[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2013. 07. 05. 19:04

MOB662 írta:Thug Life.
Pontosan! :)
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 05. 19:08

Gaby86 írta:
MOB662 írta:Thug Life.
Pontosan! :)
én is nagyon kamázom az old school hip hop-ot és nagyon várom toljam Franklin-nel a gettóban Spice 1-t és egyébb all-star rapperek-et hallgassak a verdában Ballas-okat lőve. :D :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 05. 19:23

Én amúgy nagyon remélem, hogy ez a "karakterek élik a saját életüket" szarság nem lesz végül benne. Elég idegesítőnek tartom így elsőre.
Képzeld el, amikor Michael kedvesen átváltódik Trevorrá, aki éppen egy tűzharc közepén van. Átváltod, és BANG!
Meghaltál, buksz egy kis pénzt, felébredsz a kórházban. És szívtad. Vagy átváltod a karaktert és éppen üldöznek a rendőrök ötös körözési szinttel. Jó szórakozást!
Tehát annyira nem érzem magam jól tőle. persze lehet, hogy tetszeni fog.
Guess who's back!

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 07. 05. 19:25

Az nekem se tetszik , lemaradok majd egy csomó akcióról:(
De am nekem is Franklin a kedvenc egyenlőre.
Keep up , motherfucker ! - Ryder

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 05. 19:26

Szerintem ilyeneket nem fognak csinálni. Ezzel az "élik a saját életüket" dologra inkább arra akartak utalni a fejlesztők, hogy nem egy helyben lesznek folyton mint az élettelen dolgok vagy valami bot, hanem ők is csinálnak dolgokat. Mondjuk éppen kocsit szerelnek, vagy Franklin kutyát sétáltat vagy nem tudom.. De szerintem ilyen "magánackiókat" nem fognak levezetni, mert ez eléggé szívás lenne. Csak élik a saját kis életüket, jóval nyugisabban mint amikor mi/te írányítjuk őket, ill. ha nem kapcsolódik hozzájuk küldetés.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 05. 19:33

Kérlek, hadd érveljek idevágó szakirodalommal:
"talán Michael éppen egy családi perpatvar közepén van, Franklin csajozik, vagy Trevor a rendőrök elől menekül –, illetve bármi mást csinálhatnak..."
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 05. 19:44

Luszie írta:Szerintem ilyeneket nem fognak csinálni. Ezzel az "élik a saját életüket" dologra inkább arra akartak utalni a fejlesztők, hogy nem egy helyben lesznek folyton mint az élettelen dolgok vagy valami bot, hanem ők is csinálnak dolgokat. Mondjuk éppen kocsit szerelnek, vagy Franklin kutyát sétáltat vagy nem tudom.. De szerintem ilyen "magánackiókat" nem fognak levezetni, mert ez eléggé szívás lenne. Csak élik a saját kis életüket, jóval nyugisabban mint amikor mi/te írányítjuk őket, ill. ha nem kapcsolódik hozzájuk küldetés.
Igen, én is így értelmeztem ezt az "élik a saját életüket" dolgot. Szerintem arra még a R* sem gondolt egyszer sem, hogy a karakterek úgy élik majd az életüket, ahogyan mi irányítjuk őket, ezt a frusztráló marhaságot nem rakták volna bele semmi pénzért. Ilyen idegesítő dolgokkal, mint a magánakciók, amelyekbe éppen belecsöppenünk, amikor már 1% élete van az adott főhősnek, ilyen szerintem semmiképp sem lesz.
Olyat viszont eltudnék képzelni, hogy mondjuk az egyik főhős segítséget kér a másiktól és ez egyfajta hirtelen generálódó mellékküldetés képében lenne megvalósítva. Tehát vagyunk mondjuk Trevorral és hirtelen megcsörrenne a telefon, hogy Franklin kérné a segítséget, mert a Ballas éppen golyót ereszt a seggébe és egyedül nem tudja megoldani. És ilyenkor mondjuk az a két lehetőségünk lenne, hogy vagy átváltunk Franklinre és a másik főhős segítsége nélkül oldjuk meg a problémát, vagy ha közel vagyunk, akkor Trevorral besegítünk. De kitudja, mik lesznek itt, ha a R* minden kreativitását összeszedi, akkor rájön, hogy a három karakteres megoldással rengeteget lehet variálni és nemcsak főküldetésekben meg a nagy rablásokban, hanem akár szabad kóborlásban is.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 05. 20:08

Engem az rémisztett mikor azt olvastam, hogy mikor Trevor-ra váltottak egy alsógatyában meg egy zokniban feküdt a tengerparton hallott Lost MC banda tagokkal maga körül. Tehát, ha átváltok valakire, még 5 perc azzal fog eltelni, hogy rendbe hozzam a dolgokat magam körül. Én is remélem, hogy nem lesz benne!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 05. 20:22

Ez valószínűleg a demóban direkt így volt rendezve.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 05. 20:42

Nem hiszem. Vagyis, biztos direkt ezt vágták be, de azt mondták ilyenekre kell számítani. A Lényeg nem ezen volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 05. 20:51

Nem hiszem, hogy különösebben rendet kéne raknod magad után. Felkelsz a sütkérezésből aztán mész utadra. Nekem tetszenek ezek a dolgai a V-nek egyenlőre.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 05. 20:53

A lényeg 73 nap és GTA V! BANG BANG BIAATCH! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 05. 21:07

MOB662 írta:A lényeg 73 nap és GTA V! BANG BANG BIAATCH! :D
Előfordulhat, hogy gyorsabban eltelne, ha nem írná még mindig ki valaki naponta ;) :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 05. 21:11

realostew írta:Nem hiszem, hogy különösebben rendet kéne raknod magad után. Felkelsz a sütkérezésből aztán mész utadra. Nekem tetszenek ezek a dolgai a V-nek egyenlőre.
Én arról beszélek, hogy nincs Trevor-on ruha. Ami engem eléggé zavar. Meg amit a többiek is mondtak, hogy kitudja hány csillagos körözés lesz a nyakadban...
Gyenge napok vannak...

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 05. 22:12

Rockstar69 írta:
realostew írta:Nem hiszem, hogy különösebben rendet kéne raknod magad után. Felkelsz a sütkérezésből aztán mész utadra. Nekem tetszenek ezek a dolgai a V-nek egyenlőre.
Én arról beszélek, hogy nincs Trevor-on ruha. Ami engem eléggé zavar. Meg amit a többiek is mondtak, hogy kitudja hány csillagos körözés lesz a nyakadban...
nem lesz a nyakadban egy 6 csillagos körözés. maximum 2, de ha engem kérdezel akkor annyi se. Meg mondták is hogy nem kell kiérni a körből, csak elég ha a látókörükből kikerülünk. Se perc alatt le lehet rázni őket. Plusz olvastam hogy nem tudnak meghalni ha nem vagy velük...azaz az életük se fog lemenni. Annyi lesz amennyit TE hagytál nekik. Szerintem nem lesz gond
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt