[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 12. 19:54

Kisprobegt írta:Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D
Én meg inkább vettem egy PlayStation 3-at. ;)

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 12. 19:56

dani.szentgali írta:
insanity06 írta:király engem már fel is hívtak, hogy mikor hozhatják a játékot. Mondtam is "MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!" :D Szóval kedd délután már királyság lesz ;)
Engem még nem nagyon hívtak, de a rendelésben megírtam nekik, hogy mikor hozzák! :D Remélem, tényleg időben kihozza a KonzolokSzervize. ;) :)
Én is a KonzolokSzervize-től rendeltem elő :) A következőt írják az oldalukon:[font=Arial]"A játékokat, ahogy az már nálunk hagyománnyá vált, a megjelenés előtti napon a futárszolgálat rendelkezésére bocsájtjuk, akik aztán másnap, tehát a GTA 5 hivatalos megjelenésének napján (szeptember tizenhetedike, kedd) már ki is szállítják a példányokat a megadott címekre."[/font]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 19:57

Visali írta:
Kisprobegt írta:Hát nektek konzolosoknak arany dolgotok van..4 nap múlva itt a játék. De mit mondjak én :D? Nekem vagy még félév a játék és úgy unatkozom mint insanity06 :D
Én meg inkább vettem egy PlayStation 3-at. ;)
Ezek szerint a GTAV-ről már a megjelenést követően lesznek cikkek, amiket a tapasztalataid alapján állítasz össze, nem pedig a netről lelesve és a PC verziót várva? Ennek nagyon örülök, jó játékot kívánok és szerintem nem fogod megbánni a konzolvételt, a GTAV után más konzoljátékok kipróbálását is ajánlom. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 12. 19:59

ez igy van mivel a R* bejelentete hogy 15-én kezdik el a kiszálitást a boltoknak ami márnap meg is érkezik a boltok pedig már 16-án küldik el a futárszolgálatoknak és 17-én meg akik vissza jeleztek szombatig a vissza igazolást az már 17-én meg kapja :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 20:02

Skyfall és Kijisz: Kösz az infókat srácok, csak tudjátok, még soha nem rendeltem elő egy játékot sem (bár most megoldottam elég könnyen, egy haverom segített, aki már rendelt elő), ezért elég depis vagyok, pláne hogy a GTAV-ről van szó, amit már a legelső trailere óta várok. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 12. 20:12

dani.szentgali írta:Skyfall és Kijisz: Kösz az infókat srácok, csak tudjátok, még soha nem rendeltem elő egy játékot sem (bár most megoldottam elég könnyen, egy haverom segített, aki már rendelt elő), ezért elég depis vagyok, pláne hogy a GTAV-ről van szó, amit már a legelső trailere óta várok. :D
Kedden mindenki megkapja a játékot remélhetőleg :D A kicsomagolás pillanata lesz a legjobb! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 20:14

Főleg, hogy sikerült a Special Editionre megszereznem a pénzt, így azt rendeltem elő! :D Már alig várom azt a szexi fémtokot az egyedi artworkjével. :D :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 12. 20:16

dani.szentgali írta:Főleg, hogy sikerült a Special Editionre megszereznem a pénzt, így azt rendeltem elő! :D Már alig várom azt a szexi fémtokot az egyedi artworkjével. :D :ninja:
Én is azt rendeltem meg! :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 20:20

Skyfall írta:
dani.szentgali írta:Főleg, hogy sikerült a Special Editionre megszereznem a pénzt, így azt rendeltem elő! :D Már alig várom azt a szexi fémtokot az egyedi artworkjével. :D :ninja:
Én is azt rendeltem meg! :D
És te is kaptál e-mailt, hogy fogadták a rendelésed? :D Mert ha igen, akkor jó eséllyel megkapjuk a játékot! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 12. 20:20

dani.szentgali írta:Ezek szerint a GTAV-ről már a megjelenést követően lesznek cikkek, amiket a tapasztalataid alapján állítasz össze, nem pedig a netről lelesve és a PC verziót várva? Ennek nagyon örülök, jó játékot kívánok és szerintem nem fogod megbánni a konzolvételt, a GTAV után más konzoljátékok kipróbálását is ajánlom. :) ;)
Terveim szerint igen, írom majd a cikkeket, és remélem, hogy nem egyedül. :ninja:

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 12. 20:22

én már meg kaptam vissza is igazoltam és igy legalább már kedden a kezemben lesz a játék :) csak siessen a GLS :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 20:23

Visali írta:
dani.szentgali írta:Ezek szerint a GTAV-ről már a megjelenést követően lesznek cikkek, amiket a tapasztalataid alapján állítasz össze, nem pedig a netről lelesve és a PC verziót várva? Ennek nagyon örülök, jó játékot kívánok és szerintem nem fogod megbánni a konzolvételt, a GTAV után más konzoljátékok kipróbálását is ajánlom. :) ;)
Terveim szerint igen, írom majd a cikkeket, és remélem, hogy nem egyedül. :ninja:
Ha kell segítség, csak szólj! :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 12. 20:23

dani.szentgali írta:
Skyfall írta:
dani.szentgali írta:Főleg, hogy sikerült a Special Editionre megszereznem a pénzt, így azt rendeltem elő! :D Már alig várom azt a szexi fémtokot az egyedi artworkjével. :D :ninja:
Én is azt rendeltem meg! :D
És te is kaptál e-mailt, hogy fogadták a rendelésed? :D Mert ha igen, akkor jó eséllyel megkapjuk a játékot! :D
Persze,kaptam! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 12. 20:26

Oksa! :D Tényleg bocs a fárasztásért, csak kajak depis vagyok már! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 12. 20:31

depis :D én kb percenként nézem hogy van e uj hir XD eskű ilyen nehéz 4 napom még nem volt :D de meg éri várni mert ez a játék egy csoda :D

Lezárt