[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 01. 07. 00:15

Toni Cipriani írta:
kdavid94 írta: Ja, amúgy mondtam, hogy mindjárt jöna téma h ki a főhős, a középkorú fószer vagy a feka. :D
Egyébként mi ez az übermensch mentalitás, ami így körüllengi az üzeneteid? Ne vedd sértésnek, de a GTA V-öt illetően két téma jöhet fel:
A feka fanatikusok részéről a főszereplő szajkózása, ill. a szkeptikusok (:)) részéről a városok, sőt(!) a korszak megvitatása, mert a Rockstar csak egy ócska bulvárszenny ilyen szempontból, akiknek nem hisznek a fanatikusok, tehát a sziklás csillagok hiába mondta el, hogy LS und környéke és a játék neve hiába egy római/rovásírott 5-öst ábrázol, itt minket bizony át akarnak verni. Visszatekintve a GTA IV első trailere után eltelt időkre itt a GTA Place-en, nem nagyon emlékszek főszereplőtalálgatásokra. Most hirtelen miért lett ennyire kétséges, hogy a trailer főszereplője lesz a játék főszereplője? Bár lehet, hogy ez csak az azóta radikálisan megváltozott fórumos közösségnek köszönhető, akik nyilván szkeptikusabbak. :) Akkoriban inkább konzol vs. Windows flame-war uralkodott. Most hirtelen ez nincs, mindenki tudja már, hogy ami teljes értékű GTA és nem Sunyi bérfejlesztés az jön Windowsra.
Szerintem elég sokszor le lett írva hogy miért is lehetne más a főhős 1 ,2 mi neked az a sunyi bérfejlesztés?Most ne mindenképpen a GTA-kat nézzük de ott van az RDR ami soha nem jön ki PC-re mégis a tavalyelőtti év legeladottabb játéka volt a Black Ops után ha nem csalnak az emlékeim mert ott tartunk hogy ha 1 játék eladásainak a 10%-t teszik a PC-sek az már nem 1 rossz arány tehát innentől....,ha jön a játék PS-re és Xboxra addigra valószínűleg mind a 2-nek lesz olyan 60-65millió eladott példányszáma (most sincsenek ettől messze) illetve jön a Wii U amiből minden valószínűség szerint egyből igen sokat fognak eladni garantált bevételük van míg ha jön PC-re akkor jön az h szépen lewarezolja mindenki .... ezért is 1 fél év csúszás ami a szokásos a minimum de bekel látni aki minden "csúcs" játékkal játszani akar vagy minél többel annak 1 konzolt kell tartania mindenképpen .

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 07. 00:20

Valóban voltak olyan találgatások, hogy ugyan ki lehetne a főhős, részemről is, de jobbára inkább a főhős kilétét találgatta a tisztelt közösség.
A két bérfejlesztés az LCS és a VCS volt.
Egyébként a kalózkodás elleni védelmek nem keveset javultak az utóbbi években, gyakorlatilag ma egy másolt játéknál el lehet felejteni a többjátékos módot, így sokan rákényszerülnek a vásárlásra. Többivel egyetértek.

Avatar
tomimak
Besúgó
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011. 09. 04. 18:01
Tartózkodási hely: Tornalja

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tomimak » 2012. 01. 10. 15:37

Ezt a videót nem tudom, hogy feltették-e már, de szerintem nem hamis.
http://www.youtube.com/watch?v=eewX3uhC ... re=related

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 10. 15:52

már vagy tízszer láttuk ;)
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
tomimak
Besúgó
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011. 09. 04. 18:01
Tartózkodási hely: Tornalja

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tomimak » 2012. 01. 10. 16:46

Akkor bocsi, csak nem szoktam mind a 34 oldalt elolvasni, mielőtt a végére írok

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 10. 19:28

semmi baj, szerintem senkitől se lehet elvárni.Amennyit teleoffolnak.




Egyébként szerintetek mennyibe fog kerülni?A GTA 4 megjelenésekor mennyi volt?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 10. 19:34

@tomimak: Kétlem hogy ez eredeti, túl szép a grafika a GTA-hoz :)

@CubeHead: Itt Szlovákiában minden új játék 50€... Magyarországon ahogy olvasgatom, új játékok 12k forint... valszeg GTA-nál is így lesz :) (PS3-s árakról beszélek).
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 10. 19:55

Én például nem láttam ezt a videót még. Biztos elkerülte a figyelmemet. Mondjuk nekem nem is tetszik, ahogy kinéz, meg szerintem nem is a GTA-ból van.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 10. 21:10

Még én sem láttam, viszont ez fake. Rockstartól még nem láthattunk jó grafikával rendelkező játékot. Plusz ott a trailer viszonyításnak.

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 01. 11. 01:12

Nálunk tuti 7000rsd (21000huf) lesz konzolra a kezdő ár :? de gondolom PC-n olcsóbb lesz...
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 11. 02:39

PC-n olcsóbb lesz, ez tiszta sor. Konzolra meg gyanítom, hogy itt is akorül lesz, ahogy a IV is.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 11. 07:24

jaaaj, de jó...
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 11. 11:22

Anno ha jól emlékszem egy hónappal a megjelenés után 43€-ért vettem a GTA IV-et PC-re, ami 12000Ft körül lehet, de az árfolyam mostanában igencsak változó, meg ugye az áfa is nőtt, aztán még tesznek egy különadót az erőszakos videojátékokra, és egy vagyonba kerül majd.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 11. 13:39

Én azt hiszem, hogy itthon a játék megjelenésekor mind PC-re,mind konzolra drága lesz, mivel elég nagy cím (gondolom a boltokban úgy gondolják, hogy megveszik ezt drágábban is). Ezért szerintem érdemes külföldi online shopokban keresgélni, van egy-két jobb hely, ahol elég korrekt árak szoktak lenni, meg adnak 10-15% kedvezményeket. 1-2 ezer Ft is sokat számít. Persze, ha lesz külön magyar kiadás is, akkor én inkább itthon veszem meg, legfeljebb várok, míg csökken kicsit az ára. Tudom, hogy a GTA IV magyar kézikönyve egy halom trágya lett, viszont a borító feliratban nem találtam hibát és nekem igen is számít, hogy magyar legyen. Hátha a GTA V kézikönyve jobban sikerül.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 11. 17:42

Totyak: Teljes mértékben én is így vagyok ezekkel. :twisted:
Nobody fucks with my family!

Lezárt