[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 11. 14. 20:55

insanity06 írta:ki fogja minden nélkül megmászni a legnagyobb hegyet? :D és ha lesz rá lehetőség...ha megtudom csinálni akkor azt fogom csinálni, hogy az egyik karaktert beállítom a hegy legmagasabb pontjára...átváltok egy más karakterre aki egy repülőven van és kamikaze a hegybe rajta az egy főhőssel...WÁÁÁ :D xD
vagy csak egyszerűen fenthagyod a gecibe, aztán átváltasz egy másikra az meg majd hazamegy ahogy tud :DDD

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 14. 21:20

arni20 írta:
insanity06 írta:ki fogja minden nélkül megmászni a legnagyobb hegyet? :D és ha lesz rá lehetőség...ha megtudom csinálni akkor azt fogom csinálni, hogy az egyik karaktert beállítom a hegy legmagasabb pontjára...átváltok egy más karakterre aki egy repülőven van és kamikaze a hegybe rajta az egy főhőssel...WÁÁÁ :D xD
vagy csak egyszerűen fenthagyod a gecibe, aztán átváltasz egy másikra az meg majd hazamegy ahogy tud :DDD
Az mekkora kibaszás lenne xĐ

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 14. 21:51

Mike1 írta:
arni20 írta:
insanity06 írta:ki fogja minden nélkül megmászni a legnagyobb hegyet? :D és ha lesz rá lehetőség...ha megtudom csinálni akkor azt fogom csinálni, hogy az egyik karaktert beállítom a hegy legmagasabb pontjára...átváltok egy más karakterre aki egy repülőven van és kamikaze a hegybe rajta az egy főhőssel...WÁÁÁ :D xD
vagy csak egyszerűen fenthagyod a gecibe, aztán átváltasz egy másikra az meg majd hazamegy ahogy tud :DDD
Az mekkora kibaszás lenne xĐ
TREVOR NYAKÁN észrevettem egy TETOVÁLÁSt az van oda írva VÁGOTT POKOL
tiszta hülye az ipse ! :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 14. 22:02

nekem már amikor kiadták a három karakterről szóló képet már akkor megimádtam Trevort...egyszerűen rajongom érte...vicces...egy állat...a hangja valami brutál naaaagy. És valami hatalmas beszólásai vannak. TREVOR 4 EVER. Franklint én nem tudom hova rakni...olyan semmilyen...és csúnya xD
és ami nekem nagyon nem tetszik hogy Michael egoista lett...nem tudtam elképzelni egoista ként (habár gazdag de még így se :( )
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2012. 11. 14. 22:07

remélem a Gta V-nek nem lesz rossz a portolása :)
http://www.youtube.com/watch?v=L45LJfh3Ypk

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 14. 23:16

daniel9501 írta:remélem a Gta V-nek nem lesz rossz a portolása :)
http://www.youtube.com/watch?v=L45LJfh3Ypk
mennyire igaz is ez a videó :D szerencsére most már teljesen jól elfut a gépemen,de a portolás ettől függetlenül tényleg egy katasztrófa,nem is értem,hogy volt képük kiadni ilyen borzalmas portolást? de legalább a 180. patch után már egész jó lett. -.-

én is nagyon reménykedek benne,hogy ha már annyit bénáznak,hogy nem tudják egyszerre kiadni mindhárom platformra,legalább igényesen fogják portolni
It's all down south now.

Avatar
tpain28
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 16:00

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tpain28 » 2012. 11. 15. 02:28

remélem hogy los santos-ban lesznek bandák vagy arra utaló nyomok hogy léteznek mert a trailer-ben frankie ilyet mond hogy bandajelek átfestése szóval szerintetek lesznek bandák?

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 15. 06:59

Szerintem valamilyen szinten megmutatkoznak majd, ha nem is olyan intenzíven, mint az ős San Andreasban. Remélem is, hogy lesznek, mert plusz színt vinne a játékba, illetve még szórakozást és kihívást is.

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 15. 07:16

Remélem kapunk ma is képeket :)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 15. 09:23

Eszméletlen jó lett ez a trailer is, sokkalta tartalmasabb és látványosabb volt, mint az elődje, néha csak ámultam bámultam. Remélem a játékban is hasonlóan fogják kivitelezni a forgalmat, nagyon hangulatos volt a sok kamion, teherautó és persze a buszok is. Szereplőkről viszont biztos jó lesz ez a 3 karakteresdi, de Michael nekem sokkal öregebbnek tűnt, mint az artworkon az egyik képkockánál hirtelen nem is tudtam, hogy ő az, de szerintem elég humoros lesz vele játszani leginkább a családja miatt, és nem csodálkoznék azon, ha az alapötletet a Sopranos ihlette volna. :D Trevor, hát több, mint őrült még ilyen őrült karaktert még se gta-ban se filmekben nem láttam még, de nem is csoda, mert a R* elmondása szerint csak a fejükből pattant ki a karakter és biztos vagyok benne, hogy akkor jó is lesz az a szereplő. Hát a Franklin-röl viszont nem tudtam meg sok mindent csak annyit, hogy egy hivatásos autótolvaj, gondolom a harmadik trailerben többet fogunk megtudni róla. Az viszont biztos, hogy először Michael-el viszem végig.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 11. 15. 11:34

Mike1 írta:
arni20 írta:
insanity06 írta:ki fogja minden nélkül megmászni a legnagyobb hegyet? :D és ha lesz rá lehetőség...ha megtudom csinálni akkor azt fogom csinálni, hogy az egyik karaktert beállítom a hegy legmagasabb pontjára...átváltok egy más karakterre aki egy repülőven van és kamikaze a hegybe rajta az egy főhőssel...WÁÁÁ :D xD
vagy csak egyszerűen fenthagyod a gecibe, aztán átváltasz egy másikra az meg majd hazamegy ahogy tud :DDD
Az mekkora kibaszás lenne xĐ
felmész helivel majd felrobbantod aztán úgy váltasz másikra :D

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 15. 12:57

Kíváncsi vagyok milyen elemzések lesznek még :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 15. 13:03

Sokáig nézegettem Franklin búráját, mert tudtam, hogy valakire hasonlít, csak nem jutott eszembe, hogy kire. Aztán beugrott, hogyha nem is nagyon, de profilból olyan mint Cuba Gooding Jr. Pláne ezzel a hajjal. Cubának is ilyen barátságos feje van.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 15. 13:06

Na most letöltöm a második trailer-t is meg a képeket rárakom a PS3-ra és megnézem nagyban! :) Amúgy tegnap nektek is szaggatott? Meg az mi volt, hogy 301 megtekintés alatta meg 49.000 like volt. :S Amúgy ki az aki dislikeolja? Most komolyan! Erre várt két hete, hogy meg jelenjen a trailer, csak azért, hogy dislikeolhassa?
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 15. 13:23

Én is most gyűjtöm össze a képeket. Tegnap, mikor megnéztem a trailert a youtube-on, én is láttam ezt a 301 megtekintést. De reggel megnéztem megint, akkor már több mint 3000000 volt.

Lezárt