Számítógép

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 03. 30. 13:26

Valaki sürgősen el tudná nekem küldeni e-maiben a Microsoft Power Point 2007 vagy 2010 telepítőjét?? Már csomó oldalon megpróbáltam letölteni,de nem lehet használni,mert hibás a termékkulcs vagy mi. Aki tud segíteni az írjon privátban és megmondom az email címem.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 30. 14:02

Jó, hogy mondod, mit jelent ez a hibás termékkulcs? Én nagyszerűen használom a magam M. Word 2010 -ét, de minden egyes elindításkor (ahogy ez a Power Pointra és az Excelre is igaz) kiírja, hogy nem lehet aktiválni, mert hibás a termékkulcs. Ettől függetlenül megy, meg minden, de zavaró azért.
Guess who's back!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2014. 03. 30. 17:00

Gondolom nem eredeti a Windows-od ezért írja ezt ki folyton. Tudom hogy nem szokás itt a warez, de szedj le hozzá egy aktívatort vagy ha jobban tetszik Crack-et. Szerintem meg is lehet vásárolni. De mivel sürgős...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 27. 20:02

Sziasztok!
Valami hülye bővítmény rátelepült a Gugli Krómomra és sehogy sem tudom eltüntetni. Hiába nyomok az Eltávolításra, minden indításkor ismét ott terem. A nevük (mert 2 van): prIcechope és GoiSave. Engem leginkább a prIcechope idegesít, mert az AdBlock ellenére mindenféle reklámfelületet tesz be az oldalakra, de reklám nincs.
Van valakinek ezekkel tapasztalata? Tudtok segíteni?
Well look who's back

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 10. 28. 06:15

Nekem is van ilyen. a pricceshop. A a lényeg, hogy ne eltávolítsd, hanem az engedélyezést nyomd ki. Nekem bevált. Remélem neked is fog. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 28. 07:20

Korábban már írtam, hogy magáról a gépről is le kell törölni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 28. 09:44

Köszi a segítséget, a probléma megoldódott! :)
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 03. 11:17

Szia mindenki! Az a helyzet, hogy az új gépemre kölcsön kaptam pár régi eredeti dobozos játékot egyik ismerősömtől, hogy telepítsem és játsszak vele. Mivel nem vagyok túl tapasztalt a PC-s játékok terén, ezért nem igazán értem, hogy telepítés után miért kéri mind a három játék esetében az indítást követő betöltés után, hogy rakjam be a játék lemezét, hogy játszhassak? Mert ha elvileg telepítve van és a lemez(ek) összes tartalma fent van a gépen mappákban, akkor elméletileg kutya kötelessége lenne a rendszernek a lemez nélkül elindítania a programot, nem? Szóval megköszönném, ha egy nálam jóval rutinosabb PC játékos el tudná nekem mesélni, hogy mi a probléma, mit csinál(hat)tam rosszul a telepítésnél/után, ami miatt mindegyik játék követeli az indításnál a lemez behelyezését? Mindent úgy csináltam, ahogy a telepítővarázsló kérte, beütöttem a hülye kódokat is, amiket ugyebár minden PC játéknál be kell írni, rajta van minden a gépen, ami kell, maga a konfig magasan a játékok ajánlott gépigénye fölött van, szóval nem tudom mi lehet a gáz. Szóval előre is köszi mindenkinek a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 03. 12:12

Az eredeti játékok kérik a lemezt. Legalábbis régen így volt. Ha nagyon zavar tölthetsz le hozzá crack-et, vagy önthetsz halálos maró savat a meghajtóba. (Bár az utóbbi nem tudom mire lenne jó.)
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 03. 12:31

Okés, köszi a választ! Sejtettem, hogy ez a baj, mert rohadt régi az összes játék (Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Dragon Age: Origins). És ezekhez a játékokhoz tudnál nekem linket küldeni a crackről?? Lehetőleg biztonságosnak mondható weboldalról, nem szeretnék bekapni az új gépemre egy vírust sem...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 03. 12:38

Ehhez a részéhez már nem értek, de biztos jön majd valaki, aki tud egy biztonságos oldalt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 03. 14:21

Rendben, azért köszi! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 17. 12:03

Üdv mindenkinek! :)

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Windows 10-en hol lehet megnézni, hogy milyen videokártya van a gépben? A normál rendszertulajdonságoknál csak a RAM-ot, az oprendszer sajátos adatait, a gépnevet, munkacsoport(oka)t, stb.-t mutatja. Azért kéne, mert rájöttem, hogy most adtam ki 170 ezret egy olyan gépért, amin szinte semmilyen (még 2007-es ősrégi, alacsony gépigényes játékok is lefagynak) játékot nem bír el, és mivel mind az oprendszer, mind a RAM, mind a megfelelő tárhely bőven elég lenne még a legújabb játékok futtatására/tárolására is, ezért csak a videokártyára tudok gondolni, mint esetleges hibaokozó tényező. Ezt leszámítva mondjuk tetszik a gép, de az elég nagy parasztság szerintem, hogy egy 170K-s gépen egyetlen játék sem fut el. Persze ennyi pénzért nyilván nem a legújabb játékok futtatását várom, de hogy a régebbi játékok is lefagynak egy tavalyi (2015-ös) gépen ennyi pénzért(!) az már azért elég meredek. Az ilyen helyzetekben áldom az eget, hogy játékok szempontjából mindig is konzolpárti voltam.

Szerk1: Közben egy YouTube-os videó segítségével rájöttem, hol kell megnézni a videokártyát. Amit találtam, az nem más, mint egy AMD Radeon R5 M330. Mivel nem értek annyira a videokártyákhoz (nem tudom, játékoknál mi számít jónak és mi nem), ezért az a kérdésem lenne, hogy ez a videokártya az oka annak, hogy nem tudok játszani az új gépemen, mert túl gyenge?

Szerk2: Körülnéztem YouTube-on, és ott arra jutottam, hogy az én videokártyám ha nem is egy bivalyerős, minden játékot ultrán is 60 fps-sel futtató überkártya, azért lefagyás nélkül eldöcög rajta még egy Far Cry 4 is magas grafikai beállításokon. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy a videokártya ha nem is egy csúcsminőség, de azért komolyabb gondok nélkül kéne működnie. A RAM is teljesen jó, 8 GB-s, az oprendszer 64 bites, szóval hálás lennék, ha valaki meg tudná mondani nekem, hogy ennek ellenére miért és mi fogy el a gépben, ha hosszabb időre akarok játszani vele?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 22. 15:02

Na, kiderült, hogy használhatatlan a videokártyám. Valaki nem ismer egy olyan helyet, ahol tudok laptopba venni egy erősebb videokártyát? Lehetőleg olyan hely is kéne, ahol nemcsak beszerezhetem, hanem még be is szerelik, mert azt tudom, hogy videokártyát nehéz/bonyolultabb laptopba beszerelni, de azt hallottam, hogy azért nem lehetetlen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Számítógép

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 04. 23. 20:06

Nem lehetetlen, de azt azért derítsd ki, hogy integrált-e, vagy nem. Ha integrált, nincs nagyon mit tenni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése