Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Zsubi
Hírfigyelő

Facility

Hozzászólás Szerző: Zsubi » 2018. 11. 07. 11:53

Sziasztok!

Szeretnék több információt összeszedni a Facility-egységgel kapcsolatban.

Ha valakinek van bármilyen leírása hogy mit tudok csinálni ha megveszem, alapokat sem ismerem.

Megköszönném ha valaki leírná A-Z ig előnyöket hátrányokat.

Üdv!

Luszie
Bankrabló

Re: Facility

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 07. 12:05

Leírnád pontosabban, hogy miről beszélsz? Nekem a IV-gyel kapcsolatban nem dereng semmiféle facility (bár nem tagadom, régen volt). Esetleg nem a GTA V online módjában található facilitykre gondolsz? Ott vannak ilyenek..

Szerk by Luszie: áthelyezett kommentek a megfelelő témába
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%

Zsubi
Hírfigyelő

Re: Facility

Hozzászólás Szerző: Zsubi » 2018. 11. 07. 13:30

Szia!

Igen, GTA V ről van szó azon belül pedig az ONLINE felület.

Bocsánat ez lemaradt.

Arminho
Brother-brother

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 09. 19:36

Kijött pár hónapja egy új, 3 felvonásos heist sorozat Doomsday Heist néven. Ahhoz, hogy azt el tudd indítani hostként, venned kell egy Facility-t. Mindegyik Facility ugyanazt tudja, nincs köztük különbség, csak a jobb elhelyezkedés miatt vannak drágábbak. Amellett, hogy a Doomsday Heist-ot el tudod indítani a Facility-ből, tárolhatod ott az Avenger-t (a nagy autopilótás helit), néhány járművet, illetve bővítheted az épületet egy Orbital Cannon-nal (ezzel bármelyik játékost meg tudod ölni, egy kis pénzért), egy biztonsági szobával (innen zsoldosokat küldhetsz ki pénzért, hogy megöljenek egy adott játékost), valamint szállással és egyéb dekorációkkal. Ennél többet nem nagyon tud. Ha pénzed, akkor szerintem azért érdemes megvenni és egyszer végigjátszani a Doomsday Heist-ot, mert szerintem elég izgalmas és szórakoztató.

Válasz küldése