[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 26. 18:00

Nincs mit köszönni, negyed óra alatt megtaláltam őket kb. Bár nekem nincs konzolom, de gondoltam nem árt megkeresni az ilyeneket. Egyébként lehet, hogy van még bolt ilyen árral, én ezeket találtam. 1000-1500 pénz is számít. Ráadásul ez a 14.500 csak a középár, énnél még drágábban is adják néhol. Lásd pl. 576, ahol 16.000FT.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 26. 21:11

"Additional Weapons
When visiting Ammunation stores in single player, merchants will have special weapons in their inventory available for free: the Pistol .50, Bullpup Shotgun and melee Hammer."
Ez a Special Edition leírásánál volt. itt jól kivehető a második sor harmadik szava, miszerint idézem= "Ammunation".
Azaz az Ammu-nation visszatér hivatalosan is!

Majd akkor szóljatok, ha ennél a 39 900 Ft-nál lejjebb ment az ár...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

felhasznalo

Szerinted lesz PC-re?

Hozzászólás Szerző: felhasznalo » 2013. 05. 26. 22:07

Sziasztok

Szerintetek lesz PC-re?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szerinted lesz PC-re?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 26. 22:30

Ehhez most minek kellett nyitni egy új témát? Igen, lesz; de fél éves késéssel.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 05. 26. 23:16

http://www.youtube.com/watch?v=VzUu58BD4Zk ez amugy nem rossz szerintem !

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 12:26

Általában még a konzolstudio.hu-t tudom ajánlani, van üzletük is. Játékokban ritkábban adnak olcsóbbat az átlag árnál, inkább magukat a konzolokat adják sok helynél sokkal olcsóbban, de néha a játékokat is. Érdemes ránézni.

(Felhívom a figyelmet, hogy a GTA V-t még nem hirdették meg)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 13:30

Mike1 írta:http://www.youtube.com/watch?v=VzUu58BD4Zk ez amugy nem rossz szerintem !
Egy a gond vele : FAKE
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 13:47

Egyébként is elég gagyin néz ki egy új GTA-hoz képest, és nem a grafikára gondolok főleg, hanem a kameranézetekre... sőt mióta van a GTA-ban fps nézet? :D Annyira nem értem az olyan embereket akik ilyeneket töltögetnek fel és GTA néven...
Sőt bármit hasonlót feltöltenek és valami teljesen irreleváns nevet ad a videónak és akkor megnézik 30 ezren és mindenki csak ámul, hogy ezt minek? Mire jó ez?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 27. 13:54

Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 14:04

Kiscserko írta:Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
Igazad van. tehát ha átakarja vágni a népet akkor csinálná jól legalább. Énis írni akartam volna hogy FAKE de nem engedte nekem se. viszont ezek a videók mikből vannak? mert régóta nem jöttem rá(FAKE mind): http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w
http://www.youtube.com/watch?v=ss7CulJmDUA
http://www.youtube.com/watch?v=lAdBJQXoCpc
mert az utolsó még reális is lenne:-egy pillanat alatti váltás
-jó a helyszín: LA-ből kivezető autósztráda
-Kidolgozotabb fedezékrendszer, annak váltása
-Rablás
Ellenérv:-Ilyen karakter nincs a játékban
-A R* már megcáfolta
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára paradicsoma13 2013. 05. 27. 14:10-kor.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 27. 14:07

Nem ismerem ezt az ARMA játékot, én pl ezért nem ismertem fel, de nyilvánvaló volt persze, hogy másik játék.

Egyébként nekem egyáltalán nem hiányzik az FPS nézet, sőt a jól kidolgozott nyílt világ miatt sokat rontana szerintem ha belerakná a R* az FPS-t, hisz így sokkal inkább lehet benne nézelődni, jobban látod a környeztet. Szerintem nagyot csonkítana, kevésbé érezné az ember a nyílt világot FPS nézetben.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 27. 14:48

paradicsoma13 írta:
Kiscserko írta:Ez az ARMA nevű játék. Vicces, hogy csodálkoztam, hogy eddig erre miért nem jöttek rá a kommenteknél, ezért oda akartam írni... Erre kiírja, hogy ameddig a feltöltő nem hagyja jóvá, addig nem kerül ki a komment. Így nem csoda, hogy senki nem találta ki...Amúgy amatőr hiba, hogy a játék közben kinn hagyta az ARMA logóját, és egy gyors youtube utánanézés után 1 percen nelül kiderül, hogy honnan van a videó.

Amúgy nekem tetszene az FPS nézet GTA-ban. Soha nem használnám, mert inkább TPS párti vagyok, viszont ezzel sokkal nagyobb közönséget szólítana meg, ha egyszerre lenne benne TPS és FPS.
Igazad van. tehát ha átakarja vágni a népet akkor csinálná jól legalább. Énis írni akartam volna hogy FAKE de nem engedte nekem se. viszont ezek a videók mikből vannak? mert régóta nem jöttem rá(FAKE mind): http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w
http://www.youtube.com/watch?v=ss7CulJmDUA
http://www.youtube.com/watch?v=lAdBJQXoCpc
mert az utolsó még reális is lenne:-egy pillanat alatti váltás
-jó a helyszín: LA-ből kivezető autósztráda
-Kidolgozotabb fedezékrendszer, annak váltása
-Rablás
Ellenérv:-Ilyen karakter nincs a játékban
-A R* már megcáfolta
Az utolsó, állítólagos gameplay videó ami realitásának köszönhetően nehezebben megcáfolható, nem más, mint az Eight Days nevű játék, ami egy abortált projekt, tehát csak elkezdték készíteni a játékot, aztán nem fejezték be teljesen és nem is fogják már soha. A többi videó nem tudom, honnan lehet, de talán az is az ARMA vagy mit tom én. :D A lényeg szerintem az, hogy mind fake.

Az FPS nézetet én sem hiányolom a GTA-ból, bár általánosságban FPS multiplayer rajongó vagyok, de a GTA-ban én sem látnám szívesen, maximum az autóban meg az egyes járművek vezetésekor egy ilyen "szimulátor FPS nézetet" el tudnék viselni és tetszene is, de máshogy nekem semmiképp sem hiányozna a játékból.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 27. 14:58

FPS-re én is csak úgy, ha megmaradna mellé a TPS.

Az első kettő ugyanattól az embertől van, aki saját maga készítette animációkat rakott ki gameplay néven. Tehetséges ember, mellesleg jó a "marketingstratégiája" is. A videók neve miatt nézik, viszont maga az animáció gyönyörű.

Az Eight Days sajnálatos módon valóban egy abortált játék. Ez a kiszivárgott gameplay nagyon tetszik. Viszont az az ember, aki ennek a fedezékrendszerén dolgozott (ami nagyon jó, a fegyverváltással, meg a dinamikus animációkkal) elvileg most a Rockstar-nál dolgozik. Úgyhogy lehet, hogy valami ilyesmi fedezékrendszerünk lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 27. 15:00

OFF: kár hogy nem fejezik be ezt az Eight Days-t mert jónak tűnik a DEMO-iból
Egyébként még az elején el is hittem az érvek miatt is meg hasonlít a belinkelt gameplay-ben lévő két kopasz arra a kettőre akik a trailer 1-ben vannak Michael-el a rablásnál
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 27. 16:48

Gyenge napok vannak...

Lezárt