Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 18. 21:33

Én most visszatértem a Gyilkos Elmékhez. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 11. 18. 22:15

Hát a Dexter még sem túlzottan az én műfajom.. :D
Kipróbálom a Narcos-t.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 19. 15:41

A Dexter nekem sem tetszett sohasem. Egy vagy két részt láttam még pár éve, de egyáltalán nem nyűgözött le. Sőt, igazából még az érdeklődésemet sem keltette fel semmilyen szinten. :D Nem tudom, hogy miért, de egy kicsit sem tetszett és egyáltalán nem tudott megfogni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 10. 10:57

Elkezdtem a Trónok Harcát. Nagyon tetszik! :D
Eddig Breaking Bad, Sons of Anarchy, Walking Dead, Supernatural és most meg a Trónok harcát kezdtem el nézni. Az első kettőt már befejeztem. Walking Deadnél várom az új részeket, a hetedik rész csodásan sikerült. Jeffrey Dean Morgan játéka fergeteges. :D
A Sons of Anarchy-ról nem is beszélve... a finálé.. Ütős. De nagyon.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 12. 10:34

Walking dead-be én is belekezdek. de csak mert meghalt Glenn, és ez nagyon érzékenyen érintett XD A sorozat viszont eléggé szappanopera jellegű + időigényes ...+ engem eléggé szétterorizálnak egyes szereplők :D úgyhogy karácsonytól a képregénybe kezdek bele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 12. 10:57

"A közönség kedvenceit soha nem ölik meg.." Jon Snow és Glenn ezt meg is cáfolta. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2016. 12. 12. 17:55-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 12. 12:45

Jó, de Jon-t visszahozták. Főleg amilyen csavart most beleraktak az uccsó részbe.... :D Meg is érte visszahozni. Bár van egy érzésem, hogy a finálé előtt még meghal.
A walking dead világa ilyen téren nem természetfeletti. Szóval Glenn-t már tuti nem látjuk viszont... Kár... :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 02. 14:01

Instagramtól elkezdve, egészen a szobatársaim meg a testvérem szájáig, minden honnan csak Got spoilereket hallok.. :(
Testvérem mind a sorozatot, mind a könyveket végigolvasta/nézte, és még annó mikor az első évad végénél tartottam, a kilencedik rész elején Ned szerepelt, tesóm odajön, ő is nézi, erre majd rávágja, hogy "Jéé ez még él?" Én meg csak... hát igen :D
'Lucille' drága kommentjét is nem tudtam megállni, hogy ne nézzem meg. :lol:
Na, de viszont ettől a képtől mindig a földön fetrengek. :D :D
Kép
U.i.: Daario a kedvenc karakterem.. remélem ez így is marad. Azt mondják, hogy ne nagyon legyen kedvenc karaktered, mert hamar eltávozhat.. Pl, Robb-ot meg Renly-t is nagyon bírtam. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 02. 16:41

Hát, a Got-ban lassan jön a finálé, szóval lassan lehet, hogy Daario-nak is annyi.

Az én favoritom Cersei... :D De ő tuti meghal. (A jóslat alapján.) Nem baj, attól ő marad a favorit... (Második kedvenc: Arya..bár ő kicsit kifordul magából a 6. évadra.)

De persze volt több nagyon szimpi szereplő is, csak legtöbbjük már nem él.
Aki él, és azért szimpi: Tormun, Brienne. Jaime, stb.. Igazából a legtöbb karakter szerethető valamiért. Kevés olyan karakter van, akit egyértelműen utálok.

Elég sokáig pl utáltam Sansa-t, mert "kényeskedett", meg eléggé nem látta a dolgokat tisztán, illetve önző volt, és nem állt a saját lábára. Aztán ez megváltozott....
Az ellenkezője történt meg Tywin-nal, akit az elején bírtam, de a későbbiekben nagyon utálatos lesz számomra.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 14. 19:49

Ne felejtsd, még csak az ötödik évad utolsó epizódjánál tartok. Óvatosan a szavakkal.. :D majd a hétvégén azt is befejezem. Aztán meg hadd jöjjön a hatodik évad. Szuper lesz, már érzem. :lol:
Apropó, épp megnéztem a nagy visszatérő Walking Dead-et, ez a rész teljesen más volt mint a többi. Sokkal nagyobb volt az intenzitás, tényleg ideges lettem egy adott jelenetnél, mert nem tudtam, hogy mi következik. Csak persze ez Walking Dead... hát, itt.. nem (mindig) ölik meg a kedvenc karaktereid. :D ezért is tudtam, hogy épp egy badass rész következik, nem pedig egy elhalálozás.. :D nem mint a Trónok Harcánál. Az teljesen más kategóriába sorolható. Mondok egy példát, ugyebár Walking Deadben háborúba készülnek Rick-ék, és mindenki tudja, hogy Negan lesz a vesztes. Ez így van rendjén. Viszont a Trónok Harcában, (vegyük azt a kategóriát aki nem olvasta a könyvet) hohoho, amikor Robb háborúzott, sokan arra vártak, hogy megnyerje a háborút, megölje Joffrey-t, és megmentse Sansa-t. Ehelyett mi történt? Brutálisan meggyilkolták őt, a feleségét meg az anyját.. váratlanul :D. Szóval épp az ilyen kaliberű fordulatokról lenne szó, ez az amitől egyedi a Trónok Harca. Emiatt érdemes nézni. :roll: Emiatt is fáj sokkal jobban egy spoiler, mint bármilyen más sorozatnál. Na mindegy, nagyon várom az hatodik évad kilencedik részét.. :D aki nézi a Got-ot az tudja, hogy abban a részben történnek a szörnyűségek. :lol: Hála az égnek, a hetedik évad csak 7 részes lesz. :D
U.i.: Amúgy visszaolvasva Lucille, a kommented. AZT MONDOD HOGY DAARIO-NAK IS HAMAROSAN ANNYI?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 14. 20:11

Meglehet. A Got világában semmi sem biztos.

Én sajnálom, hogy csak 7 részes lesz az uccsó évad.. Az minusz 3 rész... :( Ezzel a fergetes sorozattal meg nem lehet betelni.


Ui:
Én nem vagyok Lucille, és nem is akarok az lenni. :D

Továbbá ha olvasod a képregényt (amit én azóta végigolvastam), akkor azért Negan-nal kapcsolatban lesznek érdekességek. Persze a TWD-s fordulatok sokkal laposabbak és kiszámíthatóbbak, mint a Got esetében (ráadásul a sorozat nagyon eltér a képregénytől, tehát ki tudja, Negan-nel mi lesz)... mindenesetre, ne gondolj mindig a legegyértelműbb megoldásra.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 17. 17:04

Game of thrones season 5: done.
Ezaaaaaaz! Visszatért Benjen!
SÍROK.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 17. 18:46

Gonzales írta: SÍROK.
Hodor?

Én most az 5. évad felénél vagyok. (Másodjára újranézve. Június közepén jön a kövi évad, addig lehet újratolom harmadjára is. -Ha nem találok más jót.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 17. 19:06

Szerintem meg nézzétek meg a True Detective első évadját. Nagyon díp.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 17. 19:35

Úhhh, nem tűnik rossznak. Köszi!
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése