Xbox

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 25. 23:13

Szerintem pedig a Forza sorozat az egyetlen jó Xbox exkluzív cím, illetve a Gears of War széria számomra egy olyan középkategóriás játék, jó is meg nem is (bár nem játszottam azzal sem olyan nagyon sokat). A Halo meg a többi szarság viszont sajnos eléggé felejtős. Alan Wake-kel nem játszottam, de nem is tervezem a kipróbálását, mert nagyon nem az én stílusom (legalábbis az eddig látott videók alapján).

realostew: Azért az ingyenes multiplayer, a gamertag ingyenes cseréje valamint a PSN+ (vagy mi) eléggé csábító extrái, ingyenes játékai is bőven benne vannak a PS3 győzelmében, de tiszta tény, hogy az exkluzívokkal nyerte meg igazán a csatát a Sony konzolja.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 10. 26. 05:45

dani.szentgali írta:Szerintem pedig a Forza sorozat az egyetlen jó Xbox exkluzív cím, illetve a Gears of War széria számomra egy olyan középkategóriás játék, jó is meg nem is (bár nem játszottam azzal sem olyan nagyon sokat). A Halo meg a többi szarság viszont sajnos eléggé felejtős. Alan Wake-kel nem játszottam, de nem is tervezem a kipróbálását, mert nagyon nem az én stílusom (legalábbis az eddig látott videók alapján).

realostew: Azért az ingyenes multiplayer, a gamertag ingyenes cseréje valamint a PSN+ (vagy mi) eléggé csábító extrái, ingyenes játékai is bőven benne vannak a PS3 győzelmében, de tiszta tény, hogy az exkluzívokkal nyerte meg igazán a csatát a Sony konzolja.

Nekem meg pont hogy a Halo, a kedvenc exluzív játékom.(Tudom, az első két rész PC-re is megjelent.) :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 26. 13:02

a Halo-t én is szeretem főleg a Reachet :D
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 20. 19:31

HELP SÜRGŐSEN!!!

Mostanában olyan fordul elő a boxommal hogy nem olvassa be a CD-t vagy olyan hogy beolvassa de utána csak fekete képernyő és utána semmi.Mielőtt valaki azt mondaná hogy rossz valamelyik játék CD-m nem hiszem,egyiken sincs karc (na jó talán ha nagyon jó a szeme valakinek lehet hogy van rajta de az is akkora mint egy légy)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 11. 20. 19:39

Ebből sajnos szerelő lesz, nem hiszem, hogy ezzel bármit lehetne tenni otthon! :(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 20. 19:40

Niko Bellic1300 írta:HELP SÜRGŐSEN!!!

Mostanában olyan fordul elő a boxommal hogy nem olvassa be a CD-t vagy olyan hogy beolvassa de utána csak fekete képernyő és utána semmi.Mielőtt valaki azt mondaná hogy rossz valamelyik játék CD-m nem hiszem,egyiken sincs karc (na jó talán ha nagyon jó a szeme valakinek lehet hogy van rajta de az is akkora mint egy légy)
Ismerős, régen az én Xboxommal is ez volt, s egy idő után tönkre is ment.

Én is a szerelőt javaslom!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 20. 21:09

Bocs elfelejtettem mondani hogy a következő napra működtt utána megint ilyen lett.De lehet hogy majd a szerelő lesz.Vagy ha elromlik akkor addig nem fogok gta 5-el játszani mert akkor Xbox One-t veszek.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 20. 21:40

Valószínűleg az olvasofejjel van valami. Lehet, hogy elég ha csak megtisztítod, de szerintem csere lesz belőle.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 21. 13:43

Nekem is szokott hasonlókat csinálni az Xbox. Én általában mindig kitisztítom egy mikroszálas ronggyal a lemeztálcát és olyankor be szokta olvasni a játékot, bár nálam nem elsötétül és nem csinál semmit, hanem mindig azt írja ki, amikor nem olvas be játékot, hogy "ezt a lemezt nem lehet beolvasni, kérjük, törölje le a lemezt egy puha ruhaanyaggal (ronggyal), vagy további segítségért látogasson el a www.xbox.com weboldalra". Szerintem próbáld meg óvatosan megtörölgetni a lemezt egy puha ronggyal és a lemeztálcát is portalanítsd, amennyire lehet óvatosan.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 24. 02:00

Na emberek nem fogjátok ezt elhinni,kiderül hogy a Halo CE Anniversary CD-m tönkrement (megint) de karc nincs rajta se semmi.
A másik dolog:KIJÖTT AZ XBOX ONE :D .Ki mennyire örül ennek?Meg tervezi valaki megvenni?Mert ég igen.Ahoz képest hogy aztmondták hogy egy rakat szar mégis brutál jó lett (de azért a Kinect megijesztene).Kezdjük a Kinectel:Faszán megoldották ezt a hangos dolgot,pl:Ha mondjuk egy avatar storeban vagyok (nincs meg nekem csak úgy mondom mintha lenne,vidiben láttam) csak bemondom hogy "Xbox,go to achievements" vagy "Xbox,play Battlefield 4" és akkor nem kell szarakodnom hogy lépj ki a menübe.A másik az Xbox Onehoz vannak tutorial videók hogy hogy használd.Nektek mi a véleményetek?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 11. 24. 11:39

1. Ronda
2. Még mindig adnak hozzá egy Paks méretű külső tápot ha jól láttam..-.- (a Sony érdekes már a ps3nál is megoldotta belső táppal úgy, hogy semmi extra melegedést nem produkált...)
3. Uncsi exkluzívok (ez szubjektív, kinek mi tetszik, nekem a M$ exkluzívok nem.)
4. Soha nem venném meg.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 24. 12:16

Egyetértek realostew-vel. Tegnap elolvastam a GameStar Xbox One-os előzetesét, mert ők külön kaptak egyet külföldről hogy leteszteljék, és őket sem nagyon győzte meg a masina. Bár azt is mondták (amin nagyon meglepődtem), hogy míg a Sony a PS3 hibáit igyekezett kijavítani és tökéletesíteni a PS4-gyel, addig szerintük M$ barátunk egy teljesen új funkciókra törő konzolt próbáltak összerakni (több-kevesebb sikerrel) az XOne-nal. Az exkluzívokat többnyire valóban unalmasnak tartották az új konzolon, meg még elhangzott egy s más, de nem akarom tovább jártatni a számat és hülyeséget sem akarok írni, ezért inkább belinkelem az egész konzoltesztet: http://www.gamestar.hu/xbox-one-teszt-v ... lenes.html
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 24. 14:21

Na gyerekek inkább én is PS4-et fogok venni mert kipróbáltam és sokkal jobban bejött
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 24. 17:58

Elolvastam a game star-os teszteket és nekem sem tetszik.De ha már ez az x-box topic akkor kéredznék valamit.Több helyen hallottam már ilyeneket hogy A Ps sz ingyenes multi miatt jobb.Ezek szerint x-box on kell érte fizetni :shock: vagy mi?Valaki részletesen elmondaná?
Michael fején ugrálok!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 24. 18:56

Ps3-on ingyen multi, elvileg a PS4-en nem. Xboxon se a 360-on, se One-on sem ingyenes.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése