GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 09. 30. 20:49

Davekoma írta:Vártok holnap valamit?
Hiszen holnap lesz 1 éves a GTA ONLINE. :)
Max pár szar artworköt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2014. 10. 02. 16:39


Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 08. 18:48

Sziasztok!
Tudom, hogy már késő, de én mára szereztem meg minden cuccot a The LTS Update-ból, és ezekről írnék egy kis véleményt, ha nem gond.

Én sosem szerettem a Last Team Standing-et, és most, hogy jött hozzá némi újítás, nos, most sem szeretem. Igaz, ez reálisabb, mint a deathmatch, de az LTS nem arra jó, hogy nagy területen, a talajon mészároljuk egymást, hanem inkább a légi és a vízi csatákra találták ki (ez csak az én véleményem, nem szentírás), és ezt a Rockstar is tudta, és ki is használta. A round felosztás is jó ötlet, így nem ér olyan gyorsan véget a játék.
Nos, kezdem is a legnagyobb újítással, az LTS Creator-ral. Semmi különös, semmi új, mindössze egy Player Area Bounds nevű opció, ami meghatározza, hogy meddig mehetsz, és ha kilépsz ebből a körből, és nem térsz vissza, akkor kiesel. A round felosztás jó ötlet, így nem ér olyan gyorsan véget a játék. Erről ennyit is!
Az új outfit-ek tetszettek, ennek ellenére csak egyet vettem meg. Kicsit hiányolom, hogy külön-külön nem lehet megvenni őket. A maszkok sem sikerültek túl jól, bár a Manhunt-os kifejezetten tetszett.
A hajakról nem tudok beszélni, mert még nem vágattam magamnak, de remélem, hogy mutatósak, és nem méregdrágák.
Örülök, hogy lett magyar mintázatú ejtőernyős táska, és az ára ellenére megvettem, mert mindenképpen képviselni akarom hazám színeit.
Az új fegyverekről: a Heavy Shotgun-nak nem látom értelmét, mert az Assault Shotgun-nal teljesen megegyezik a teljesítménye, ezért meg se vettem. A Marksman Rifle nagyon jó lett, bár a zoom-ot hiányolom belőle, de legalább sétálhatunk vele. Ezt elvárnám a többi mesterlövész puskánál is.
Az új radar funkciók nagyon hasznosak, de sajnos így láthatom, hogy mennyi állat repül Buzzard-dal vagy Lazer-rel, és írtja a jó népet.
Az is tetszik, hogy a Mors Mutural-nál most már egyszerre az összes járművet vissza lehet kapni. A következő lépés az legyen, hogy választani is lehessen!
És persze az új járművek: a két motor nagyszerű, főleg a Shitzu Hakuchou, de az LCC Innovation is ott van a toppon, bár nem értem, hogy ezeknek mi közük van az LTS-hez vagy a lövöldözéshez. A Furore-t sokan szidták, és valóban, annyira ez nekem se jött be, de ennek ellenére megvettem, feltuningoltam, és nagyon zsír lett.
Összességében szerintem a The Last Team Standing Update jó ötlet volt, mert már nagyon fel kellett zárkóztatni az LTS-t a többi játékmódhoz (mármint játszottsági arányban). A mellékelt cuccok is elmentek, az újítások hasznosak volt, így azt mondom, hogy ismét egy korrekt update-et adott ki a Rockstar a keze közül.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 09. 13:53

Ömm.. De meglehet venni külön a cuccokat
Pants--> Team Pants
Tops--> Team tops
Néven vannak benne a kategóriában
És nem jöttek ugy frizurák a játékba O.o
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 09. 16:57

Köszi az eligazítást!
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 09. 19:50

Áhh nincs mit :D
Énis például ugy hordom, hogy:
-szürke team pants
-victory t-shirt
-please stop me mask :D

És igen, nekem is sikerűlt!! Büszkén jelentem ki, hogy a Trend Setting nevű versenyen én tartom a világ rekordot! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 09. 20:14

Nem tudom mi van most, de nekem folyamatosan jelzi ki, hogy PSN-en az ismerőseim itt meg ott döntöttek meg rekordot. Nekem is sikerült, pedig nem erőltettem meg magam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 10. 15:32

Én inkább azt untam nézni, hogy minden 5 percben kiirta, hogy "Gerii_hun has setting a world record" :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 10. 10. 21:14

Franklin465 írta:Én inkább azt untam nézni, hogy minden 5 percben kiirta, hogy "Gerii_hun has setting a world record" :D
Háhá! :D Igen, mert megcsináltam a maradék versenyeket. (Kb. kilencet hagyhattam ki) :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 11. 08:12

Sikerűlt mégegy világ rekord :P :D
Senora Freeway :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 10. 21. 17:22

Végre-valahára elértem a 100-as szintet az Online-ban! :D :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 10. 21. 19:37

dani.szentgali írta:Végre-valahára elértem a 100-as szintet az Online-ban! :D :)
Grat! :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 22. 16:17

Mi van a GTA Online-nal? Nem tudok menni semmilyen job-ra, sőt, az általam készített munkák is elvesztek mind egy szálig. Mi folyik itt? :S
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 10. 26. 15:30

Nem lehet, hogy elfogyott a tárhelyed?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 26. 18:11

Most már rendbe jött, nem tudom mi volt a gond.
Well look who's back

Válasz küldése