[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 25. 07:57

Vagy úgy hogy most nem pénzéhes a Microsoft és egyszerűen megoldják, hogy legyen visszafelé kompatbilis... az utóbbi egy évben a Microsoft kezd egyre jobb lenni és ha azt akarják, hogy sikeres legyen az Xbox One, akkor kiadják ingyen a visszafelé kompatibiltás lehetőségét.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 25. 12:36

Gondolom a Sony is lépni fog erre. Látjátok...ezért jó a konkurencia.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 25. 12:56

Természetesen lépni fognak, de a Sonynak ott a Playstation Now, ami fizetős és eltér a visszafelé kompatibilitástól egy kicsit, de nehéz lenne a PS4-nél megoldani, mert teljesen különbözik a PS3-tól.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 06. 25. 14:01

Azt bírtam, hogy az első PS3 széria támogatta a PS2-es játékokat, szóval ott megoldható lett volna.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 25. 16:07

Persze, azért az sincs kizárva, hogy kivételesen ingyen adják ezt a lehetőséget. Csak az évek tapasztalatai alapján azért akkor sem kell meglepődni, ha esetleg nem ingyen csinálják meg ezt a dolgot. De nyilván előfordulhat, hogy az M$ belátta, hogy a sok lehúzással nem ér el semmit, ezért kezdik összekapni magukat egy ideje.
A Sony meg szinte biztosan fog válaszolni valamivel, mert egy ilyen lépésre valahogy muszáj lesz visszavágniuk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 07. 06. 16:55

Ma furcsa dolog történt velem pár perce, mikor a játékot indítottam. Eleve nehezen akart betölteni, aztán nagynehezen sikerült neki, de utána meg akadozott, meg kihagyott a textúra, teljesen összeesett kép volt. Eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Vajon a játékkal lehet valami, vagy a gépem (főleg a videókártyára gondolok it elsősorban) nem csípi a veszettnagy meleget? Más nem tapasztalt hasonlókat?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 06. 17:36

De, nekem folyton gondjaim vannak vele. A meleg is benne van szerintem, de ha régi a kártya, akkor az is.
Amúgy mikor lesz frissítve a fegyverek cikk?
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 07. 06. 18:11

VoorstedelijkeViking írta:De, nekem folyton gondjaim vannak vele. A meleg is benne van szerintem, de ha régi a kártya, akkor az is.
Amúgy mikor lesz frissítve a fegyverek cikk?
Nem régi annyira a kártya, GTX 660Ti. És eddig nem is volt semmi gond. De mondta most a tesóm, hogy tegnap már a Life is Strange közben is bohóckodott, az is meg-megakadt, pedig az nem egy erős gépet igénylő játék. Vagy a meleg lesz a ludas, vagy megadja magát a kártya. Ami rettentő kelelemtlen lenne, mert nincs pénzem újra.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 07. 07. 04:53

Nekem akkor volt ilyen, amikor vírust kapott, nem rég. Tegnap AC-val is ugyanez volt, meg-meg akadt, főleg a bejátszásoknál, de egy kis idő után szerencsére elmúlt. Pedig ezideáig teljesen jól ment.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 07. 07. 08:24

totyak írta:
VoorstedelijkeViking írta:De, nekem folyton gondjaim vannak vele. A meleg is benne van szerintem, de ha régi a kártya, akkor az is.
Amúgy mikor lesz frissítve a fegyverek cikk?
Nem régi annyira a kártya, GTX 660Ti. És eddig nem is volt semmi gond. De mondta most a tesóm, hogy tegnap már a Life is Strange közben is bohóckodott, az is meg-megakadt, pedig az nem egy erős gépet igénylő játék. Vagy a meleg lesz a ludas, vagy megadja magát a kártya. Ami rettentő kelelemtlen lenne, mert nincs pénzem újra.
A meleg miatt az erősebb gépeknek nagyobb hűtés kell. Esetleg egy olyat próbálj még meg, hogy kitisztítod a hűtőrendszerét a gépednek. Még az is jót tehet neki, hogyha leszeded az oldalát, hogy mehessen ki a meleg a gépházból. Haveromnak is már a Hearthstone akadozott, leszedte az oldalát a gépének és könnyebben fut.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 07. 08:48

Egyetértek Kriss X-szel. Velünk is ugyanez volt, de leszedtük a gép oldalát, és most már nincs vele semmi baj. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 07. 07. 16:45

Kriss X írta:
totyak írta:
VoorstedelijkeViking írta:De, nekem folyton gondjaim vannak vele. A meleg is benne van szerintem, de ha régi a kártya, akkor az is.
Amúgy mikor lesz frissítve a fegyverek cikk?
Nem régi annyira a kártya, GTX 660Ti. És eddig nem is volt semmi gond. De mondta most a tesóm, hogy tegnap már a Life is Strange közben is bohóckodott, az is meg-megakadt, pedig az nem egy erős gépet igénylő játék. Vagy a meleg lesz a ludas, vagy megadja magát a kártya. Ami rettentő kelelemtlen lenne, mert nincs pénzem újra.
A meleg miatt az erősebb gépeknek nagyobb hűtés kell. Esetleg egy olyat próbálj még meg, hogy kitisztítod a hűtőrendszerét a gépednek. Még az is jót tehet neki, hogyha leszeded az oldalát, hogy mehessen ki a meleg a gépházból. Haveromnak is már a Hearthstone akadozott, leszedte az oldalát a gépének és könnyebben fut.
A ház oldala már lekerült, a probléma sajna így is fennáll. Tegnap feldobtam a legújabb nvidia drivert, jelenleg nincsenek textúra gondok, de az akadozás továbbra is fennáll. Főleg videóbejátszások közben vannak mikrolaggok, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző. Ezelőtt ha jól rémlik éppen a GTA-hoz kiadott driver volt fenn. Az új driverrel szerintem csúnyább is lett a játék, pedig azt gondoltam, hogy az új driverek mindig tartalmaznak mindent, amik az előzőekben bennevoltak. Pl. olyan van a játékban, ami eddig szerintem nem volt, de cáfoljatok meg, lehet rosszul emlékszem. A vastagabb, több sávos utak között vannak bokrok. Azokon simán át tudok hajtani autóval és a bokor olyan hülyén néz ki, mint ha szivagy, vagy puding lenne, így összenyomódik az autónál. Eddig is ilyen volt? Nagyon remélem, hogy csak a meleg tett be neki. Bár eddig nem voltak ilyen gondok, pedig azért jó idők voltak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 07. 20:11

Nekem a Ps-el van igy, hogy nagyon felforrósodik. Nagyon nyugtalan ugy játszani, hogy csak a gép zúgását hallod..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 07. 20:34

Elvileg kiírja a PS, ha már túlságosan melege van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 07. 22:07

Nekem még soha nem volt ilyen :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése