[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 04. 12:11

Már nem azért, de gondolkodj egy kicsit, mielőtt bármit is írnál! A játékot kétszer is végigvittem, harmadszor is nekiláttam, csak közbe váltottam PS4-re, aztán már nem volt kedvem elölről kezdeni a sztorit. Mellesleg, hogy lennének meg PS3-on a sztoris trófeáim, ha nem vittem végig? -.- Nem kell mindig köcsögösködni és leszólni a másikat.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 04. 18:32

Ha már a DC nem jön be... Khmm :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 06. 14:07

Gonzales írta:Ha már a DC nem jön be... Khmm :P
Nagyon király lett! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 20. 20:04

Ezt a tablóképet egy szekszárdi ismerősöm osztálya csinálta. Csodálatos lett! Nézzétek meg! :D Ez a világ legjobb tablóképe! :lol: :P
http://kepfeltoltes.hu/160520/GTAV_tabl ... es.hu_.png
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 21. 10:24

Ez nagyon jó. Tök klassz, nagyon ötletes. :D
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 21. 17:21

NikitaDragovich írta:Ezt a tablóképet egy szekszárdi ismerősöm osztálya csinálta. Csodálatos lett! Nézzétek meg! :D Ez a világ legjobb tablóképe! :lol: :P
http://kepfeltoltes.hu/160520/GTAV_tabl ... es.hu_.png
Hát ez valami beszarás jóra sikerült! :D Egyszerűen fantasztikus! Rendkívül ötletes és nagyon egyedi, ilyet még egyetlen iskolánál vagy más intézménynél sem láttam. Ötletes és kreatív gesztus a diákok meg a tanárok részéről is! Le a kalappal! ;) Bárcsak jövőre a mi tablóképünk is ilyesmi lenne! :lol: :roll: :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 05. 24. 16:44

Az igaz hogy Chop tud ásni bizonyos pontokon?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 05. 24. 19:22

Nem tudok ilyenről.
Well look who's back

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 05. 25. 16:59

Franklin írta:Az igaz hogy Chop tud ásni bizonyos pontokon?
Utasításra nem, de afféle kaparászós animációt láttam már végrehajtani.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 26. 18:30

Franklin írta:Az igaz hogy Chop tud ásni bizonyos pontokon?
Anno az első megjelenés előtti GameInformer tesztekben mintha olvastam volna ilyesmit, hogy néhány gyűjthető tárgyat csak Choppal lehet megszerezni az általad említett ásós módon, de az évek alatt egyszer sem próbáltam ki, meg nem is hallottam róla, hogy valóban lehet ilyet csinálni. Szerintem egyébkén nem lehet, de ha nem csalnak az emlékeim, akkor eredetileg tervben volt, benne volt a játék béta verziójában, csak végül a teljes játék aranylemezre írásakor végül sztornózták a dolgot. Én legalábbis ezt tartom a legésszerűbbnek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 26. 18:46

Pedig nincs ilyen gyűjtenivaló tárgy amit Choppal lehet csak felszedni. Viszont magaddal lehet vinni az ebet, és segít a keresésben.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 26. 19:40

Chopot magaddal tudod vinni, hogy segítsen összegyűjteni neked a levél- és ufódarabokat. Az egyik gomb lenyomásával hívhatod magaddal, és akkor segíteni fog neked. Majd írni fogja a játék, hogy melyik gombot kell lenyomnod. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 31. 13:14

Igen, azt tudtam, hogy el lehet hívni Chop-ot magaddal egy gomb lenyomásával és akkor mindig követi Franklint, beszáll a kocsik anyósülésére meg ha Chop-pal vagy, akkor Franklin fegyvertárában megjelenik egy labda is, amit el lehet dobni és Chop vissza hozza. :) Valamint ha megunod Chop társaságát, akkor haza is tudod küldeni, hogy ne kövessen tovább, meg ha rátámadsz egy emberre vagy egy ember támad meg, akkor Chop is támadásba lendül és szépen torkon harapja az ellenfelet. :D Mivel a gyűjthető cuccokkal nem sokat foglalkoztam (még az első végigjátszásomban összeszedtem az összes levéldarabot, tavaly év vége fele pedig megpróbáltam összeszedni az űrhajóalkatrészeket is, csak az egyiket kihagytam és annyira feldühített, hogy inkább nem mentem vissza 49 helyre, hogy vajon melyiket hagyhattam ki), ezért arról nem tudtam, hogy Chop az űrhajóalkatrészek és a levéldarabok keresésében is segítségünkre lehet. Ezek szerint mégsem hazudtak anno a fejlesztők meg a GameInformeres tesztelők, Chop tényleg tud segíteni bizonyos tárgyak felkutatásában. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
John Silver
Pogo, a majom
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. 07. 07. 10:35
Tartózkodási hely: Arad

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: John Silver » 2016. 05. 31. 14:00

Sziasztok, lenne egy kérdésem!
Találtam egy laptopot ( Dell Inspiron 5555 ), AMD Quad Core A10-8700P 1.8 GHz-s processzorral, 8 GB Rammal, 1 TB férőhellyel, valamint AMD Radeon R6 M345 2GB grafikus kártyával, viszonylag olcsón. Az a kérdés, viszi-e úgy pl. a GTA5-öt, hogy forgatni tudjak rajta, mondjuk Full HD-ben? Válaszotokat, véleményeteket előre is köszönöm!
"Try before it, you buy it! No credit? No problem! Shoot now, pay later!"

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 01. 13:35

Üdv!
Az én laptopomban is AMD Radeon kártya van, és az enyém egy R5 M330-as, ami sajnos még az i5-ös proci segítségével sem visz semmilyen játékot, nagyon gyenge. Az R6 M345-ről nem sokat hallottam, de amikor anno utánajártam általánosságban az AMD Radeom R szériás kártyáknak, azt hallottam szinte mindenkitől, hogy az optimális játékélmény érdekében ennél a szériánál minimum egy R8 kell. Mondjuk az AMD Quad-Core proci elég jól hangzik, így elképzelhető, hogy az majd kompenzálja a gyengébb videokártyát, amire az én i5-ösöm sajnos nem képes. De sajnos a számítógépek háza táján nem igazán vagyok jártas vagy tapasztalt abban, hogy milyen specifikációk kellenek a játékhoz, mert sose volt olyan gépem, ami játékra alkalmas volt. Én például azt hittem, hogy az i5-ösöm és a fentebb említett videokártyám 8 GB RAM-mal egy 170k-s laptopban elég lesz a játékra, erre kiderült, hogy még egy majd' 10 éves játék is csak döcög és egy idő után csúnyán lefagy rajta. Amúgy meg azt tanácsolom, inkább vegyél egy konzolt ha mindenképpen a játékot helyezed előtérbe, mert azon garantáltan megy minden játék. Netezésre, adattárolásra, egyéb dologra meg bőven elég egy olcsóbb, gyengébb gép is. Már én is bánom, hogy ennyire naiv voltam és nem jártam utána, hogy a gépem nem fog vinni semmilyen játékot, ha tudtam volna, 50k-ért veszek egy gyengébb notebookot, a maradék 120k-ból meg vehettem volna egy PS4-et. Sokkal jobban jöttem volna ki az egészből, mint így, hogy van egy gépem viszonylag jó specifikációkkal, de a gyenge videokártya miatt ugrik az egész a játékok szempontjából.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése