Xbox

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 24. 17:39

Hellósztok gondoltam ha PlayStation topic is van akkor Xbox topic miért ne lehetne,mellesleg ide csak Xboxos dolgokról beszélgetnénk és talán mondom talán nem jönne ide a PS3 VS XBOX vagy Konzol VS PC vita.Szóval remélem sok komment fog ide születni,mellesleg még ide írhatjátok le hogy van e valami baj a konzollal ezalatt úgy értem hogy ne kapcsolódik be vagy ilyesmi ide írjátok le és segítünk ;)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 24. 18:03

Hát,ha PS3 topic van, akkor Xbox is kell. :) Így fair - szerintem. Amúgy én PS3 párti vagyok, bár Xbox360-on lehet warezolni (sicc!). Ami a lényeg, hogy aki nagy GTA-rajongó, annak megéri konzolosnak lenni. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 24. 18:06

Köszönöm szépen hogy PS3 létedre elismered hogy ilyen is kell :)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 24. 18:10

Nincs mit. Amúgy PC-s vagyok, de ha konzolt vennék, PS3 lenne valószínűleg. Bocsi. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 24. 19:08

Hát... nem tudom, én kicsit fölöslegesnek érzem ezt a topicot, mert egyrészt belefért volna a "Konzol" topicba is, másrészt meg lehet, hogy van PS3 topic, de valljuk be, a fórumon az aktívan kommentelő felhasználók nagy része PS3 tulaj vagy PC-s, Xboxosok aránylag kevesen vannak. Ettől függetlenül ha az adminoknak nem gond, akkor maradhat a topic.

Nos, Xboxos vagyok és két nagy negatívumtól eltekintve szeretem a konzolomat: 1. véleményem szerint többnyire szar exkluzív címek 2. díjköteles többjátékos mód. Ez a két dolog az, amit nem szeretek, ezeket leszámítva pedig lényegében meg vagyok elégedve az X360-nal. :)
Neil írta:Hát,ha PS3 topic van, akkor Xbox is kell. :) Így fair - szerintem. Amúgy én PS3 párti vagyok, bár Xbox360-on lehet warezolni (sicc!). Ami a lényeg, hogy aki nagy GTA-rajongó, annak megéri konzolosnak lenni. :)
Tudtommal mindkét konzolon lehet warezolni, bár egyiken sem éri meg. Tapasztalataim szerint károsodhat tőle a konzol és online sem tudsz játszani warezolt játékkal. Bár én mindig is a tiszta játék híve voltam, így akármelyik lenne meg nekem a 3 platform közül, egyiken sem warezolnék, mindig megvenném a játékokat rá eredetiben és az X360-nom esetében is így teszek. Eddig 44 játékom van, ennyit szedtem össze 5 év alatt és mindegyik eredeti, egyik sem másolt/warezolt darab. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 24. 19:18

PS3-at nehéz flashelni, csak egy bizonyos verziószám alatt lehet csak, tudtommal. Warez-ről nyáron elmondtam: akinek nincs pénze, annak el lehet nézni, de ha megteheted, hogy megvedd, akkor MUSZÁJ.
Dicsekedni semmiképp sem szabad a warezolással. Én is külön gyűjtök pénzt PC-re, külön GTA V-re. Meglátjuk, hogy jön ki...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 24. 19:28

Igaz nem jó warezolni mert mondjuk jön a játéknak egy nagyon szuper update (PC-re gondoltam)akkor az nem lesz azon amit warezoltál mert tört a játék és annak a verziója (az ilyen online játéknál mint CS meg TF2-nél szinte letöltik az emberek de aki megveszi az jobban jár mert nem lesz szaros laggos a játéka de ez gép kérdése is)Mellesleg mi a véleményetek az Xbox Oneról?Szerintetek jó lesz,és ha igen miért?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 24. 19:34

Régebben már leírtam a személyes véleményemet mindkét nextgen konzolról az oldalon, asszem az a topic neve, hogy "A következő generációs konzolok", vagy valami ilyesmi, úgyhogy ajánlom figyelmedbe ezt a topicot, ha érdekel, mi a véleményem az Xbox Vánról. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 24. 20:06

Én pc párti vagyok de ha konzolom lenne én az x-boxot választanám.Na mondjuk a multi az az amin elgondolkoznák.De nekem nem tűnik feleslegesnek a topic am. kérdeznék valamit.Akiknek konzoljuk van azok tudnak pc sekkel játszani multiban? :)

dani.szentgali írta:... Xbox Vánról. ;)
Nem akarok köcsög lenni de ezt egy kicsit nagyon rosszul írtad :lol: (ez a komment nem kritizáló jelleggel készült!)
Michael fején ugrálok!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 24. 20:15

apollo 12 írta:Én pc párti vagyok de ha konzolom lenne én az x-boxot választanám.Na mondjuk a multi az az amin elgondolkoznák.De nekem nem tűnik feleslegesnek a topic am. kérdeznék valamit.Akiknek konzoljuk van azok tudnak pc sekkel játszani multiban? :)

dani.szentgali írta:... Xbox Vánról. ;)
Nem akarok köcsög lenni de ezt egy kicsit nagyon rosszul írtad :lol: (ez a komment nem kritizáló jelleggel készült!)
Viccelődni sem szabad? -.- A kérdésedre válaszolva pedig nem, aki PS3-mas, annak semmilyen köze nem lehet a PC-s játékosokhoz, aki Xboxon játszik, az a LIVE-on bejelölheti őket havernak+ a PC-sek PC-játékos achievementjei is ki vannak jelezve az Xboxos játékaik mellett, de multiban nem lehet Xboxról sem játszani PC-sekkel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 24. 20:28

Mondtam nem ártó szándék csak észrevétel és nem esett le hogy ez poén akart lenni bocs :insecure:
Michael fején ugrálok!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 24. 20:32

Nincs asperger szindrómád?Mert azok az emberek a szarkazmust nem értik :D
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 25. 10:36

apollo 12 írta:Mondtam nem ártó szándék csak észrevétel és nem esett le hogy ez poén akart lenni bocs :insecure:
Jó, semmi gond, kicsit én is túlreagáltam. :) Csak néha az adminok is szoktak ilyen jellegű poénokat csinálni, például Gege a legutóbbi cikkében a "user"-t viccből júzernek írta, szóval emiatt gondoltam én is, hogy érteni fogjátok a poént... de hát tévedni emberi dolog. ;)

No de most már ne OFF-oljunk. :) Nektek van kedvenc X360 exkluzív játékotok? És ha igen, melyik játék/sorozat lenne az? :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 25. 13:03

GTA IV EFLC volt véleményem szerint az egyetlen jó XBOX exkluzív, de az csak ideiglenesen volt exkluzív, úgyhogy azt gondolom, nincsenek jó exkluzív címek a 360-ra.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Xbox

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 10. 25. 13:19

Az Alan Wake egy jó exkluzív cím volt, de mióta PC-n is elérhető, nem is olyan magas gépigénnyel, azóta már az sem nagy hiányosság a PS címei közül (sokaknak van konzol mellett minimum egy alsó-közép kategóriás PC-jük.) Szerintem a Sony leginkább az exkluzív címeivel nyerte meg a jelen generációs párbajt. DE AZZAL NAGYON!
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Válasz küldése