[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 05. 10. 19:57

A iv ben az volt a baj, hogy egy idő után minden könnyen elérhetővé válik. Szóval veszek 300 lőszert aztán csak öldöklés.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 20:11

ez most egy hirtelen jött ötlet de szerintem jó lenne az a megoldás is ha küldetéseket kellene venni!Pl az egyik fejes csak akkor foglalkozik veled ha valami pénzt befektetsz a munkálataira...pl a kocsi amivel elviszed a többieket meg kell venni valahova...mert a lopott felhívja a figyelmet!Vagy információt kell vásárolni emberektől hogy hol található meg ez meg az!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 10. 22:23

Általában szívességért vagy pénzért dolgozol, tehát nonszensz lenne, ha még neked kéne fizetni is. Bár a GTA IV-ben a Tom Goldberges küldinél venni kellett egy 1000 dolláros öltönyt.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 11. 12:16

jaja tudom de nekem addigra volt már 150 rugóm :D de így a gta V-ben ez is megtörténhetne...habár avval kezdi hogy van pénze...szóval nagyon kíváncsi vagyok mi lesz vele a történetben :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 05. 11. 12:45

Én annak is örülnék ha végre lehetne saját kocsim. Mondjuk a történet előre haladtával újakat lehetne venni.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 11. 13:01

Amúgy valaki PS3-ON gta4 multi???Jó lenne magyar játékosokkal hülyülni :P
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 12. 20:09

Kép
(kattints a képre a nagyobb méretért!)

Kép
(kattints a képre a nagyobb méretért!)

szóval visszatérve a trailerhez,és a San Andreas bigfoot legendájához:
ha a rendőr kocsi oldalán bigfoot van,akkor megint lesz bigfoot legenda,és ez remélhetőleg azt jelenti,hogy minden jót átpakolnak a SA-ból (KÖNYÖRGÖM YET PACK-ET!!!!! :D )

ja,és most játszottam a Driver SF-el,ott még a tükör is le tud törni,GTA V-ben is ezt várom :D (nem mintha ez lenne a legnagyobb dolog,de nagyon fel tudja dobni pár apróság a játékot ugyebár) bár a GTA-ban soha nem volt élethű az autók összetörése,a gta IV-ben már sokat javult persze,de még mindig elég "érdekesen" törnek az autók,ezt remélem javítani fogják,a trailerben is volt erre utalás az autós üldözésnél

http://gtaplace.hu/kepek/albumok/79/gta ... r_ss44.jpg
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 12. 20:51

Ne legyen JETpack.Túl irreális, még a megszerzése is.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 12. 21:11

Szerintem se legyen Jetpack...a sa-ban egyszerűen lehetetlen megszerezni cheat-nélkül...1x lehet az is egy feladat erejéig ha jól emlékszem...és már a gta4ben is mérsékelték a csalások lehetőségét...habár így leírva lehet hogy benne lesz egy csalással...amit ha alkalmazunk lezárja a tórfeát vagy egyebeket!...nekem nem tetszene...nem lenne valósághű
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 12. 21:34

rohogseges írta:Kép
(kattints a képre a nagyobb méretért!)

Kép
(kattints a képre a nagyobb méretért!)

szóval visszatérve a trailerhez,és a San Andreas bigfoot legendájához:
ha a rendőr kocsi oldalán bigfoot van,akkor megint lesz bigfoot legenda,és ez remélhetőleg azt jelenti,hogy minden jót átpakolnak a SA-ból (KÖNYÖRGÖM YET PACK-ET!!!!! :D )

ja,és most játszottam a Driver SF-el,ott még a tükör is le tud törni,GTA V-ben is ezt várom :D (nem mintha ez lenne a legnagyobb dolog,de nagyon fel tudja dobni pár apróság a játékot ugyebár) bár a GTA-ban soha nem volt élethű az autók összetörése,a gta IV-ben már sokat javult persze,de még mindig elég "érdekesen" törnek az autók,ezt remélem javítani fogják,a trailerben is volt erre utalás az autós üldözésnél

http://gtaplace.hu/kepek/albumok/79/gta ... r_ss44.jpg
Ezt már írta Toni Cipriani. ;)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 12. 22:42

Cube Head írta:Ne legyen JETpack.Túl irreális, még a megszerzése is.
a gta soha nem a realításáról volt híres. amúgy a megszerzése egy nagyon emlékezetes küldetés volt :D a lehetőségek kiaknázásában,a végtelen szabadságban pedig illene már 2012-ben a 2005-ös San Andreast legyőzni
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 12. 23:15

rohogseges írta:...
a gta soha nem a realításáról volt híres...
Téves! Nagyonis a realitásra törekednek a fejlesztők, főleg a Grand Theft Auto IV-nél volt ez a mottójuk.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 13. 08:39

Ez a baj...Remélem az elszórt fegyverek megmaradnak.Nem akarom hogy túl realisztikus legyen, de repülő csészealjakat sem akarok látni.Talán csak Easter Egg-ként.De ilyen küldetések mint a "Green goo" vagy az "Area 69" ne legyenek.Maradjon GTA 4-esnek, csak a rendőrök ne mindig a semmiből jöjjenek elő,és ha mondjuk elrejtőzöl, akkor is lerázhatod.Vagy magassági zóna?Felrepülsz magasra, elvesztenek.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 13. 09:26

Nem értem, hogy miért szidják annyira a rendőrök mesterséges intelligenciáját a GTA IV-ben. Hatalmas fejlődésen ment keresztül, már nem próbáltak áthajtani a falon, hogy elkapjanak, és én egyszer Alderney déli részén elbújtam egy kőfal mögé. Kiérkeztek a rendőrök, kiszálltak, körbenéztek, és mivel nem láttak, elindultak vissza a kocsiba. Amikor tönkrement az autója, nem futott utánam, hanem "lefoglalt" egy parkoló Rebla-t, és utánam jött. Persze vannak hülyeségeik, de szerintem azok szándékos butítások, egyfajta rendőrviccek.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 13. 11:20

Akkor mondok egy példát ami egy GTA játéknál eléggé mindennapos. A helyzet a következő:most kezdted a játékot,pénzed alig,fegyvered nincs,de kocsit loptál magadnak...mennél küldetésre nagy sebességgel mikor kihajt eléd egy rendőr és neki mész...elkezd üldözni...nem tudod lerázni eltelik egy pár idő és a sz*rt is kiakarják lőni belőled...pedig csak egy egyszerű közlekedési baleset volt!És ez előfordul akkor is ha nekimész futás közben és elesik...meglöksz valakit neked támad megakarod védeni magad és téged lőnek le megint!És sorolhatnám...persze a 4ben is sokat változott a rendőrök intelligenciája de nem eleget...és ha a játék a 2012-13as évekbe jelenik meg akkor illik ezt is fejleszteni!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt