Az új generációs konzolok

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Válasz küldése
Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 06. 20. 08:55

Ezzel eléggé megkéstek szerintem.
Keep up , motherfucker ! - Ryder

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 06. 20. 09:36

nagyon remélem azért a gta v kijön új generációra is majd egy egy év múlva addig tudnék gyűjteni ps4re és magára a játékra is de természetesen xbox 360ra is megveszem de azért milyen durva grafikája lenne PS4-en. :O

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 20. 20:52

Na becsokizott a gatyába az M$! :D :D Rájöttek, hogy a "minden szarért fizethetnek a játékosok" marketingjük és a játékosok szinte már-már terrorizálása a sok lehúzással nem egy olyan dolog, amit büntetlenül megúszhatnak. A régiókorlátozás mellett már csak azt kéne megváltoztatniuk, hogy minden országban egyszerre jelenjen meg a gép és hogy ne legyen az előddel szemben fizetős a multija. Bár tartok tőle, hogy ezt nem fogják meglépni, pedig ha megtennék, akkor a Sony a "fagyi visszanyal" tipikus helyzetében lenne, mert ha jól tudom, a PS4-nek már fizetős lesz a netje és nem csak a plusz szolgáltatások, mint most a PS3-nál, hanem az X360-hoz hasonlóan a multi is fizetős lesz (javítsatok ki, ha félreértettem). De ezt szerintem nem fogja az M$ meglépni, a multi ugyanúgy fizetős lesz, mint az elődnél és mint a rivális PS4-nél.
Ettől függetlenül ne értsetek félre, egyáltalán nem vagyok elájulva és nem fogok a mai naptól M$ meg Xbox One pólókban ajnározni ezekért az infókért, mert mint korábban leírtam, az ingyenes offline játék, a Kinect nélküli kapcsolat, a játékok cserélése mindenféle plusz költség nélkül, ezek olyan dolgok, amiket az ember minimum elvár. Bár így talán már kijelenthető, hogy a One-nak van keresnivalója a PS4 mellett mint rivális, bár szerintem ezt a harcot is a Sony fogja megnyerni az exkluzívokkal, de engem különösebben nem izgat még egyik új konzol sem, majd pár év múlva, ha jelentős grafikájú és játékélményű játékokat fognak készíteni rájuk, akkor talán érdekelnek majd, de addig maradok ennél a generációnál.
MOB662 írta:nagyon remélem azért a gta v kijön új generációra is majd egy egy év múlva addig tudnék gyűjteni ps4re és magára a játékra is de természetesen xbox 360ra is megveszem de azért milyen durva grafikája lenne PS4-en. :O
Szerintem nem lesz látványosan szebb grafikája a játéknak a nextgeneken, én annyi különbséget tudnék elképzelni látvány terén, hogy jobban fog futni a játék. Nem szebb grafikával, hanem jobban, tehát amíg a mostani konzolokon lehet (több mint valószínű), hogy laggolni meg framelni fog a játék több helyen is ezerrel, addig az új konzolokon sokkal simábban és hibák, akadások meg framerate gondok nélkül fog futni. Bár nem tudom, miért írtam ezt úgy, mintha a GTAV 100%-ig megjelenne 1 éven belül a nextgenekre, mert az eddig tudottak alapján sokkal valószínűbb egy 10th Year Anniversary megjelenés, mint egy 1, 2, 3, 4 éven belüli megjelenés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 20. 21:20

Ha a GTAV (remélhetőleg) megjelenik next-genre tuti nem feljavított grafikájú lesz. És még az akadás nélküliséget sem garantálom, mert nem tudom, hogy hogyan oldották ezt meg, de nekem néhány sorozatos robbanásnál a GTA III belaggolt PS3-on!

Ezzel a Mikrosütő annyit tett meg, hogy nem bukik el a konzoluk. Ahogy egyszer korábban említettem, hogy ha nem tesz valamit gyorsan a MS, akkor ez lesz az utolsó XBOX. Tett valamit, megmentette magát, de a Kinect nélkül még mindig nem létezik Egy, és még így se az igazi a dolog. PS4 FTW!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 20. 21:32

Kiscserko írta:Ha a GTAV (remélhetőleg) megjelenik next-genre tuti nem feljavított grafikájú lesz. És még az akadás nélküliséget sem garantálom, mert nem tudom, hogy hogyan oldották ezt meg, de nekem néhány sorozatos robbanásnál a GTA III belaggolt PS3-on!
Micsoda?! Belaggol a sorozatos robbanásoknál a GTA III PS3-mon?! :shock: :S :o Mondjuk ez szerintem inkább a R*-t minősíti mintsem a PS3-mat, mert valószínűleg szinte semmit nem csiszoltak/változtattak a PS2-es verzión, egyszerűen átportolták elég gyorsan, kihasználva a PS3 portolásra alkalmas rendszerét és utána szartak az egészre.

Hát ha a nextgeneken is (ha egyáltalán megjelenik) pont olyan laggosan és semmivel sem jobb grafikával fog futni a GTAV (és az összes mostani konzolról nextgenre portolt játék), akkor így már duplán csak akkor éri meg majd megvenni (számomra) bármelyik új konzolt is, ha azok ára 50k alatt lesz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 20. 21:38

Igen, ez a portolást minősíti. Szép is lenne, ha egy olyan konzol, ami gyönyörűen viszi a IV-et, az jól kihasználva laggolna a III-nál. Nem is igazán értem, hogy lehetséges ez. Végülis elérték, hogy ugyanaz az élmény legyen, mint PS2-őn. Minden bugjával és laggjával :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 20. 21:41

Nekem is laggol a III a Vice City meg az SA is PS3-on. A Vice City még a motoros versenyen is belaggolt, mikor nem történt semmi
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 20. 22:17

Egy kis illusztrációs videó, ami összefoglalja a next-gen harcot :D

LINK
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Az új generációs konzolok

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 21. 09:16

dani.szentgali írta:A régiókorlátozás mellett már csak azt kéne megváltoztatniuk, hogy minden országban egyszerre jelenjen meg a gép
Nem akarom védeni az Xboxot, de ezt a régiókorlátozás nem nagy dolog szerintem. Magyarországon meg érthető, hogy később adják ki, mert itt úgysem vennék sokan az ára miatt

Válasz küldése