[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 09:58

bocsi csak gyorsan írok aztán most keltem nincs kedvem meg nézni hogy mit írtam el bocsi most már oda figyelek

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 14. 10:03

Egyetlen játékról hallottam csak ami gondolt azokra a játékosokra akik torrenten fogják beszerezni, így sunyiba kiadtak egy torrentes verziót amit felraktak pár nagyobb oldalra és már töltötte is a nép. Persze 2-3 óra játékidő után nem tudtál továbblépni, szinte mindig becsődölt a vállalat. Azután ez kiderült és mára már az eredeti játék is felkerült torrentre. De jó poén volt. Game Dev Tycoon a játék neve egyébként.

Viszont a cég ami ezt a játékot készítette nekik ez volt az első, sőt állítólag pár ember készítette az egészet. Nem hinném, hogy a R* ilyenekre gondolna, hogy torrentes verzió. Inkább bele adnak mindent a játékba, minthogy direkt kiadjanak egy silányabb torrentes verziót.
Én már a 2. trailerben láttam, hogy itt a törés az nem olyan mint amit elvárnánk, valamint még nem igazán láttam olyan játékot ahol az összes játékban fellelhető bokornál megcsinálták volna azt az animációt amit itt sok ember szeretne. Valószínűleg minden mozzanatot akkor generál a játék amikor úgy érzi. Pl GTA IV-ben, hogy kiestél a szélvédőn, azt ha jól tudom akkor generálja ki a játék. Látszott is rajta, mert rengeteg olyan szituációban volt részem, amiben ki kellett volna esnie Nikonak, de nem esett. Ez szerintem még eléggé gyerekcipőben járhat.

Ettől függetlenül én majd fogok vele játszani. Én a GTA-t sose a grafikája miatt, hanem inkább a története miatt, meg a kis szabadságérzés miatt szeretem annyira. Nekem elsiklik a szemem ilyenek mellett.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:09

nem igazán spoiler csak a biztonság kedvért alá raktam hogy ne legyen balhé
na láttam amikor az a bajod hogy a karakter nem esik ki a szélvédőn az 5-ben persze hogy nem esik ki a karakter hisz beköti az övet!!!! videóban láttam hogy mikor beszél az az első dolga hogy be köti magát és tudod minden egyes játék fejlesztő csinál egy olyan védelmi tudom is mit ami meg nehezíti a torrent-re felöltőt játékot egyszóval hibás lesz bug-os meg stb...

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 14. 10:17

Dehogy csinálnak, ha csinálnának akkor nem lenne ennyi torrentezés, gondolj csak bele. Na meg nem írtak volna még áprilisban olyan híreket a portálok erről a cégről amit előbb említettem, hogy ők csináltak ilyet. Nem lenne nagy hír az, hogy egy fejlesztőcsapat gondol ilyenekre. Akkor az lenne a felkapott sztori, hogy melyik cég nem csinál :D

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:20

jó de figyeljetek nem lehet ne ezt most pihentetni? majd kedden vagy szerdán beszéljetek erről amikor már ki próbáltuk a játékot mert szerintem addig ne írjuk le a játékot míg nem mi játszunk vele

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 14. 10:24

Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 10:26

MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 14. 11:05

Kjissz írta:
MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D
így van, én nem akarok hinni a sok kommentnek, amíg nem tapasztalom saját magam. egyébként ássa el magát, aki megnézte/ráadásul még fecseg is a kikerült dolgokról...nem mindenki kíváncsi rá, megjelenés előtt, előbb leírtak miatt.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 11:07

Iksz írta:
Kjissz írta:
MOB662 írta:Sokat sírtok majd amikor játszotok akk ketté áll a szátok. :D

ez az jól mondod :D így kell hozzá állni a játékhoz :) végre valaki :D
így van, én nem akarok hinni a sok kommentnek, amíg nem tapasztalom saját magam. egyébként ássa el magát, aki megnézte/ráadásul még fecseg is a kikerült dolgokról...nem mindenki kíváncsi rá, megjelenés előtt, előbb leírtak miatt.
a másik meg az ha igazi GTA fan az ember elnézi a hibákat és tudja hogy a R* fog majd Patch-eket ki adni nem tudom miért sír sok ember

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 14. 11:26

Kjissz írta:nah megint le irom ezek a videok torrent-esek ami azt jelenti hogy a törrés a fizika és a irányitsá meg stb butitva van az eredeti játék nem ilyen ezek mind csak a torrent miatt ez azért csinálták hogy mindeki az eredetit vegyem eg
Ne írjál már olyat ami nem igaz!

Tihix
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 09. 14. 11:57

Ne fikázd a játékot

Hozzászólás Szerző: Tihix » 2013. 09. 14. 12:10

Szerintem addig senki ne ítélkezzen a játék felett amíg nem játszott rajta több mint 2-3 órát hogy tapasztalhassa a mechanizmusokat:)))

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 14. 12:12

Én láttam csomó sopileres videót,és a srác EREDETI Xbox 360-as verziót szerezzte meg valamelyik raktárból,ahol már kb 1 hónapja áll és porosodik mivel már rég aranylemezes lett a játék,tehát megmutatta a térképet meg pár videó és hát tényleg nem tört szépen az a kocsi mikor frontálisan falnak ment de ez van,viszont olyan nincs hogy a torrentes más mert tök ugyan az a játék.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 14. 12:15

lesz majd patch emberek mi a t*k*mért kell le írni a R*-t? lesz patch ami meg oldja a kicsi problémátokat és majd akkor irjatok erről ha majd játszotok legalább 2 órát vele addig semmit nem tudtok míg nem ti próbáljátok ki

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 14. 12:25

Ember, ugyanazt csinálod, mit ők, csak fordítva. Nézzé' má' magadba, mielőtt elkezded ezt a durcáskodást, meg ezt a hülye hozzáállást. ha szar, akkor nem lesz, mert jön patch. Mindenki nézze a dolgok jó oldalát, mi? Belehalsz, ha valaki leírja a véleményét, ami nem egyezik a tieddel? Akkor fogadd el!
Bárki elcseszhetsz bármit, akár az imádott R* is. Addig ne írjuk le, a játékot, amíg nem láttuk... Micsoda marhaság! Oké, én láttam videókat, mert úgyis min. hat hónap, amíg PC -n játszhatok, így veszíteni nem lehet vele. Ja, láttam, és képzeld, egyenlőre leírom. Lehet megfulladni mérgedben...
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 12:29

De undok vagy... :D :D Mondjuk az igaz, hogyha Kjissz nem írna vissza mindenkinek valamit, akkor már rég nem is beszélne senki róla. Legalábbis nem ilyen aktivitással... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt