[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 19:41

Ez úgy ki tud akasztani. Miért ne jönne már PC-re? Csak halasztják a bejelentést Istenem.. Sok okos...
Ennek egy célja van, az amit Kiscserko mondott :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 19:42

Kiscserko: Nos igen aki nem kitartó, és nem bír a kísértéssel, az bisztos megveszi konzolra is.
Én ezek közé az emberek közé tartoznék, ha pc-s lennék.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 19:49

Talán én is, ha már keresnék. De inkább azért, mert amúgy inkább a konzolok híve vagyok, azon jobb játszani és olcsóbb is egy PC-nél, hiába sokoldalúbb egy PC... Bár a fizetésemtől is függ, hogy egyáltalán megvenném-e a játékot. Mindenesetre, bátyám már előrendelte az V-t :) Szóval, én már tuti játszom vele, de konzolon.. PC-s kiadás nem is nagyon érdekel, de természetesen lesz..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 11. 29. 19:50

Villámcsapásként érte a játékipart a hír, hogy a Rockstar nem jelentette be a konzolos verziók (PS3, X360) mellett a Grand Theft Auto ötödik fejezetének számítógépes változatát, csupán arra utaltak, hogy fontolgatják a PC-s és Wii U-s kiadásokat is.
Szenzációhajhászok ezek is mind... villámcsapás, mintha az elmúlt 10 évben nem pontosan ugyanez történt volna, mint ami most fog. Nem is bánom, hogy már semmilyen kapcsolatban nem vagyunk a GameStar-al...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 19:56

Persze , hogy erre megy ki. Én sem értem, hogy miért kell a bolhából elefántot csinálni, mikor eddig is így volt...
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 19:58

XDD Bírom a kommenteket! k**va jók! :lol: :lol: :lol: Ííístenem! :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 29. 20:01

Eddig még próbáltam visszafogni magamat a GameStarral szemben,mert egyik ismerősöm is ott szerkesztő,de most már kezdem azt hinni,hogy ott tényleg teljesen idiótaságokat irkálnak a szerkesztők.A kommenteken azonban jót lehet röhögni legalább,ez tény :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 20:08

Szóval ha egyszer úgy adódik, lesz protekciód náluk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 29. 22:30-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 29. 20:12

wantoo írta:
Villámcsapásként érte a játékipart a hír, hogy a Rockstar nem jelentette be a konzolos verziók (PS3, X360) mellett a Grand Theft Auto ötödik fejezetének számítógépes változatát, csupán arra utaltak, hogy fontolgatják a PC-s és Wii U-s kiadásokat is.
Szenzációhajhászok ezek is mind... villámcsapás, mintha az elmúlt 10 évben nem pontosan ugyanez történt volna, mint ami most fog. Nem is bánom, hogy már semmilyen kapcsolatban nem vagyunk a GameStar-al...
Én is ezen lepődtem meg...aztán meg röhögtem!
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 11. 29. 20:47

bodom26 írta:
XDD Bírom a kommenteket! k**va jók! :lol: :lol: :lol: Ííístenem! :lol:
Én is elolvastam a kommenteket kb. úgy a feléig, aztán feladtam, hogy azt olvassam, hogy a fele banda reméli, hogy nem jelenik meg PC-re, mert szopjon a paraszt PC-s, a másik fele meg oltja őket, hogy tuti megjelenik PC-re, így felesleges károgni.
Az egyik hsz viszont nagyon vicces volt. Az agyoniskolázott emberke azt mondja, hogy ideje lenne már valami fejlődést bemutatnia a sorozatnak. Nem tudom, hogy milyen újítás kell még neki a bejelentett dolgokon kívül, mikor gyakorlatilag teljesen elüt a V az előzőektől.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 11. 29. 20:56

Az agyoniskolázott emberke azt mondja, hogy ideje lenne már valami fejlődést bemutatnia a sorozatnak.
Biztos ő PC Gurut is olvas, ott írkáltak ilyenekről :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 29. 20:58

totyak: TELJESEN egyetértek veled......de ezek túl hülyék ahhoz hogy felfogják,hogy a GTA V-n már NINCS MIT ÚJÍTANI (szerintem) mert ez már úgy ahogy van egy fantasztikus játék,amit nem hiszem hogy a közeljövőben bármely játék is überelhetne..... :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 21:19

totyak írta:
bodom26 írta:
XDD Bírom a kommenteket! k**va jók! :lol: :lol: :lol: Ííístenem! :lol:
Én is elolvastam a kommenteket kb. úgy a feléig, aztán feladtam, hogy azt olvassam, hogy a fele banda reméli, hogy nem jelenik meg PC-re, mert szopjon a paraszt PC-s, a másik fele meg oltja őket, hogy tuti megjelenik PC-re, így felesleges károgni.
Az egyik hsz viszont nagyon vicces volt. Az agyoniskolázott emberke azt mondja, hogy ideje lenne már valami fejlődést bemutatnia a sorozatnak. Nem tudom, hogy milyen újítás kell még neki a bejelentett dolgokon kívül, mikor gyakorlatilag teljesen elüt a V az előzőektől.
XD Ahogy mondod! Hiába, nagy az isten állatkertje.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 29. 21:58

Kiscserko írta:Vegyük például ezt a sok kételkedőt, akik aláírták a petíciót. Minimum tizede meg fogja venni konzolra és gépre is, lesznek/vannak, akik ezért inkább vesznek egy konzolt.
nem mondjátok komolyan,hogy vannak olyan elvetemültek,akik egy játék pár hónapos késése miatt képesek konzolért rohanni :facepalm: :roll: na ezek aztán tényleg nagy fanok :roll:
It's all down south now.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 29. 22:00

totyak írta:
bodom26 írta:
XDD Bírom a kommenteket! k**va jók! :lol: :lol: :lol: Ííístenem! :lol:
Az egyik hsz viszont nagyon vicces volt. Az agyoniskolázott emberke azt mondja, hogy ideje lenne már valami fejlődést bemutatnia a sorozatnak. Nem tudom, hogy milyen újítás kell még neki a bejelentett dolgokon kívül, mikor gyakorlatilag teljesen elüt a V az előzőektől.
bizonyára a PCguru szerkesztőségéből érkezett a komment :D

aki nem értené: http://gtaplace.hu/hir/1254/valasz-a-pc ... -a-sorozat
It's all down south now.

Lezárt