Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 11. 18. 18:12
NikitaDragovich
Őrszem
Sajnos teljesen igazad van ebben. Én is hasonlóképpen gondolkodom erről. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 11. 19. 00:05
Rockstar69
Főzelékes Feri
Azért az Online-ban nem tudnánk annyit keresni. A singleplayer-ben a tőzsde manipulálásával meg a folytonos mentéssel lehetet sokat keresni. Egy online tőzsdénél ez kilenne lőve, szóval még akár mínuszba is kijöhetnél. De én is gyanítom, hogy azért még se merték megkockáztatni, mert mi lesz azokkal, akiknek bejön.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 11. 19. 12:18
dani.szentgali
Fejvadász
Ebben is van igazság, de én úgy gondolom, hogy ha valaki elég időt és energiát fordított volna rá, biztosan megtalálta volna annak módját, hogy miként keresheti hülyére magát a tőzsdén. Nyilván macerásabb lett volna még a singleplayeres megoldásánál is, de előbb-utóbb biztosan ki lehetett volna belőle hozni nagy összegeket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 06. 04. 15:23
Maomahone
Hírfigyelő
Sziasztok!
Olyan probléma lépett fel, hogy megvettem a Mobile Operation Centert. Beálltam a Deluxo-val, azóta pedig nincs meg az autó. Sem a garázsban, sem a MOC-ban, sem a Mechanic ember nem tudja hozni. Szerintetek mi történhetett? Elég drága mulatság volt és nagyon nem örülnék ha menne a levesbe... Köszi a segítséget.
  • 2018. 06. 04. 18:14
Luszie
Bankrabló
Maomahone írta:
Sziasztok!
Olyan probléma lépett fel, hogy megvettem a Mobile Operation Centert. Beálltam a Deluxo-val, azóta pedig nincs meg az autó. Sem a garázsban, sem a MOC-ban, sem a Mechanic ember nem tudja hozni. Szerintetek mi történhetett? Elég drága mulatság volt és nagyon nem örülnék ha menne a levesbe... Köszi a segítséget.

Lehetséges tipp:

Azért tűnhetett el a kocsi, mert a mobile operations center konfigurációját akkor babráltad, amikor a Deluxo benne volt az adott modulban, és a játék felülírhatta a beállításokat, ezzel eltüntetve az autót. Illetve az is lehet, hogy azóta beálltál egy másik autóval, és ezért a szerelő már nem tudja neked kiszállítani a bebuggolt Deluxót.

Itt van egy trükk, hogy visszaszerezd:

Nem annyira vagyok otthon az Online-ban, így ami nekem lejött a videóból az az, hogy ha a járgányod eltűnt, akkor ha beállsz a helyére ugyanazzal a járgánnyal, akkor "felül fogja írni" az előzőt, és a Deluxo-dat egy véletlenszerű garázsba fogja spawnolni a játék.

Eléggé költséges megvenni ugyanazt a kocsit még egyszer, de elviekben hatásos. Mivel gondolom nincs felesleges GTA$-od kísérletezgetésre, ezért inkább a Rockstar Supportot ajánlom. Hátha tudnak majd segíteni.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%
  • 2018. 06. 04. 22:00
Rockstar69
Főzelékes Feri
Maomahone írta:
Sziasztok!

A biztosítót próbáltad hívni?
Gyenge napok vannak...