[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 02. 19. 19:52

A múltkor még valami 20.000 forintos ár is kint volt. Nem kell mindent elhinni! :!:
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
TamTam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012. 01. 28. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TamTam » 2012. 02. 21. 17:10

Ti mennyire saccoljátok a Gta 5 árát megjelenéskor?

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 02. 21. 19:24

Szerintem gyűjtői ár vagy mi lesz max 18-19ft xBoxra de nem is ez a lényeg hanem h mikor jön meg h most mi van? Megint csend és hullaszag ez ügyben :(

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 02. 22. 17:31

PC-re a szokásos 12 ropi szerintem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
TamTam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012. 01. 28. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TamTam » 2012. 02. 22. 20:06

Na az pont megfelel nekem remélem tényleg akörül lesz, 15k allatt legyen :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 02. 24. 16:45

Amúgy... Nem lehet hogy Carmen Ortiz lesz a GTA 5-ben ismerős szereplőként?Csak mert egyszer azt mondta Nikonak, hogy Los Santosba akar menni.Tá senki se számítana, mert nem túl fontos szereplő, de lehetséges?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 02. 24. 21:56

Cube Head: Nem hülyeség amit beszélsz, mert amikor én is GTA 4-eztem nekem is ezt mondta és San Fierroról is beszélt! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 26. 02:57

pár napja olvastam egy amerikai fórumon ezt a hozzászólást,lehet hogy fake,de azért lefordítom nektek :)

"üdv,igen SkinFace88 már voltam a játéktesztelésen,igaz,hétpecsétes titok ami ott volt,úgyhogy máshol ne is osszátok meg!akkor mondom a beszámolót:
a story a GTA IV után,2012-ben játszódik. a főszereplő egy Jack Vercetty nevű fiatalember,aki Liberty Cityből érkezett meg San Andreas-ba,meglátogatni rég nem látott édesapját,aki két másik féltestvérével együtt Jack-et is meghívta magához Los Santos-ba,azért hívta őket oda,hogy elossza mesés vagyonát közöttük,ám mikor megérkeznek,valami más fogadja őket...

a játék legfőbb városa Los Santos lesz,ami már önmagában sokkal nagyobb,mint a GTA IV Liberty City-je. Los Santos-on kívűl még öt vidéki "kisfalu" is lesz,ám ezek mérete is "jelentős lesz". ezeken kívűl még két nagyobb város,San Fierro és Las Venturas lesz benne a játékban,ám ezek sokkal kissebek lesznek,mint Los Santos,ráadásul szinte ráépülnek Los Santosra. a hegyekkel egy irányból lezárul a pálya,a hegyeken nem lehet átjutni,a fent említett öt "kisfalu"-ból kettő mexikó-ban (Mesirco) lesz,Mexikóban azonban csak ez a két falu lesz,utánuk csak végeláthatatlan sivatag található. állatok lesznek benne,és ha az erdőben sátorozunk,vagy túrázunk,akkor találkozhatunk is szelíd és kevésbé szelíd állatokkal,melyek meg is támadhatnak minket,ezeket az állatokat azonban meg lehet sebesíteni. A GTA III érából 2 szereplő is visszatérhet,azonban az egyik csat telefonon keresztül fog visszatérni küldetésadóként.

Biciklizésre ismét van lehetőségünk,zeppelin-t nem vezethetünk,azonban szerepük lesz két misszióban is. a jetpackról még nem döntöttek 100%-osan,ám jó esély van rá,hogy bekerül a játékba.
Rengeteg új autó került a játékban,ám a gta IV-ből is kerültek autók a játékba. új autókat a GTA 3 érából is áthoztak.
a járműveknél egyébként sok San Andreas klasszikus is visszatérhet majd (Monster,Dömper,bicikli,kombájn,traktor stb...),ezek mellet pedig újabb
és újabb különböző fajta járműveket illesztettek bele a járműkínálatba.
a játékban ismét lehet vonatot lopni és vezetni.

Lesznek évszakok,lesznek tájak,ahol még hó is fog esni. Az idő múlik a játékban,ezt nem csak az évszakok jelzik,hanem a különböző ünnepek megjelenése (halloween,karácsony stb...) is,ezek missziókban is szerepet kapnak majd. lesznek orkán erejű viharok,jégeső,és kisebb földrengések is,újonan használhatunk esernyőt,mely jégesőnél jön jól. ( a jég ugyanisfolyamatosan veszi le az életerőnket,igaz,szinte észrevehetetlenül kis mennyiségben) Az autókat tankolni,ápolni,mosni lehet,tankolni kell a kocsikat,ám ezt ki lehet kapcsolni.

na de asszem több infót nem írok le majd küldj üzit helo!"


fordítás vége VÉGRE MÁR! bocs ha valamit rosszul fordítottam :mrgreen: szóval ez nekem eléggé fake de ti mit gondoltok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 02. 26. 10:40-kor.
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 02. 26. 09:09

Mondta a Rockstar hogy csak Los Santos
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 26. 10:34

Cube Head írta:Mondta a Rockstar hogy csak Los Santos
a remény hal meg utoljára :mrgreen:
de azt nem tartom kizártnak,hogy beleépítsék ezeknek a városoknak a jellegzetességeit los santos részeibe
http://gtaplace.hu/kepek/albumok/79/gt ... r_ss28.jpg

Ez a rakpart engem nagyon San Fierro-ra emlékeztet,nem csak azért,mert ködös,hanem mert san fierroba is volt egy nagyon hasonló helyszín :

http://www.google.hu/imgres?q=east+basi ... =133&ty=60

http://www.google.hu/imgres?q=east+basi ... x=69&ty=29


ez pedig nagyon San Fierrora hajaz:

http://gtaplace.hu/kepek/albumok/79/gta ... r_ss13.jpg

úgy az épületek formája meg minden...(ok tudom hogy mondták,csak los santos,de ki tudja,lehet hogy majd okoznak még meglepetést)
minden esetre azért várjuk meg a következő trailereket,híreket (amik már jöhetnének!)
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 02. 26. 10:40

A hivatalos bejelentésben LS-t mondtak.Ott muszáj igazat mondaniuk
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 02. 26. 11:26

Hát... nem tudom egy két dolog hihető benne de SF meg LV nem hiszem hogy benne lesz. A faluk még hihetőek de a mexikóis már kicsit túlzás nekem.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 26. 11:49

faceplant15 írta:Hát... nem tudom egy két dolog hihető benne de SF meg LV nem hiszem hogy benne lesz. A faluk még hihetőek de a mexikóis már kicsit túlzás nekem.
nekem is eléggé túlzottnak és erőltetettnek tűnik,de azért lemásoltam ide,az újabb infókig csak a találgatás marad,mindenesetre a Rockstar megmondta: ez lesz a legnagyobb területű játék,amit valaha csináltak,szóval szerintem ne aggódjunk,óriási játék lesz ez San Fierro és Las Venturas nélkül is,de most már jöhetnének az új hivatalos infók is :|
It's all down south now.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 02. 26. 11:58

Ez Fake! Mert azt mondta, hogy a GTA 4 után fog fojtatódni 2012-ben! A GTA 4 2008-ban játszódott akkor már, hogyan folytatódhat a GTA 4 után!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 26. 12:08

Na ácsi. Végig sem olvastam amit írtál, mert már az elején oltári nagy baromság van. A Vercetti olasz név, nem lehet "y" a végén. Látom még a városokat is beszélgetitek, újra elmondom, csak Los Santos és környéke lesz - dél felé. Szerintem sem Los Santos lesz az egyetlen város, de ha lesz is valami, akkor dél felé, mivel a játék Dél-Kaliforniában játszódik. San Fierro pedig északon van. Az esélyes városok San Diego, Tucson. Ezek az autópálya jelzések, satöbbi persze hogy benne vannak a játékban, hiszen azt az érzetet kell megalkotniuk, hogy nagyobb a világ, mint amennyit bejárhatunk a játékban, és azt se feledjük el, hogy a játék San Andreas államban, vagy legalábbis annak egy részében játszódik. Attól, hogy San Fierro-t és Las Venturas-t (talán csak az alapjátékban, de erről most ne nyissunk vitát) nem járhatjuk be, még San Andreas részei, ez már ráragadt a San Andreas névre.

Egyébként is ezek nagyon spekuláció gyanúsak. Nemrég kerestek tesztereket, persze most kvázi mindenki az, de az igaziak nem fognak szivárogtatni. Szerintem titoktartási kötelezettségről is aláírnak velük egy papírt, amit ugye ha megszegnek, az már gyakorlatilag bűncselekmény, vagy a legkebesebb, hogy azonnal repülnek.

Lezárt