[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 04. 28. 19:55

Franklin írta:Trevornak mi az ott a nyakán?

Az egy tetkó sztem. :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 28. 20:09

Az ott egy tetoválás, méghozzá "CUT HERE" felirattal(vagyis "itt vágd el").

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 04. 28. 20:11

Nagy lenne ha a kertvárosi lakónegyedekben lennének ugye kutyák...tipikus frankó kis amerikai feeling. Aztán ha netalántán lesznek ilyen betöréses "lehetőségek" Trevorral, a kutyák ott faldosnának éjszaka, ha észrevesznek...vagy ha rossz helyen mászod át a kerítést egyből rád is ugranának.:)

Dave: mekkora poén ez a tetkó szöveg és pont ugye a nyakon:) Ezért is elképesztőek a GTA-k, mert annyi lehetőség van benne, hogy hihetetlen. Jobb mint egy Sims életszimulátor...már ha azt annak lehet nevezni :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 28. 20:23

Pontosan Ragnar, a R* sose fogy ki az ötletekből.:)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 28. 20:27

Menő ez a dolláros betűtípus a neveken :cool:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 04. 28. 20:28

Franklin írta::lol: :lol:
Kár hogy nem lesznek lovak. Vagy például madarak amelyekre sörétessel lőhetünk.
Madarak biztos lesznek a játékban, azok már mióta vannak. A GTA IV-ben pedig konkrétan galambokat kellett lőni. :)

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 04. 28. 20:32

Valami azt súgja hogy itt lesz olyan is, hogy: Ölj le 50 cápát achievement. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 28. 20:39

Ragnar írta:Valami azt súgja hogy itt lesz olyan is, hogy: Ölj le 50 cápát achievement. :D
Igen, itt valószínű, hogy ha már lesznek állatok- köztük ragadozók is-, akkor lesznek hozzájuk különböző challengek, mint a Far Cry 3-ban, az Assassin's Creed 3-ban vagy hogy más R* játékot is említsek, az RDR-ben. Bár nem hinném, hogy egy GTA-ban a vadászattal töltené majd el az idejét az ember, de inkább legyen benne több dolog és legyen egy-két feleslegesebb is, mint anno a SA-ban, minthogy a küldetések után unalomba fulladjon az egész.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 04. 28. 20:41

Ha arra célzol, hogy GTAIV a küldetések után unalomba fullatt...hát számomra nem:)
Természetesen az V-be pedig még többszörösen annyi lehetőség lesz mint korábban, ami marhajó:)

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 04. 28. 20:59

visali: Én például olan madarakra gondoltam amelyek repülnek(nem olyangagyik mint a san andreasban),és olyan a grafikájuk mint a GTA IV.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 28. 21:17

A GTAIV első trailerében is vannak repülő madarak, meg, ha jól emlékszem, az V-ében is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 29. 07:26

Szerintem néha eléggé utálni fogjuk a kutyákat. Már előre láto., hogy valami nehéz küldetés végén menekülnék erre pont össze futnék egy kutyával, pirosan villogó energia szint jelzővel. Amúgy a GTA V-ben szerintetek magától regenerlodó élet lesz?
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 29. 11:24

Én valahogy ezt a kutyás dolgot nem tudom komolyan beleképzelni a játékba, azon kívül, hogy lesznek. Kétlem, hogy telenyomná kutyákkal Los Santost a R*, vagy ez már valami hivatalosan bejelentett dolog? Nekem pl az sem tetszene, ha Franklinnél állandóan ott lenne a dög, az még oké, hogy mondjuk otthon hagyod, és amikor van kedved viszed magaddal.

Az életerőt meg kifejezetten kétlem, hogy magától regenerálódna, eddig sem tette, most miért tenné? Esetleg úgy tudom elképzelni, mint mondjuk egykét játékban, hogy ha nagyon kevés van akkor a "normál szint" aljáig (szuprémumáig :D) visszatölt.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2013. 04. 29. 12:02

realostew írta:Én valahogy ezt a kutyás dolgot nem tudom komolyan beleképzelni a játékba, azon kívül, hogy lesznek. Kétlem, hogy telenyomná kutyákkal Los Santost a R*, vagy ez már valami hivatalosan bejelentett dolog? Nekem pl az sem tetszene, ha Franklinnél állandóan ott lenne a dög, az még oké, hogy mondjuk otthon hagyod, és amikor van kedved viszed magaddal.

Az életerőt meg kifejezetten kétlem, hogy magától regenerálódna, eddig sem tette, most miért tenné? Esetleg úgy tudom elképzelni, mint mondjuk egykét játékban, hogy ha nagyon kevés van akkor a "normál szint" aljáig (szuprémumáig :D) visszatölt.
Pont azért tenné, mert eddig nem.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 29. 12:18

kokain2000 írta:
realostew írta:Én valahogy ezt a kutyás dolgot nem tudom komolyan beleképzelni a játékba, azon kívül, hogy lesznek. Kétlem, hogy telenyomná kutyákkal Los Santost a R*, vagy ez már valami hivatalosan bejelentett dolog? Nekem pl az sem tetszene, ha Franklinnél állandóan ott lenne a dög, az még oké, hogy mondjuk otthon hagyod, és amikor van kedved viszed magaddal.

Az életerőt meg kifejezetten kétlem, hogy magától regenerálódna, eddig sem tette, most miért tenné? Esetleg úgy tudom elképzelni, mint mondjuk egykét játékban, hogy ha nagyon kevés van akkor a "normál szint" aljáig (szuprémumáig :D) visszatölt.
Pont azért tenné, mert eddig nem.
Holnaptól vasember jelmezben fogsz balettezni az Oktogonnál? Eddig nem tetted, akkor most itt az ideje. Semmi személyeskedés, csak egy példa arra, hogy az érved miért nem túl meggyőző.
Másrészt szerintem a SA- óta (lásd a IV-t meg a DLC-ket) eléggé a realisztikus tartalombővítés fele húz, sőt történek szempontjából nézve is, komolyabbnak tűnik a R* mint a IV előtt volt, hogy mondjam, felnőttebbeknek szólóbb mint azelőtt. A magától töltődő élet meg inkább egy marvel vagy egy dc képregényből képzett játékba illene, inkább él a fantáziában a magától gyógyulás mint a valóságban. Legalábbis nálam.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt