[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 08. 06:50

Luszie írta:Micsoda motivumok vannak a bukósisakon is :) Bámulatos.
Elképzelhető hogy Franklin a ballast lövi az egyik képen?
mekkora lesz!
tuti h a ballas-okat lövi mert teli zöld cuccban,lowrider-ből uzival írja őket.

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 08. 07:21

Srácok egyébként mielőtt megjelent a GTA IV kaptunk in-game képet?
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 08. 08:21

Már felkerültek a képek a Rockstar oldalára! :)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 08. 08:33

amikor franklin lövi a lilákat akkor egy lowrider-ben ül? :)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 08. 08:36

BRÉKING: http://www.youtube.com/watch?v=J7--e1djrH8. ezt nézzétek meg, lehet hogy Michael vagy a terapeuta Vice City-ből való de lehet egyikük se.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 05. 08. 08:50

ha Franklin Grove Street-es cuccban van akkor lehet hogy benne hagyták a játékban a Grove street-et? :O
de jó lenne ott venni egy házat. Még azzal is megelégednék ha nem hasonlítana annyira csak egy picit de a neve Grove Street lenne.....GROVE STREET FAMILIES 4EVER!
(abból vontam le a következtetést hogy a Game Informer szerint benne lesz a Ballas-->Franklin meg tetőtől talpig zöldben lövi a lilákat)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 08. 08:59

insanity06 írta:ha Franklin Grove Street-es cuccban van akkor lehet hogy benne hagyták a játékban a Grove street-et? :O
de jó lenne ott venni egy házat. Még azzal is megelégednék ha nem hasonlítana annyira csak egy picit de a neve Grove Street lenne.....GROVE STREET FAMILIES 4EVER!
(abból vontam le a következtetést hogy a Game Informer szerint benne lesz a Ballas-->Franklin meg tetőtől talpig zöldben lövi a lilákat)
tuti benne lesz a Grove is,nagyon nagy lesz és nagyon SA feeling lesz akkor. :D

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 08. 09:17

MOB662 írta:
insanity06 írta:ha Franklin Grove Street-es cuccban van akkor lehet hogy benne hagyták a játékban a Grove street-et? :O
de jó lenne ott venni egy házat. Még azzal is megelégednék ha nem hasonlítana annyira csak egy picit de a neve Grove Street lenne.....GROVE STREET FAMILIES 4EVER!
(abból vontam le a következtetést hogy a Game Informer szerint benne lesz a Ballas-->Franklin meg tetőtől talpig zöldben lövi a lilákat)
tuti benne lesz a Grove is,nagyon nagy lesz és nagyon SA feeling lesz akkor. :D
Inkább nem SA feeling hanem kicsit SA reboot
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 08. 09:52

Én is örülnék, ha benne lenne a Groove Street, elég nagy Easter Egg lenne egy egész utca! :D

Az új képekre/infókra térve: örülök, hogy visszatérnek a Ballasok, bár nem voltam annyira meglepődve, sejtettem, hogy a R* nem fog majd egy csomó új bandát kitalálni LS-nek, max egyet-kettőt, hisz a SA-ból kedvükre válogathattak. Sőt, úgy gondolom, hogy nem a Ballas meg a GSF lesznek az egyedüli, SA-ból visszatérő bandák. A Lost banda visszatérésén kicsit meglepődtem, azt hittem, jó nekik LC-ben, de nem kellemetlen meglepetés a visszatérésük, legalább ismét lesz egy menő motorosbanda a játékban. :) A kikötővásárlás is jó, minél változatosabbak a haszonépületek, amiket megvehetünk, annál jobb. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 08. 10:23

Az jó lenne, hogy benne lenne az egész Groove Street (mint utca). A OGS-et és a Ballast se hiányoltam volna, remélem nem lesznek LS nagy területén, már irritál ez a sok bandázás. Egy egész játékot szenteltek a bandaháborúknak, annyi nem volt elég?! Mellesleg ezzel még jobban elfog az érzés, hogy Franklinnel egy SA remake-t csinálnak. Szóval örülnék, ha a bandák csak egy kis negyedben élnének, nem lenne velük sok küldetés. A The Lost annyira nem zavar, főleg, hogy most ellenségként lesz Trevornak. Ha már annyira vissza akarták hozni a bandákat, lehetett volna Franklin Ballasos, és a OGS ellen harcolhatnánk. Legalább abban van egy kis kreativitás, nem ugyanazt játszuk újra.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2013. 05. 08. 10:58

Ha már vissza térnek a bandák remélem lesz nekik valamilyen banda kocsijuk :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 08. 11:09

Luszie írta:
cj8900 írta:Okey
:ninja: . Azt mondjak 5 cd s lesz V.nem ertem mert ha szabadon akarok menni hogy mennyek egy cd csak 1 varosban lehetek?
Tuti hogy nem így lesz majd megoldva, hogy neked kell cserélgetned a lemezeket. Amúgy nem is biztos hogy 5 lemezes lesz. cd-s meg végképp nem, mert hát.. Az akkor max 3 GB-nyi méretet jelentene. :D
Konzolnál és gépnél is tuti úgy lesz hogy gondolom telepítésnél több lemez kell, de a játék elfut egy lemezzel is. Vagy PC esetén lemez nélkül.
Jaj de jó, hogy ps-be belemegy a blu-ray (25-50BG) lemez :D :P

De egyébként tuti nem kell majd lemezeket cserélgetni, elég hülyén jönne le a dolog, hogy szaladgálsz LS-ben és hoppá, olyan területre értél ami a másik lemezen van, cseréjjjed ki!!
Ilyet tuti nem csinál a R*
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 05. 08. 11:46

Gondolom nem GS és ballas lesz a banda neve, hisz lezárták teljesen a gta 3 erát. Nem hinném, hogy san andreas rebootot csinálnának Michael-t és Trevor-t nem tudnám ilyen szituációkba elképzelni. Viszont a low rider visszatérésének örülök, remélem itt is lesz pattogó verseny.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 08. 11:53

Attól még, hogy a GTA 3 érának vége, még visszaköszönhetnek belőle elemek. Sőt 10 éve BP-n ott látta valaki a Lánc hidat, akkor most ha visszamegy miért kéne másképp nevezni ugyanazt? 10 éve ott volt SA-ban néhány banda, ha azóta is fennmaradtak miért lenne más a nevük?
Különben meg attól, hogy Franklin ezekben a bandákban mozog, még Michael-nek és Trevor-nak nem kell. Esetleg nagy ritkán. A 3 karakter nem lesz sülve főve együtt mindenhol.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 08. 12:33

Mikor megtudtam hogy lesz néger főhős abban reménykedtem hogy nem lesz ilyen bandázós cucc mert abba beleuntam a San Andreas-ban. Lehet jobb lett volna kitalálni egy új néger bandát, kis szereppel. De mind1 legalább könnyebb lesz lerázni a yardot
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Lezárt