??? vs ???

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 11. 08. 17:03

Mind a kettő a hülye.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2016. 11. 09. 01:28

S aki szeret söpörni vasalás közben annak meg a Curling ajánlott? :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 09. 10:18

Egyik 19, a másik egy híján 20.
Az a felfoghatatlan számomra, hogy laknak ott hányszáz millióan..és két ilyen aberált embert sikerült hatalomra juttatni. Hihetetlen...
Most, hogy Trump kicsit elhúzott -konkrétan nyert -(amin csak kissé lepődök meg...túlságosan be volt haragozva Hillary túlzott előnye..), ráveszem magam, hogy visszanézem a választási kampányokat, mert jelenleg csak felszínesen tudok nyilatkozni a két elnökjelöltről.
Alapvetően ha választani kellene, akkor Hillary... hogy melyik a kisebb rossz a világnak, azt nem tudom. Egy soviniszta, beképzelt bolond (na, túl jó szívű voltam), vagy aki háborúzni "akar" Putyinékkal... egyik sem normális.

De majd ha visszanéztem a kampányokat, írok még egy posztot. Kivi vagyok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2016. 11. 09. 22:11-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 09. 16:19

Szerintem is szar mind a kettő. Amúgy tudtommal véget értek a választások és sajnos Donald Trump nyert. Mondjuk Hillary Clinton sem lett volna sokkal jobb. Szerintem is finoman fogalmazva felfoghatatlan, hogy annyi ember és jelölt közül pont ezt a kettőt rakták össze a "döntőbe". Összességében egyik sem jó senkinek. Engem amúgy nem érdekelne a dolog, de azért mégis Amerikáról beszélünk, befolyásos szuperhatalom... szóval sajnos valamilyen szinten mindenkit érint, hogy ki ott az elnök. Egyébként most már leszarom, hogy ki ott a góré, csak ne legyen háború meg semmi ilyesmi. Azt meg nagyon remélem, hogy csak amolyan kampányi "reklámfogásként" hangoztatta a jó öreg Trump bácsi, hogy atombombát ad Dél-Koreának. Még csak az hiányozna, hogy karácsonyi ajándékként minden elmebeteg országnak adjon egy atombombát ajándékként. Meg azért ha jobban megnézzük, nincs sok köze Trumpnak se a politikához... csak egy beképzelt pénzes, tipikus amerikai milliárdos, aki szerintem csak ki szerette volna próbálni, hogy milyen az Egyesült Államok elnöki székében csücsülni. Nem mondom, hogy Obama egy valóságos megváltás volt, de minden hülyeségével együtt is jobbnak tűnik, mint Trump és Clinton együttvéve. Meg Obama legalább megszabadította a világot Bin Laden-től, ha más túl nagy dolgot nem is csinált a 8 év alatt. Na mindegy, remélem Trump nem lesz egy katasztrófa a világra nézve és ha az amerikaiaknak jó, akkor legyenek vele boldogok, csak mi - meg a világ többi része - ne szívjuk meg a fantasztikus új elnökurat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 09. 22:15

Hááát...érdekes dolgok lesznek még itt, ebben biztos vagyok... Már csak azért is, mert ez az ember nem egy politikus, hanem egy businessman... Mellesleg nem is akármilyen. Nem érdekli, hogy mit gondolnak róla, már a kampány során lejáratta magát... (Na, Hillary-t sem kell félteni...) Így, amiket lépni fog. Nemcsak nekünk, de majd az amerikaiaknak is égnek áll a hajuk.
Igazából az amerikaiak is le vannak döbbenve.. Valahogy Trump meggyőzte a NY-i szegényebb államokat, hogy szavazzanak rá, ezen múlott a dolog.. (ti. Azok az államok eddig mindig demokraták voltak, tehát Hillary-t "kellett volna" támogatniuk...) Alapjában véve azért eléggé szoros volt.
Az elektorok viszont még áthúzhatják Trump számítását... :D Néhány Trump elektor Hillary-re szavaz, és ennyi.... :D Ami megtörténhetne decemberben, de úgy sem fog, természetesen..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 10. 16:41

Én sem hiszem, hogy megússzuk a Trump korszakot. Amúgy tényleg csak találgatni lehet, hogy milyen hülyeségeket fog csinálni, de nagyon remélem, hogy az atombombás hülyeségét elfelejti. Amúgy meg ha annyira gáz lesz az elnöksége, akkor úgyis le fogják váltani. Nyilván ha nagyon sokan fognak panaszkodni rá, nem maradhat sokáig elnök. A büszke amcsik biztosan nem fogják engedni, hogy hosszú távon kárt tegyen a fantasztikusan működő államukban. De majd meglátjuk... anno Ronald Reagan sem politikusként került az elnöki székbe, hanem inkább a színészi szakmájához értett, mégis elnöksége alatt mindenki meg volt elégedve vele. Fogjuk fel így ezt a Trump ügyet... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 10. 20:42

Majd "véletlen" merénylet áldozata lesz. Amerikában az elnökségeket így szokás igazán stílusosan befejezni. :D
(bár adja isten, hogy ne legyen igazam...)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 11. 14:04

Hát... az a baj, hogy eddig általában nem a rossz, hanem pont hogy a jó elnököket öltek meg merényletekkel az amerikai történelem során. Abraham Lincoln, JFK, és még lehetne sorolni. Ők azért jó elnökök voltak, Trump meg ha nagyon rossz lenne, akkor nem ugyanazért halna meg, ami miatt a fent említett két korábbi elnök, akik teljesen jók voltak. De azért egy elnök elleni merénylet nekem sem hiányzik. Nem feltétlen kell meghalnia egy elnöknek ahhoz, hogy leváltsák. Meg lehet, hogy a végén még jó elnök lesz. Szerintem reménykedjünk ebben, aztán majd ráér kitalálni, hogy hogyan szabaduljanak meg tőle, ha majd kiderül, hogy valóban olyan rossz, esetleg rosszabb annál, mint amilyennek most tűnik így első blikkre. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 11. 11. 17:40

Luszie írta:Egyik 19, a másik egy híján 20.
Az a felfoghatatlan számomra, hogy laknak ott hányszáz millióan..és két ilyen aberált embert sikerült hatalomra juttatni. Hihetetlen...
Most, hogy Trump kicsit elhúzott -konkrétan nyert -(amin csak kissé lepődök meg...túlságosan be volt haragozva Hillary túlzott előnye..), ráveszem magam, hogy visszanézem a választási kampányokat, mert jelenleg csak felszínesen tudok nyilatkozni a két elnökjelöltről.
Alapvetően ha választani kellene, akkor Hillary... hogy melyik a kisebb rossz a világnak, azt nem tudom. Egy soviniszta, beképzelt bolond (na, túl jó szívű voltam), vagy aki háborúzni "akar" Putyinékkal... egyik sem normális.

De majd ha visszanéztem a kampányokat, írok még egy posztot. Kivi vagyok...
Nem olyan nagyszám ez. A politikában nem az ész vagy a rátermettség számít. Csak kapcsolatok kellenek meg pénz. Az EU Parlament is teli van hülyékkel meg kb az összes. Mondjuk minden így müködik a világban...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 11. 23:29

Én nem értek a politikához, de szerintem Trump csak figyelmet akart magának azzal, hogy kampányolása idején több olyan dolgot is mondott és tett, ami megbotránkoztathatja a népet. Egyesek szerint csak egy olyan ember mentheti meg az országot, aki képes határozott lépéseket tenni a hazájáért, és valamiért sokan ezt belelátták Trump-ba, ezért is nyerhette meg a választást. Lehet, hogy most egy egoista hólyagnak néz ki, de szerintem ő érti a dolgát, nem szimpla hülyeségből járatta le magát a kampányidőszakban. Akár az is meglehet, hogy ténylegesen olyan döntéseket fog hozni, amik az USA javait fogják szolgálni (nem a világét, az Államokét!). Ezzel most nem bizalmat akarok neki szavazni, ez csak egy szimpla way of thinking, saját vélemény. De én azért már megváltoztattam a telefonom hátterét Kim-Dzsong-Unról Donald Trump fejére. :D
Well look who's back

Válasz küldése