Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 22:25

XDDD ez az uccsó komment Nox-tól...végem :D Érdekes dolog amit amúgy mondtok,mert én pl. már osztottam ki 1-2 szarházit osztályon belül,megvédem magam ha kell,de általában csendben vagyok,mégis mindig van valami okuk,ami miatt bepofáznak. Ezekkel lehet egyáltalán kezdeni valamit?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 22. 07:41

Vikinget miért nevezitek Nox-nak? :)
Amugy énis bunyóztam már sokat. Az iskola "nagykeménye" (amugy kisebb mint én) pofázzott mindenkinek. Aztán amikor haveroknak elmondtam, hogy megverném, akkor mindenki féltett, hogy megver. Ezután amikor bunyóra került a sor, adtam neki egy szépet a szeme alá s már meghátrált vissza se ütött, sirt. Na ennyit a nagygazdag gyerekről, ezek után már a száját is megfogta. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 22. 08:11

Viking nickneve eredetileg NoxiousEnterprise (vagy NoxiusEnterprise) volt, de rejtélyes körülmények között megváltoztatta ezt a mostani VoorstedelijkeViking-re.
Well look who's back

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 22. 09:07

Milyen nagy "bunyók" lehetnek 13 évesen...
Én valahogy nem tudok elképzelni két 13 éves között egy "bunyót", mi értelme van bárminemű erőszaknak ilyen korban...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 02. 22. 09:09

És felnőtt korban mi értelme van? :D Azt meg végképp nem értem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 02. 22. 09:17

Rockstar69 írta:És felnőtt korban mi értelme van? :D Azt meg végképp nem értem.
Igaz. De 13 évesek között ne legyen már erőszak, ha két felnőtt verekszik egymással jobban megértem mint két 13 éves még nem "érett" gyereket(ez nem sértés a fiatalok felé, na de értitek).
Persze ha két felnőtt verekszik annak sincs semmi értelme...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 02. 22. 09:26

Gonzales írta:Vikinget miért nevezitek Nox-nak? :)
Amugy énis bunyóztam már sokat. Az iskola "nagykeménye" (amugy kisebb mint én) pofázzott mindenkinek. Aztán amikor haveroknak elmondtam, hogy megverném, akkor mindenki féltett, hogy megver. Ezután amikor bunyóra került a sor, adtam neki egy szépet a szeme alá s már meghátrált vissza se ütött, sirt. Na ennyit a nagygazdag gyerekről, ezek után már a száját is megfogta. :D
Egy igazi rosszfiúval van dolgunk! Kép Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 22. 10:44

Ne gondoljátok, hogy a 13 évesek igazából "bunyóznak"! Leteperik egymást a földre, hemperegnek egy kicsit, birkóznak, aztán megunják, oszt kibékülnek. Én még ettől is próbálom távol tartani magam, de ha mégis erőszakra kerülne sor, akkor inkább a mindig bevált bénító fogásokat alkalmazom, így elejét vehetem bármiféle birkózásnak.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Tippek /Trükkök az ÉLETBEN

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 02. 22. 13:11

NikitaDragovich írta:
Gonzales írta:Vikinget miért nevezitek Nox-nak? :)
Amugy énis bunyóztam már sokat. Az iskola "nagykeménye" (amugy kisebb mint én) pofázzott mindenkinek. Aztán amikor haveroknak elmondtam, hogy megverném, akkor mindenki féltett, hogy megver. Ezután amikor bunyóra került a sor, adtam neki egy szépet a szeme alá s már meghátrált vissza se ütött, sirt. Na ennyit a nagygazdag gyerekről, ezek után már a száját is megfogta. :D
Egy igazi rosszfiúval van dolgunk! Kép Kép
Persze. :lol: :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése