[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 07. 11:02

Ja tényleg,el is felejtettem,hogy az 5ben is lehet majd bulizni a haverokkal! :D Kösz srácok,hogy szóltatok,mert már el is felejtettem! :$
Ja,jó lenne,ha a következő hetekben megint kapnánk némi hírmorzsát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 14:32

Arra leszek kíváncsi, hogy Michael milyen különböző tevékenységeket csinálhat majd a nejével azon kívül, hogy ordít hozzá, veszekszik vele, és viszont. Vagy Franklin csajával, ha az a feka nő a barátnője. Trevor és a nők, az tiszta sor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 07. 16:02

Cseszneki írta:Én viszont nagyon élveztem Dwayne és Kate kivételével mindet. Főleg a beszélgetések miatt
Szerintem gyakran ismétlődnek. Szóval nem volt bennük sok izgalom. Kate-nél még esetleg... De Dwayne... mikor először olvassa az ember akkor egyébként felettébb érdekes, akkor meg is tetszett Dwayne jelleme, miszerint ő nem akar rosszfiú lenni, és hogy kisiklott az élete, de már nem nagyon tud mit tenni, stb-stb..azért Dwayne-ből nem néztem volna ki ezt.. :)


Franklinnek nem hiszem hogy lesz csaja, mert alapból a csajozás funkciót is kiveszik a játékból így szerintem nincs értelme barátnőt még sztori szinten sem beépíteni, mert akkor már magától értetődne hogy csajozás funkciót is be kellene rakni hozzá.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 16:21

Akkor valószínű, hogy a testvére. Ha a bejárónője lenne, csak nem ugatná le. :lol:

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 12. 07. 18:01


bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 07. 18:07

arni20: Ez nagyon nagy!! XD :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 07. 19:01

arni20:Nekem is nagyon tetszik,szerintem is állat lett! :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 12. 09. 01:50

http://www.gamestar.hu/fel-tucat-lemeze ... gta-v.html

hát igen,hatalmas játéktérhez sok lemez kell :)

és még egy videó estére:
http://www.youtube.com/watch?v=oKvFYeEXt0Y
Hitler megtudja,hogy késik a PC-s GTA V
It's all down south now.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 08:31

Merem remélni, hogy normálisan oldják majd meg ezt a lemezes dolgot xbox-on. Nagyon nem szeretném cserélgetni a lemezeket. Az nem probléma, hogy akár öt dvd-s a játék, felpakolom a box-ra és kész.
Egyet nem értek, hogy az xbox-om menüjében a tárhely használatnál, jelzi, melyik játék mennyi helyet foglal, és például a GTAIV olyan 8 gigabyte területen terpeszkedik, de mondjuk a Skyrim csak 3.5 gigás. Pedig az a játék is hatalmas open world, és tartalmas is. Hogy van ez?! :S Talán a grafika miatt, mert az annyira nem csúcsszuper? Én ehhez nem nagyon értek.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 09. 08:33

És akinek 4gb-os Xbox-a van, köztük nekem is.:(

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 08:50

Ja, igen ezt el is felejtettem, bocsesz!
Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hogyan oldják majd meg, hogy ne kelljen cserélgetni a dvd-ket, ráadásul még egy 4 gigás tárhelyre is ráférjen a game. Szerintem ez kivitelezhetetlen. Egy nagyobb Winchester bisztosan kell majd, hogyha nem akarod feleslegesen koptatni az olvasófejedet.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 09:26

bodom26 írta:Merem remélni, hogy normálisan oldják majd meg ezt a lemezes dolgot xbox-on. Nagyon nem szeretném cserélgetni a lemezeket. Az nem probléma, hogy akár öt dvd-s a játék, felpakolom a box-ra és kész.
Nem kell ebből a többlemezes dologból nagy ügyet csinálni. Az Xboxos verzió max. lesz 3 lemezes. Tehát a játék alatt legfeljebb 2szer lemezt kell cserélni, ami nem megerőltető dolog

Egyesek meg odavannak a PS3mal a Blu-ray miatt, hogy az mennyivel jobb. Nem teszi az a PS3at semmivel sem jobbá, sőt csak drágítja azt

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 09:45

Azért bízom benne, hogyha ráteszem a winyóra, akkor nem kell majd cserélgetni, és nem azért mert lusta vagyok rá, hanem mert nem tetszik. Mondjuk a Mass Effect2-t is felraktam a gépre, és mégis cserélgetni kellett lemeueket.(kétszer is) De az egy más jellegű játék.
A GTAV-nél az egész pálya a szemed előtt van, fura lenne, ha a szemed láttára töltené be a játékteret. A Vice C-nél volt az, hogy a hídon töltötte be a másik városrészt. És míg töltött, addig beadott egy VC logót azt hiszem. Na az most nagyon rusnya lenne.
Mindegy, előbb utóbb úgyis kiderül..

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 09. 09:55

Mr.Vercetti az a Hitleres vidi marha nagy X'DDD

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 09. 09:59

bodom26 írta:Azért bízom benne, hogyha ráteszem a winyóra, akkor nem kell majd cserélgetni, és nem azért mert lusta vagyok rá, hanem mert nem tetszik. Mondjuk a Mass Effect2-t is felraktam a gépre, és mégis cserélgetni kellett lemeueket.(kétszer is) De az egy más jellegű játék.
A GTAV-nél az egész pálya a szemed előtt van, fura lenne, ha a szemed láttára töltené be a játékteret. A Vice C-nél volt az, hogy a hídon töltötte be a másik városrészt. És míg töltött, addig beadott egy VC logót azt hiszem. Na az most nagyon rusnya lenne.
Mindegy, előbb utóbb úgyis kiderül..
Hiába telepíted fel a játékot, mert akkor is kell a DVD. De pár lemezcserébe nincs semmi megerőltető, a játékélményen az nem ront semmit

Lezárt