggel szoktál verseket költeni, nemde? :P :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 12. 18:58

dani.szentgali írta: Aha.

Ezek szerint töriből középszintű érettségid volt eredetileg, csak mivel az "könnyen" megvolt, ezért utána másik suliban letetted az emelt szintűt is? Bocs, hogy itt értetlenkedek, csak most kicsit szétszórt vagyok. :shock: :$

Micsoda véletlen, én is nyelvi előkészítős voltam és én is jövőre (utolsó középiskolás tanévemben) szeretném felvenni emelt szinten az angolt. Töriből szerintem nem megyek fakultációra, sem pedig emelt szintre, mert bár imádom és jó is vagyok belőle, nem tudom mihez kezdenék vele mert én veled ellentétben nem készülök tanári pályára.
Amúgy ahogy látom, van itt még néhány hasonlóság kettőnk közt. :D Én is egy gyengébb suliba járok, ahol sem az igazgató, sem pedig a tanárok nem foglalkoznak eléggé az oktatás színvonalával. Szóval valószínűleg én is sokat fogok szívni. Bár azért bízom benne, hogy önszorgalommal azért én is eljutok majd egy magasabb szintre, mint te. :) Azt mondjuk még speciel nem tudom, pontosan hová akarok majd menni, de a Metropolitán fősuli elég ígéretesnek tűnik... mondjuk addig még meg kell tanulnom a matekot, hogy valamilyen csoda folytán átmenjek az értettségin. :D

Megjegyzés: Amúgy köszi, hogy bejelöltél Facebookon, remélem, azért nem volt nehéz megtalálni GTAV-ös borítóképpel. :D :P
Nem. Töriből butaság előrehozottat tenni, ha az iskola nem tanítja emelt óraszámban.. mert az a -1 év az előrehozott esetében egy ilyen jellegű érettségi tantárgynál erősen meglátszana. (mármint tudás hiányának tekintetében) Angollal viszont így volt.

Néha én is meggondolom, hogy megérte-e ide jelentkezni. Eléggé sanyarú helyzetük van manapság.. De majd meglátjuk. Ha nem válna be, akkor szerencsére diploma miatt még mindig több lehetőség lesz nyitva előttem, mintha csak érettségim lenne.
A veterán tanárok egyébként szinvonalasan tanítottak, csak az új vezetőség által felvett egyedek voltak olyanok, amilyenek... és belőlük volt az idő elteltével egyre több. Na mindegy.. Amúgy szerettem azt az iskolát, csak már bánom, hogy ott maradtam, és nem mentem inkább máshova. Akkor több lehetőség nyílt volna meg előttem gimisként, és most könnyebb dolgom lehetne. Bár jó eszemnek köszönhetően azért sok embert felülmúlok -attól függetlenül, hogy ők meg erősebb suliból jöttek. Szóval áldom a jó eszemet.

Hát igen. Eléggé nagy segítség volt a borítóképed.

Na, megyek is vissza tanulni. Csak felnéztem, történt-e itt valami. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 12. 19:02

NikitaDragovich írta:Nekem sem kellett írnom felvételit 2-3 évvel ezelőtt. :P Nem minden iskolában kell. ;)
Igen, de a Katona Józsefbe tudomásom szerint kell.
Luszie írta:Abban a suliban tanultam tovább, ahova eredetileg is jártam, és oda nem kértek felvételit. (Asszem pont abban az évben törölték el, amikor 8.-os voltam.)
Ja, értem.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 12. 19:14

Oda biztos kell. Nem vesznek fel akárkit.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 12. 19:15

Jah, ha valaki hatosztályos gimnáziumi képzésre jelentkezik, akkor az olyan, mintha hatodik óta abba az iskolába járna (ami egyébként így is van), így nem kell felvételiznie (persze csak abban az esetben, ha marad a hatosztályos gimiben). Sajnos én egy szimpla általános iskolába jártam (ráadásul azok közül is az egyik leggyengébbe), így nekem nemcsak hogy meg kellett írnom anno azt a szaros felvételit, még ráadásként jól el is rontottam, így egy elég alacsony színvonalú informatikai szakközépiskolába vettek csak fel. :( Na de mindegy, a saját sztorim most nem érdekes, a lényeg az, hogy nem feltétlenül kell felvételizni általános iskolából a középiskolába való bekerüléshez, de az én ismereteim szerint ez csak úgy lehetséges, csak úgy úszható meg a központi felvételi megírása, ha valaki eleve egy hatosztályos középiskolába jelentkezett. Amúgy az ilyen embereknek a legjobb. A központi felvételi nagyon sok mindent el tud rontani a továbbtanulással kapcsolatban. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 12. 19:16

Nem. Van olyan suli ami elvből nem kér.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 12. 19:20

Luszie írta:Nem. Van olyan suli ami elvből nem kér.

Aha. Igazából ha úgy vesszük, akkor az enyém sem "kért" központi felvételit. Vagyis igazából csak az volt fontos, hogy megírtad-e vagy sem. Az eredményt szinte egyáltalán nem nézték, csak az általános iskolai osztályzatokat + a szóbeli felvételi beszélgetésen való kommunikációkészséget, meg igazából a tanulók személyiségét. Asszem valahogy így volt. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése