Xbox

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 07. 11. 10:40

Hát igen, nekem se tetszett először, de hidd el Xboxon ennek van egy varázsa, legalább kitűnő élményt kapsz a pénzedért. :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 11. 10:44

Nekem a legjobban a konzolja tetszik :D ahogy meg lehet markolni :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 11. 11:01

Franklin465 írta:jólvan :D de nekem akkor sem tetszene hogyha havonta kellene tagságit venni :D
Nem feltétlen kell havonta tagságit venni, úgy is meg lehet oldani, hogy 1 éves tagságot veszel. Ez önmagában értelemszerűen drágább, mint egy egyhavi tagság (ha jól tudom, egy éves gold előfizetés X360-ra a legolcsóbb helyen is 9000 Ft), de hosszútávon az egyéves éri meg jobban. Ráadásul ünnepnapokon (pl.: karácsony) a legtöbb játéküzlet olcsóbban és extrákkal megfűszerezve (pl.: plusz két havi tagság, egy teljes játék letöltőkódja stb.) adja az egyéves goldot. Én például amióta Live tag vagyok, mindig karácsonykor veszek magamnak új tagságot, mert akkor a legolcsóbb és akkor jár hozzá extra ajándék (pl.: a tavaly karácsonyi egyéves gold tagságom mellé kaptam plusz két hónapot). Ha az ember okosan osztja be a pénzét és kihasználja az ünnepnapokat, akkor viszonylag olcsón megúszhatja a gold tagságot. A Games with Gold kedvezmény miatt meg már lassan egy éve duplán megéri a gold tagság, bár hozzá kell tenni, hogy legtöbbször nem erőlteti meg magát az M$, sajnos. Bár volt egy-két jónak mondható Games With Gold játék (pl.: Sleeping Dogs, Saints Row 3, Assassin's Creed 2, Dark Souls, Dead Island), sajnos már második hónapja csak a Gotham City Impostors szintű szarokat illetve arcade szarokat adnak ki.

Statisztikailag fogalmam sincs, melyik platformon játszanak a legtöbben multit, igazából csak azt tudom igazolni, hogy COD-dal mindenképp X360-on játszanak a legtöbben, de hogy a többi játéknál mi a helyzet, azt sajnos nem tudom, tehát én nem jelentem ki nyugodt szívvel, hogy X360-on összességében többen multiznak.
Franklin465 írta:Nekem a legjobban a konzolja tetszik :D ahogy meg lehet markolni :D
Nem konzolja, hanem kontrollere. :D A konzol maga a gép. :D És őszintén megmondom, nekem a PS-é szimpatikusabb, kényelmesebb, talán csak annyival, hogy abba nem kell elemet rakni és ezért nincs plusz súlya a PS kontrollernek. Bár ez csak az én véleményem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 11. 11:22

Nekem kb 1-1,5 évig volt boxom, de be kell valljam, utáltam a kontrollerét. A PS kontrollere nálam sokkal bejövősebb. Kényelem szempontjából legalábbis biztosan és itt nem az elosztásra gondolok (azt nagyon nem szerettem, de mások viszont szeretik, úgyhogy ebbe nincs értelme belemenni), hanem amit Dani is említett, hogy beépített aksija van, nem kell külső aksikkal szarakodni (amiket ráadásul elég hamar lemerít, legalábbis nekem a PS3 kontroller vagy 10x több ideig bírja mint anno az x360 kontrollere), valamint iszonyat könnyű maga a kontroller is. Ezt sokan kifogásolják, merthogy milyen jó az x360 kontrollerében, hogy van súlya. Ez nálam mindig is a WTF???!!!négy?! kategória volt..:D Nekem nem tetszett.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 11. 11:43

nekem csak az tetszik benne, hogy olyan "kézhezálló" másképp A Ps kontrollerje nálam a nyerő :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 11. 19:16

Az én kezemhez inkább az xbox kontrollere illik,de semmi bajom a ps dual shock-jával sem,anno egész nap ps1-en nyomtam a Crash Bandicoot-ot,és hát ha ilyen jó egy játék nem nagyon izgat a kontroller. :D

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 11. 21:03

Szasztok!
Van egy olyan gondom, hogy vettem egy új ezüst fejlettebb d paddal rendelkező kontrollert, de nem ismeri fel boxom. Mi lehet a baj? 2009-es kiadású xbox360 tehát még a nagyobb testű.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 11. 21:37

Szerintem először kábelel kell rákötni, legalábbis PS-nél úgy van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 11. 22:35

Vezeték nélkülihez is lehet kábelt venni?
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 12. 07:53

Nem kell kábel.De hogyan próbáltad?Csak simán megnyomtad az x-et mint alapesetben?
Mert akkor az a baj,de ahelyett hogy értelmetlenül elmagyaráznám itt van ez:
http://support.xbox.com/hu-HU/xbox-360/ ... ontrollers

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 12. 08:25

Wanderer írta:Vezeték nélkülihez is lehet kábelt venni?
Ja nem, bocs. Az Xbox kontroller nem akkus.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 12. 08:59

:D Köszönöm szépen a segítséget GTAfan! Csak össze jött a "randi" :) Szóval most már megismerkedtek a felek. :D
És neked is Rockstar! :)
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 12. 10:17

Nagyon szívesen. :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 21. 09:31

Szegény gyerek :lol: :lol: :D
Kép
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 07. 24. 16:54

dani.szentgali írta:
Franklin465 írta:jólvan :D de nekem akkor sem tetszene hogyha havonta kellene tagságit venni :D
Nem feltétlen kell havonta tagságit venni, úgy is meg lehet oldani, hogy 1 éves tagságot veszel. Ez önmagában értelemszerűen drágább, mint egy egyhavi tagság (ha jól tudom, egy éves gold előfizetés X360-ra a legolcsóbb helyen is 9000 Ft), de hosszútávon az egyéves éri meg jobban. Ráadásul ünnepnapokon (pl.: karácsony) a legtöbb játéküzlet olcsóbban és extrákkal megfűszerezve (pl.: plusz két havi tagság, egy teljes játék letöltőkódja stb.) adja az egyéves goldot. Én például amióta Live tag vagyok, mindig karácsonykor veszek magamnak új tagságot, mert akkor a legolcsóbb és akkor jár hozzá extra ajándék (pl.: a tavaly karácsonyi egyéves gold tagságom mellé kaptam plusz két hónapot). Ha az ember okosan osztja be a pénzét és kihasználja az ünnepnapokat, akkor viszonylag olcsón megúszhatja a gold tagságot. A Games with Gold kedvezmény miatt meg már lassan egy éve duplán megéri a gold tagság, bár hozzá kell tenni, hogy legtöbbször nem erőlteti meg magát az M$, sajnos. Bár volt egy-két jónak mondható Games With Gold játék (pl.: Sleeping Dogs, Saints Row 3, Assassin's Creed 2, Dark Souls, Dead Island), sajnos már második hónapja csak a Gotham City Impostors szintű szarokat illetve arcade szarokat adnak ki.

Statisztikailag fogalmam sincs, melyik platformon játszanak a legtöbben multit, igazából csak azt tudom igazolni, hogy COD-dal mindenképp X360-on játszanak a legtöbben, de hogy a többi játéknál mi a helyzet, azt sajnos nem tudom, tehát én nem jelentem ki nyugodt szívvel, hogy X360-on összességében többen multiznak.

Drága barátom nem csak a COD-al hanem kb a legtöbb FPS-el TPS-el sport játékokkal (például FIFA) meg szinte majdnem mindennel (Ugye mert CS:GO meg TF2 PC-n játszanak a legtöbben).Most nem akarom szidni a PS-t de szerintem azért vették a legtöbben PS-t mert FRÍ MULTIPLÉJER.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése