[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 07. 20:11

cj8900 írta:Okey
:ninja: . Azt mondjak 5 cd s lesz V.nem ertem mert ha szabadon akarok menni hogy mennyek egy cd csak 1 varosban lehetek?
ha 5 cd-s lesz akk azt h oldják meg xboxra? érdekes lesz :D

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 20:13

Ez igaz remelem nem
:S
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 07. 20:16

cj8900 írta:Okey
:ninja: . Azt mondjak 5 cd s lesz V.nem ertem mert ha szabadon akarok menni hogy mennyek egy cd csak 1 varosban lehetek?
Tuti hogy nem így lesz majd megoldva, hogy neked kell cserélgetned a lemezeket. Amúgy nem is biztos hogy 5 lemezes lesz. cd-s meg végképp nem, mert hát.. Az akkor max 3 GB-nyi méretet jelentene. :D
Konzolnál és gépnél is tuti úgy lesz hogy gondolom telepítésnél több lemez kell, de a játék elfut egy lemezzel is. Vagy PC esetén lemez nélkül.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 20:23

Luszie egy éltementő lány vagy!az nem erdekel hogy hany cd n kell telepiteni lehet akar 8 cd is a telepites.Nem erdekel! Köszi:)
köszi. ha nem cd akkor min lesz igen gyüke vagyok ilyen dolgokban
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 20:25

Lehet 2 lemezes lesz úgy hogy Disc 1: Single Player Disc 2: Multiplayer
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 07. 20:32


Avatar
sz.gergo
Pogo, a majom
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. 03. 02. 21:29
Tartózkodási hely: Románia, Bihar megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: sz.gergo » 2013. 05. 07. 21:01

Kössz Davekoma! Király vagy!
"You know you're a real asshole" - Jimy

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 21:04

Luszie= "Hamar elrepülne, ha nem hántorgatná fel mindenki hogy "még 4 hónap de várom már" :lol: mert így persze hogy sok időnek tűnik, ha minden második komment ilyesfélékről szól."
Van benne valami :D

Nekem Michael régi arca is tetszett, és bár így néha úgy néz ki, mint egy tanácstalan egyetemista, még mindig tetszik. De már lassan leállhatnának a változtatgatásokkal, mert szerintem a Trailer 1-ben nézett ki a legjobban...

Ha Trevoron alapból nem lesz rajta a "cut here" tetkó, és a "F*ck you" a kezén, akkor én biztos azokat rögtön rárakom. Nagyon tetszik, hozzá illik mind a kettő. A SA-ban nem tetszett a tetkózás, szerintem felesleges is volt, nem volt egy igazán jó se. De ha teleteszik ilyen rendes tetkókkal, plusz egy halom vicces feliratossal, azt már el tudom képzelni. Trevort szerintem szét fogom tetoválni hülyeségekkel, egy-két tetkót szerintem rárakok Franklinre is, de Michaelre nem hiszem, egyszerűen nem illik hozzá, túl normális. (Elnézést, ha ezzel a mondattal megsértettem valakit, akinek vannak tetoválásai, de nem vagyok a tetoválások támogatója)

Hát, az AC-ben elég gyenge volt a cégekkel, ingatlanokkal foglalkozás, remélem, annál azért jobb lesz.

Valóban mindhárom főszereplőhöz annyira illő hajat csináltak, hogy el se tudnám képzelni másként. Mikrofonfrizurát és punkot nem hiszem, hogy lesz, de lehet, hogy beleteszik a "fun" kedvéért. Én inkább rövidebb, és normálisabb hajakat tudok elképzelni. Esetleg kopasz hajat Michaelnek egy kis arcszőrzettel, ha már van egy MP3 öltönye, 40-es évekbeli és bullet time-ol...

Még a tetkókra visszatérve, remélem úgy lesz, mint a SA-ban, ha megunod, vagy nem tetszik, le lehessen szedetni minden nyom nélkül.

Szerintem Trevor arca tökéletesen el van találva.

Nem hiszem, hogy már halasztanák még, de egy hónap még megeshet...

A GTAIV-nek komor hangulata van, ez nem csak közhely. Ettől függetlenül a komor hangulat is lehet jó, s nekem is jó emlékeim vannak a játékkal kapcsolatban, de attól még komor hangulatú, ami nem baj.

Remélem mindhárom karakter hordhat ugyanolyan ruhákat és hajakat, valamint tetkókat. Kár lenne, ha ezzel is kivételeznének. Például ami a Franklin trailerben volt, mikor megjelent a Franklin felirat, és Franklin sétál a kamera felé, azt szívesen látnám Michaelen is, szóval remélem az az öltözet nem lesz Franklin exkluzív.

Én a singlevel fogok először játszani, és a többet is azzal fogom. Nekem a multi minden játéknál másodlagos. De fogok a GPEC-el játszani, javítani (vagy rontani :$ :insecure: ) a statisztikákat. Ha elkezdődik az első SC event, én ott leszek. Ha végigvittem a játékot, én ott leszek. Ha valaki multi meghívót küld nekem PSN-en, én ott leszek. Ha a GTAPlace saját eventet szervez, én ott leszek. Ha valaki bajba kerül, mert sokan körülvették és le akarják lőni multiban, én ott leszek, s segítek lelőni őt. Én ott leszek!
Szóval a multit se fogom hanyagolni...

Nekem a GTAIV-ben tetszett a multi, kivéve a pipálgatás, de remélem inkább az MP3 multija felé húznak majd. Vagy azt továbbfejlesztenék. Nekem a favorit multi az összes játékom közül az MP3-ban volt, és ha ezt továbbviszik... Huhú, mi lesz ott! Meg tetszik a Crew is. Remélem lesznek Crew embléma tetoválások és pólók a multiban, esetleg a tuningolható autókra is ráfesteni egy kis (vagy motorháztető méretű) emblémát.

Szerintem az MP3-ban a fejlődési rendszer nem volt elrontva, viszont a GTAIV-ben igen. Lehetne fegyvereket szerezni, rászerelhető fejlesztéseket, fejeket, hajat, ruhát, saját járművet, amivel versenyeken indulsz, és néhány módban a közeledben megjelenik, ezt lehetne fejleszteni, és még sok minden megszerezhető dolgot lehetne beletenni szintlépéskor a GTAV multijába, esetleg még főszereplőmodelleket is, mint a MP3-ban, DLC régi főszereplőkkel a korábbi univerzumokból. A lehetőségek határtalanok, csak a Rockstarnak is észre kellene vennie őket.

Ha valaki az Agentről eddig megtudott információkra kíváncsi, nézze meg a GTAPlace.hu Agent részlegét, és beszélgethet az ennek megfelelő részlegén a fórumnak minden spekulációról.

Azért egész sok dolgot tudunk a GTAV történetéről, és ezek alapján nekem is tetszik, szóval nem kell leszólni, hogy előre elmondja a véleményét, mert igenis elég sokat tudunk, túlzás azt mondani, hogy "szinte semmit".

Szerintem lesz tartalma is a sztorinak, bár a IV-et valóban nehéz lesz túlszárnyalni, de nem hiszem, hogy minden a rablásokról és a "mindenható dollár üldözéséről" fog szólni.

Remélem a GTAV-ben is lesznek olyan változatos küldetések, mint a korábbi GTA részekben, meg a RDRedemptionban.

A drogot simán el tudom képzelni az új részben, főleg, hogy volt róla már szó, nem is kevés, de a maffia sehogy se illik bele. A GTAIV-be tökéletesen beleillett, de az V-ben, hát nem hiszem, hogy lesz maffia. (bár LA régen, Hollywood "fénykorában" híres volt a maffiáról...)

Nem hiszem, hogy kukába dobták az Agentet, abszurd feltételezés.

Szerintem jobb, hogy iskolakezdéskor jön, mint most, akkor még sincsen érettségi, meg évzáró vizsgák, amivel minden eldől. Nem véletlen jön az "összes" játék Október-Novemberben. (Ennek más okai IS vannak, csak felhoztam)

Szerintem úgy lesz, mint általában, Kedden jön a játék, onnantól hiányolni kell a GTAPlace-t és a Youtube-ot, és Pénteken jön a játék. Bár lehet, hogy most kivételesen megpróbálják Amerikában és Európában egy napra hozni, mert az üzletek MO-n éjféli nyitva tartással ígérnek Szeptember 17-én, ennek meg nem lenne értelme, ha nem aznap jönne.

5 cd? Milyen hülye oldalról szedted ezt? Amúgy amire gondolsz az DVD (nem kioktatásból, csak láttam, kérdezted).

WOW! Gyönyörű képek. Franklin 100% Groove Street ruhában, és halálfejes bukóban :cool:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 21:08

Jól látom, hogy az utolsó Screenshoton a Mile High Club 99% kész van?!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 21:15

Kiscserko írta:Jól látom, hogy az utolsó Screenshoton a Mile High Club 99% kész van?!
én nem látom :( de a kisujjamat teszem rá hogy a sztori alatt felépül, sőt azt is eltudnám képzelni hogy az átadóján le kell rombolni
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 07. 21:27

A GTA IV-nek komor hangulata van? Játszotattok Ti már a Max Payne-el? Na az komor!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 21:37

Az már tényleg depressziós, de mi csak komorról beszélünk :D
Amúgy tényleg nem a legkomorabb, de valljuk be, az egész komor. Hangulatos, de komor hangulatos :P :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 05. 07. 21:50

Nagyon jok a kepekxalig varom kossz kiscserko ;-)
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 07. 22:03

Szívesen :)

Tényleg nagyon jó képek, alig várom, hogy az összes új kép, ami az utóbbi időben kikerült, megjelenjen a Rockstar oldalán nagy felbontásban, hogy berakhassam ezeket is háttérképnek. :cool:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 08. 05:44

Micsoda motivumok vannak a bukósisakon is :) Bámulatos.
Elképzelhető hogy Franklin a ballast lövi az egyik képen?
"Whatever." (Ryder)

Lezárt